Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja się dobiłem i mam replay z wczoraj z rybnika - jedziemy gdzieś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a ja dobilem do chaty z zonka i sie obiadek robi i Uli saladka sie zrobila zapraszam :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja się dobiłem i mam replay z wczoraj z rybnika - jedziemy gdzieś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a ja dobilem do chaty z zonka i sie obiadek robi i Uli saladka sie zrobila zapraszam :kox:

kurfa a ja już wypiłem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

ja się dobiłem i mam replay z wczoraj z rybnika - jedziemy gdzieś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a ja dobilem do chaty z zonka i sie obiadek robi i Uli saladka sie zrobila zapraszam :kox:

teraz obiad ?

którą tam macie godzine w tym Knurowie? :tongue4:

Opublikowano

Diman przyjedź po mnie

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja się dobiłem i mam replay z wczoraj z rybnika - jedziemy gdzieś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a ja dobilem do chaty z zonka i sie obiadek robi i Uli saladka sie zrobila zapraszam :kox:

teraz obiad ?

którą tam macie godzine w tym Knurowie? :tongue4:

tam jest jakies 6godz różnicy hehe
Opublikowano

ja się dobiłem i mam replay z wczoraj z rybnika - jedziemy gdzieś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a ja dobilem do chaty z zonka i sie obiadek robi i Uli saladka sie zrobila zapraszam :kox:

teraz obiad ?

którą tam macie godzine w tym Knurowie? :tongue4:

no co zrobisz kasia dopiero z roboty wrocila a i u mnie jest 14.00 :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 21:00_________________________________________________na tvn sie zaczyna lepiej pozno niz pozniej :naughty:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

siema :hi:

Opublikowano

ja się dobiłem i mam replay z wczoraj z rybnika - jedziemy gdzieś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a ja dobilem do chaty z zonka i sie obiadek robi i Uli saladka sie zrobila zapraszam :kox:

teraz obiad ?

którą tam macie godzine w tym Knurowie? :tongue4:

no co zrobisz kasia dopiero z roboty wrocila a i u mnie jest 14.00 :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 21:00_________________________________________________na tvn sie zaczyna lepiej pozno niz pozniej :naughty:

u mnie zaczął się godzinę temu :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 21:07_________________________________________________

:bry:

siema :hi:

:hi:

Opublikowano

życie jest piękne :>[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 21:08_________________________________________________

:bry:

siema

Opublikowano

siemano weterani :decayed:

Opublikowano

siemano weterani :decayed:

siamanooooo hehehe

co tam u ciebie?

Opublikowano

a leci we wtorek mam miec na rano 8godz wiec moze wpadne :wink4:

Opublikowano

a leci we wtorek mam miec na rano 8godz wiec moze wpadne :wink4:

wbijaj :wink4:
Opublikowano

a leci we wtorek mam miec na rano 8godz wiec moze wpadne :wink4:

wbijaj :wink4:

i kto to mówi :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a leci we wtorek mam miec na rano 8godz wiec moze wpadne :wink4:

wbijaj :wink4:

i kto to mówi :polew: :polew: :polew: :polew:

dokladnie ten co na spoty podjezdza ale w sobote :decayed:

no i psyyyt oczywiscie ale wchodzi :naughty:

Opublikowano

grunt ze obecnosc zaliczona jak w budzie :polew:

Opublikowano

ja spadam spac

do jutra :cool1:

Opublikowano

ja spadam spac

do jutra :cool1:

:hi:

Opublikowano

ja spadam spac

do jutra :cool1:

:hi:

miszka jak tam piaski pustyni odkurzyłeś :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.