Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aha znalazłem dwie kurtki u siebie w garderobie, chyba Basi i Dimana (zabiorę na spota)

no chyba napewno moja jak biala :kox:

no i przywitam sie po robocie :hi:

biała to może była jak przyszedłeś - musiałem pozmywać podłogi :naughty:

:gwizdanie: :baseball:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aha znalazłem dwie kurtki u siebie w garderobie, chyba Basi i Dimana (zabiorę na spota)

no chyba napewno moja jak biala :kox:

no i przywitam sie po robocie :hi:

biała to może była jak przyszedłeś - musiałem pozmywać podłogi :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

idę na telewizornie :tongue4:

Opublikowano

idę na telewizornie :tongue4:

to gdzie ty masz ten laptop w garazu ze musisz isc :tongue4:

Opublikowano

idę na telewizornie :tongue4:

to gdzie ty masz ten laptop w garazu ze musisz isc :tongue4:

przy hasioku :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nie wiem czego to wina, ale wogle nie nalicza mi postów.... :mysli:

Napisałem dzisiaj kilka postów w róznych wątkach i naliczył mi tylko jeden :gwizdanie:

Opublikowano

Nie wiem czego to wina, ale wogle nie nalicza mi postów.... :mysli:

Napisałem dzisiaj kilka postów w róznych wątkach i naliczył mi tylko jeden :gwizdanie:

bo w dziale stylizacja i tuning optyczny - posty nie są naliczane :hi:
Opublikowano

Nie wiem czego to wina, ale wogle nie nalicza mi postów.... :mysli:

Napisałem dzisiaj kilka postów w róznych wątkach i naliczył mi tylko jeden :gwizdanie:

bo w dziale stylizacja i tuning optyczny - posty nie są naliczane :hi:

Poważnie ? Myślałem że w całym forum technicznym nalicza, w Felgi i Opony też mi nie nalicza...... na 5 postów 1 naliczyło :wallbash:

Opublikowano

Nie wiem czego to wina, ale wogle nie nalicza mi postów.... :mysli:

Napisałem dzisiaj kilka postów w róznych wątkach i naliczył mi tylko jeden :gwizdanie:

bo w dziale stylizacja i tuning optyczny - posty nie są naliczane :hi:

Poważnie ? Myślałem że w całym forum technicznym nalicza, w Felgi i Opony też mi nie nalicza...... na 5 postów 1 naliczyło :wallbash:

wynika to z tego, że handlarze nabijali w tych tematach posty - żeby zamieszczać ogłoszenia w dziale sprzedam...
Opublikowano

Co tam wieczorkiem? :naughty:

Opublikowano

Co tam wieczorkiem? :naughty:

trza iść spać :decayed:
Opublikowano

Co tam wieczorkiem? :naughty:

trza iść spać :decayed:

:tongue4:
Opublikowano

ale ciepło, aż się jaja pocą :decayed:

Opublikowano

ja śmigam spać :hi:

Opublikowano

ale ciepło, aż się jaja pocą :decayed:

:decayed:

ja śmigam spać :hi:

Krolu!? Kable są? :disgust:
Opublikowano

ja śmigam spać :hi:

:hi:

Opublikowano

Nie wiem czego to wina, ale wogle nie nalicza mi postów.... :mysli:

Napisałem dzisiaj kilka postów w róznych wątkach i naliczył mi tylko jeden :gwizdanie:

Grisza to straszne :polew:

Akjam :hi:

Opublikowano

Nie wiem czego to wina, ale wogle nie nalicza mi postów.... :mysli:

Napisałem dzisiaj kilka postów w róznych wątkach i naliczył mi tylko jeden :gwizdanie:

Grisza to straszne :polew:

Akjam :hi:

Cze Miszka!

Grisza chyba od jutra nie będzie udzielał się na forum z tego powodu... :wink4:

Opublikowano

Nie wiem czego to wina, ale wogle nie nalicza mi postów.... :mysli:

Napisałem dzisiaj kilka postów w róznych wątkach i naliczył mi tylko jeden :gwizdanie:

Grisza to straszne :polew:

Akjam :hi:

Cze Miszka!

Grisza chyba od jutra nie będzie udzielał się na forum z tego powodu... :wink4:

:polew: bidny :kox:

idę dalej na TV oglądać Tajemnicę Twierdzy Szyfrów :kox:

Opublikowano

ja spadam w kimono, do jutra :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.