Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to na bank jakiś kolega kędziora :naughty:

taka była moja pierwsza myśl :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:22_________________________________________________

ta jasne... szkoda fury ku***a co za ciul :wallbash:

na schodach widać czarny ślad :confused4:

choruje teraz na jeepy :kox: :kox:

Opublikowano

choruje teraz na jeepy :kox: :kox:

mi się od dawna podobały :naughty:
Opublikowano

choruje teraz na jeepy :kox: :kox:

mi się od dawna podobały :naughty:

no czyli to jednak twoj kumpel :decayed:

Opublikowano

choruje teraz na jeepy :kox: :kox:

mi się od dawna podobały :naughty:

no czyli to jednak twoj kumpel :decayed:

już nie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobrej nocki Panowie :*

Opublikowano

dobrej nocki Panowie :*

ano papa

Opublikowano

dobrej nocki Panowie :*

cze :hi:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:38_________________________________________________panowie ja dokańczam flaszeczkę z imprezki naszej sobotniej :kox:

Opublikowano
  • Autor

siema :hi:

znacie typa, z sosnowca podobno??

nie brakuje pojebów :polew:
Opublikowano

panowie ja dokańczam flaszeczkę z imprezki naszej sobotniej :kox:

alkoholik, pewnie żelik co nie? :gwizdanie:

siema :hi:

znacie typa, z sosnowca podobno??

nie brakuje pojebów :polew:

dokładnie :wink4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

panowie ja dokańczam flaszeczkę z imprezki naszej sobotniej :kox:

alkoholik, pewnie żelik co nie? :gwizdanie:

:naughty:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:50_________________________________________________robię delikatne przedbiegi przed weekendem :kox:

Opublikowano

dobrej nocki Panowie :*

cze :hi:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:38_________________________________________________panowie ja dokańczam flaszeczkę z imprezki naszej sobotniej :kox:

postawisz nowa to ta mozesz wypic :decayed::naughty:

Opublikowano

dobrej nocki Panowie :*

cze :hi:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:38_________________________________________________panowie ja dokańczam flaszeczkę z imprezki naszej sobotniej :kox:

postawisz nowa to ta mozesz wypic :decayed::naughty:

Ty się nie odzywaj, ja w tamten wieczór wydałem 15zł, a Ty nic cfaniaczku :tongue4:

Opublikowano

dobrej nocki Panowie :*

cze :hi:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:38_________________________________________________panowie ja dokańczam flaszeczkę z imprezki naszej sobotniej :kox:

postawisz nowa to ta mozesz wypic :decayed::naughty:

Ty się nie odzywaj, ja w tamten wieczór wydałem 15zł, a Ty nic cfaniaczku :tongue4:

ma sie ten urok osobisty ze stawiaja :naughty:

Opublikowano

dobrej nocki Panowie :*

cze :hi:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:38_________________________________________________panowie ja dokańczam flaszeczkę z imprezki naszej sobotniej :kox:

postawisz nowa to ta mozesz wypic :decayed::naughty:

Ty się nie odzywaj, ja w tamten wieczór wydałem 15zł, a Ty nic cfaniaczku :tongue4:

ma sie ten urok osobisty ze stawiaja :naughty:

się wie :naughty: ale ja jestem zaraz po tobie :kox:

Opublikowano

dobrej nocki Panowie :*

cze :hi:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:38_________________________________________________panowie ja dokańczam flaszeczkę z imprezki naszej sobotniej :kox:

postawisz nowa to ta mozesz wypic :decayed::naughty:

Ty się nie odzywaj, ja w tamten wieczór wydałem 15zł, a Ty nic cfaniaczku :tongue4:

ma sie ten urok osobisty ze stawiaja :naughty:

się wie :naughty: ale ja jestem zaraz po tobie :kox:

:mysli::good:

Opublikowano

cze z wieczorka :hi:

Opublikowano

cze z wieczorka :hi:

Yo again :kox:

Opublikowano

ja spadam spać bo padam po tenisie... yo :hi:

Opublikowano

ja spadam spać bo padam po tenisie... yo :hi:

sportowiec :good:

ja ostatnio dzień w dzień na rowerze :good:

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.