Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi: z rańca jak wstałem :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema z rana :hi:

:sick3: idę się położyć

:hi:

gdzie balowałeś? :decayed::polew:

oblewałem B6 :rolleyes:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 16:08_________________________________________________

Witam Panowie wybieram sie do was we wtorek pod Go Sport, czy spoty nadal aktualne?

Nowe 2.8 będzie :>
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 16:08_________________________________________________

Witam Panowie wybieram sie do was we wtorek pod Go Sport, czy spoty nadal aktualne?

Nowe 2.8 będzie :>

No chyba, że się sprzeda do wtorku :/ ale wątpię, bo nikłe zainteresowanie tym motorem...

Opublikowano

:hi: No i po rowerku, wkońcu pogoda się poprawiła. Dobrze mi zrobiło pomachanie nogami trochę :)

Patrzysz jedzie Aston, napalasz się na niego :slina: On podjeżdża bliżej, patrzysz do środka, a tam coś nie pasuje :mysli: a tam taka Bida wewnątrz i gumowa kiera :polew:

Opublikowano

:hi: wszystkim ;)

czemu tu ostatnio tak pusto... :mysli:

Opublikowano

ide do żabki :decayed:

Opublikowano

:hi:

ja właśnie wróciłem 2 dni mega wlewu w Krk ale przyznam szczerze, że Wawel widziałem z taksówki a na rynku nawet nie byliśmy :decayed:

widzę, że dwie nowe osoby się pojawią na spocie we wtorek :good:

a no i dobrze, że przez dwa dni tylko 3 strony spamu :good:

Opublikowano

:hi:

ja właśnie wróciłem 2 dni mega wlewu w Krk ale przyznam szczerze, że Wawel widziałem z taksówki a na rynku nawet nie byliśmy :decayed:

No, trudno by mi było uwierzyć, że ty tam po trzeźwemu :decayed:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 20:13_________________________________________________

ide do żabki :decayed:

Zapłać mi rachunek za neta :decayed:

Opublikowano
:hi: cze wszystkim! Co tu tak marnie ze spoamem? :shocked:
Opublikowano

:hi: cze wszystkim! Co tu tak marnie ze spoamem? :shocked:

:hi:

się kurna ciesz, że nie trzeba nadrabiać :cool1:

Opublikowano

:hi: cze wszystkim! Co tu tak marnie ze spoamem? :shocked:

bo ciebie nie bylo :decayed:

Opublikowano

:hi: cze wszystkim! Co tu tak marnie ze spoamem? :shocked:

:hi:

się kurna ciesz, że nie trzeba nadrabiać :cool1:

:wink4:

:hi: cze wszystkim! Co tu tak marnie ze spoamem? :shocked:

bo ciebie nie bylo :decayed:

A Wy co robiliście? :mysli:
Opublikowano

:hi: cze wszystkim! Co tu tak marnie ze spoamem? :shocked:

:hi:

się kurna ciesz, że nie trzeba nadrabiać :cool1:

:wink4:

:hi: cze wszystkim! Co tu tak marnie ze spoamem? :shocked:

bo ciebie nie bylo :decayed:

A Wy co robiliście? :mysli:

no jak zawsze to samo forum imprezy i takie tam :decayed:

Opublikowano

Panowie mam pilną sprawę - kto ma FAX ????? muszę odebrać coś !!!!!

Opublikowano

Panowie mam pilną sprawę - kto ma FAX ????? muszę odebrać coś !!!!!

:tongue4:

Krolu są kable?! :rant:

Opublikowano

Panowie mam pilną sprawę - kto ma FAX ????? muszę odebrać coś !!!!!

:tongue4:

Krolu są kable?! :rant:

właśnie do tego potrzeba mi faxu - muszę jeden dokument odebrać i dostarczyć do UC... :wallbash: :wallbash:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.