Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema siema, tęskniliście za mną? :naughty:

nie :D

ale miałem udany weekend, powiem wam że musimy koniecznie zorganizować paintballa :kox: :kox: :kox: :kox:

:good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema siema, tęskniliście za mną? :naughty:

ale miałem udany weekend, powiem wam że musimy koniecznie zorganizować paintballa :kox: :kox: :kox: :kox:

były już 2 klubowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :szukaj: :szukaj: :szukaj:
Opublikowano

siema siema, tęskniliście za mną? :naughty:

ale miałem udany weekend, powiem wam że musimy koniecznie zorganizować paintballa :kox: :kox: :kox: :kox:

a może jakiś bodypainting :naughty:

Opublikowano

siema siema, tęskniliście za mną? :naughty:

nie :D

:polew: :polew:

:gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

siema siema, tęskniliście za mną? :naughty:

ale miałem udany weekend, powiem wam że musimy koniecznie zorganizować paintballa :kox: :kox: :kox: :kox:

a może jakiś bodypainting :naughty:

jak beda kobitki to ja maluje :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:szukaj: :szukaj: :szukaj:

:ssij::tongue4:

siema siema, tęskniliście za mną? :naughty:

nie :D

niekłam :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

siema siema, tęskniliście za mną? :naughty:

ale miałem udany weekend, powiem wam że musimy koniecznie zorganizować paintballa :kox: :kox: :kox: :kox:

a może jakiś bodypainting :naughty:

jak beda kobitki to ja maluje :kox: :kox: :kox: :kox:

:gwizdanie:

:szukaj: :szukaj: :szukaj:

:ssij::tongue4:

siema siema, tęskniliście za mną? :naughty:

nie :D

niekłam :polew: :polew: :polew:

:naughty: kĘDZIOR! a GDZIEŚ TY BYŁ?
Opublikowano

siema siema, tęskniliście za mną? :naughty:

ale miałem udany weekend, powiem wam że musimy koniecznie zorganizować paintballa :kox: :kox: :kox: :kox:

a może jakiś bodypainting :naughty:

jak beda kobitki to ja maluje :kox: :kox: :kox: :kox:

:gwizdanie:

:szukaj: :szukaj: :szukaj:

:ssij::tongue4:

siema siema, tęskniliście za mną? :naughty:

nie :D

niekłam :polew: :polew: :polew:

:naughty: kĘDZIOR! a GDZIEŚ TY BYŁ?

Akjam, kiedyś mówłeś, że masz jedną ramkę pod tablicę rej. weź ją przy okazji na spota :wink4:

Opublikowano

No mam ale mnie nie będzie raczej... :gwizdanie: Może jutro będę w KTW to bym Ci ją podrzucił ale nie obiecuję.

P.S. Piję DeLuxe, Bolsa albo Jasia albo... :gwizdanie: :wink4: :>

Opublikowano

No mam ale mnie nie będzie raczej... :gwizdanie: Może jutro będę w KTW to bym Ci ją podrzucił ale nie obiecuję.

P.S. Piję DeLuxe, Bolsa albo Jasia albo... :gwizdanie: :wink4: :>

e bols jest :sick3:

Opublikowano

siemka chlopaki co tam ?? ja wrocilem wlasnie od siebie z gór :naughty: :naughty:

pamiętna fotka

zdjcie0148c.jpg

Uploaded with ImageShack.us

to kiedy robimy spota :D?

Opublikowano

No mam ale mnie nie będzie raczej... :gwizdanie: Może jutro będę w KTW to bym Ci ją podrzucił ale nie obiecuję.

P.S. Piję DeLuxe, Bolsa albo Jasia albo... :gwizdanie: :wink4: :>

zeltre Ci postawię w żabce :wink4:

Opublikowano

No mam ale mnie nie będzie raczej... :gwizdanie: Może jutro będę w KTW to bym Ci ją podrzucił ale nie obiecuję.

P.S. Piję DeLuxe, Bolsa albo Jasia albo... :gwizdanie: :wink4: :>

e bols jest :sick3:

Zimny jest OK. :tongue4:

No mam ale mnie nie będzie raczej... :gwizdanie: Może jutro będę w KTW to bym Ci ją podrzucił ale nie obiecuję.

P.S. Piję DeLuxe, Bolsa albo Jasia albo... :gwizdanie: :wink4: :>

zeltre Ci postawię w żabce :wink4:

:slina::wink4:
Opublikowano

spadam w kimono, narka

Opublikowano

tez spadam do jutra :hi:

Opublikowano
  • Autor

siema z popołudnia :decayed:

Opublikowano

siema z popołudnia :decayed:

:polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

siema z popołudnia :decayed:

:polew: :polew:

sie śmiej :tongue4: też byś miał popołudnie jakbyś wstał o 15.00 i 20minut temu jadł obiad :kox:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 23:48_________________________________________________no nic. ide sie drzemnąć przed robotą :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.