Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ale cisza :shocked:

Opublikowano

ale cisza :shocked:

pisałem to 4 strony wcześniej :P

i co dziwniejsze te 4 strony wcześniej to nie godzina temu tylko 2 czy 3 DNI :confused4:

stan kędzior do roboty co wy tak się opierniczacie :kox:

Opublikowano
  • Autor

cze dziewczyny :cool:

Opublikowano

ale cisza :shocked:

pisałem to 4 strony wcześniej :P

i co dziwniejsze te 4 strony wcześniej to nie godzina temu tylko 2 czy 3 DNI :confused4:

stan kędzior do roboty co wy tak się opierniczacie :kox:

nie zwalaj na kędziora i stana tylko sam zaspamuj :decayed:

cze dziewczyny :cool:

:afro:

Opublikowano

siemano :hi:

_________________________________________________

dla Kędziora :decayed: :decayed:

yfdF0.jpg

Opublikowano

ja cały czas czuwam :decayed:

No i zacząłem 2 tygodnie urlopu :)

w tym od jutra, do końca tygodnia jeżdżę na Rybnik do Magro :disgust:

Opublikowano

ale cisza :shocked:

pisałem to 4 strony wcześniej :P

i co dziwniejsze te 4 strony wcześniej to nie godzina temu tylko 2 czy 3 DNI :confused4:

stan kędzior do roboty co wy tak się opierniczacie :kox:

nie zwalaj na kędziora i stana tylko sam zaspamuj :decayed:

cze dziewczyny :cool:

:afro:

eee ale samemu to do bani...

bo do tanga trzeba dwojga :drunk:

:bicz:

:dance:

:thumbup:

:bicz3:

:oklaski:

:sex:

:pociesz:

:buziak:

:sexinbed:

:drinks:

:travolta:

:banan:

:banan1:

:banan2:

:buhaha:

:friends:

:seksiasty: :seksiasty:

:radocha:

:banan3:

:yeah:

:laghing2:

Opublikowano

No i jutro może mi się jednak nie udać podjechać na spota, mimo tego, że stoję niecały kilometr od GO Sporta.

Właśnie przed chwilą skrzynia (tiptronic) zrobiła mi żarcik. Przy parkowaniu, po wrzuceniu "R" autko ruszyło do tyłu z szarpnięciem i na wyświetlaczu podświetliły się wszystkie pozycje PRND432.

Szukam w tej chwili na forum jakiś informacji, co mogło się stać, ale jeśli ktoś z kolegów z tego działu dysponuje jakąś wiedzą to prosiłbym o pomoc.

Opublikowano

No i jutro może mi się jednak nie udać podjechać na spota, mimo tego, że stoję niecały kilometr od GO Sporta.

Właśnie przed chwilą skrzynia (tiptronic) zrobiła mi żarcik. Przy parkowaniu, po wrzuceniu "R" autko ruszyło do tyłu z szarpnięciem i na wyświetlaczu podświetliły się wszystkie pozycje PRND432.

Szukam w tej chwili na forum jakiś informacji, co mogło się stać, ale jeśli ktoś z kolegów z tego działu dysponuje jakąś wiedzą to prosiłbym o pomoc.

a teraz jest wszystko ok? (wróciło do normy)

czy nie?

Opublikowano

Teraz siedzę przed kompem i sprawdzam co mogło się stać.

Ale aż się przejdę na parking i zobaczę...

Wracam za 10 minut.

Opublikowano

Teraz siedzę przed kompem i sprawdzam co mogło się stać.

Ale aż się przejdę na parking i zobaczę...

Wracam za 10 minut.

jak teraz działa to olej to :gwizdanie: nie może być źle w końcu to :a4fan: więc one się nie psują :naughty:

Opublikowano

Dalej to samo ;(

Wszystko się świeci, da się z miejsca ruszyć ale szarpie więc nie próbowałem dalej niż metr.... :( :( :(

Opublikowano

:hi:

Jeśli świecą się wszystkie biegi na wyświetlaczu to skrzynia weszła w tryb awaryjny. Trza kompa podłączyć i sprawdzić co jej nie pasi.

Opublikowano

:hi:

Jeśli świecą się wszystkie biegi na wyświetlaczu to skrzynia weszła w tryb awaryjny. Trza kompa podłączyć i sprawdzić co jej nie pasi.

Dzięki za odpowiedź.

Z tego co już doczytałem to na awaryjnym można trochę przejechać, stąd moje pytanie:

A czy może ktoś z kolegów jutro na spocie dysponuje VAGiem i chęcią pomocy?

Na pewno jakieś :beer1: by się znalazło...

Opublikowano

Dalej to samo ;(

Wszystko się świeci, da się z miejsca ruszyć ale szarpie więc nie próbowałem dalej niż metr.... :( :( :(

oj to nie dobrze ale doktorek ci już powiedział co go boli :wink4:

Opublikowano

:hi:

z wieczora [br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 22:06_________________________________________________

:hi:

Jeśli świecą się wszystkie biegi na wyświetlaczu to skrzynia weszła w tryb awaryjny. Trza kompa podłączyć i sprawdzić co jej nie pasi.

Dzięki za odpowiedź.

Z tego co już doczytałem to na awaryjnym można trochę przejechać, stąd moje pytanie:

A czy może ktoś z kolegów jutro na spocie dysponuje VAGiem i chęcią pomocy?

Na pewno jakieś :beer1: by się znalazło...

niestety nie posiadam :(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.