Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior pipo czemuś zaś nie przyjechał :tongue4:

jak Talib do mnei dzwonił to ja 20min wcześniej dopiero wróciłem z roboty;/ wyjechałem godzine później niż normalnie :wallbash: i wyjebany na maksa, niemiałem już siły :kwasny:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________spadam do wyra narka :hi::confused4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior pipo czemuś zaś nie przyjechał :tongue4:

jak Talib do mnei dzwonił to ja 20min wcześniej dopiero wróciłem z roboty;/ wyjechałem godzine później niż normalnie :wallbash: i wyjebany na maksa, niemiałem już siły :kwasny:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________spadam do wyra narka :hi::confused4:

:good: dobra ściema nie jest zła :tongue4:

ps. zakładaj ten gaz nikt się nie będzie śmiał :polew:

Opublikowano

wyjebany na maksa,

wyjebany na maksa, ej weź mnie nie obrażaj

:polew: :polew: :polew::wink4:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:50_________________________________________________

Kędzior pipo czemuś zaś nie przyjechał :tongue4:

jak Talib do mnei dzwonił to ja 20min wcześniej dopiero wróciłem z roboty;/ wyjechałem godzine później niż normalnie :wallbash: i wyjebany na maksa, niemiałem już siły :kwasny:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________spadam do wyra narka :hi::confused4:

:good: dobra ściema nie jest zła :tongue4:

ps. zakładaj ten gaz nikt się nie będzie śmiał :polew:

święte słowa albo niech założy i się nie przyznaje

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

po spocie :hi:

Namiociarze ale mnie wk***iacie :tongue4:

Grisza no Twoja A4 idzie troszkę lepiej niż moja, widać różnicę :kox:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 21:47_________________________________________________Stig200

tu masz ramki do kupienia, chyba teraz nikt nie ma u nas na śląsku :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140071.0

Ale tylko troche :naughty:210 miałem tam na tych łukach przed Tychami :gwizdanie:

A tak na marginesie.... rzuca sie w nocy twoja fura w oczy przez te ledy !! :kox::good::cool1:

Ale tak jak pisałem kiedyś... u mnie by się lepiej prezentowały :naughty:

ja miałem 170 na łukch

:kox: :kox: :kox:

dajesz 800 zł i są Twoje :tongue4: :tongue4:

ps ale doszedłeś mnie dopiero z tej górki na Murckach i wtedy dopiero się rozkulałeś i nabrałeś pędu :polew::tongue4::wink4:

800zł... ale to chyba z montażem i jeszcze bak do pełna :gwizdanie:

Doszedłbym Cię dużo wcześniej, ale stałem na światłach, i kilka aut było jeszcze przedemną.... także... A Ja w przeciwieństwie do ciebie nie potrzebuje górki żeby auto rozpędzić :punk: :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior pipo czemuś zaś nie przyjechał :tongue4:

jak Talib do mnei dzwonił to ja 20min wcześniej dopiero wróciłem z roboty;/ wyjechałem godzine później niż normalnie :wallbash: i wyjebany na maksa, niemiałem już siły :kwasny:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________spadam do wyra narka :hi::confused4:

:good: dobra ściema nie jest zła :tongue4:

ps. zakładaj ten gaz nikt się nie będzie śmiał :polew:

Gaz u Kędziora w głowie nabiera mocy urzędowej :evil: :evil:

Ja już wróciłem ze spocika... ps fajny ten golfik co sie z nim ciąłem ale czarno za nim było :P[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________ps. gdzie moja KAAAAAAAAAAAAASIAAAAA :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior pipo czemuś zaś nie przyjechał :tongue4:

jak Talib do mnei dzwonił to ja 20min wcześniej dopiero wróciłem z roboty;/ wyjechałem godzine później niż normalnie :wallbash: i wyjebany na maksa, niemiałem już siły :kwasny:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________spadam do wyra narka :hi::confused4:

:good: dobra ściema nie jest zła :tongue4:

ps. zakładaj ten gaz nikt się nie będzie śmiał :polew:

Gaz u Kędziora w głowie nabiera mocy urzędowej :evil: :evil:

Ja już wróciłem ze spocika... ps fajny ten golfik co sie z nim ciąłem ale czarno za nim było :P[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________ps. gdzie moja KAAAAAAAAAAAAASIAAAAA :gwizdanie: :gwizdanie:

z tatusiem pojechala :wink4:

Opublikowano

my też już dotarliśmy :)

Opublikowano

my też już dotarliśmy :)

pozniej niz ja no to niezle :cool1:

Opublikowano

Ja dopiero po robocie wróciłem :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior pipo czemuś zaś nie przyjechał :tongue4:

jak Talib do mnei dzwonił to ja 20min wcześniej dopiero wróciłem z roboty;/ wyjechałem godzine później niż normalnie :wallbash: i wyjebany na maksa, niemiałem już siły :kwasny:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________spadam do wyra narka :hi::confused4:

:good: dobra ściema nie jest zła :tongue4:

ps. zakładaj ten gaz nikt się nie będzie śmiał :polew:

Gaz u Kędziora w głowie nabiera mocy urzędowej :evil: :evil:

Ja już wróciłem ze spocika... ps fajny ten golfik co sie z nim ciąłem ale czarno za nim było :P[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________ps. gdzie moja KAAAAAAAAAAAAASIAAAAA :gwizdanie: :gwizdanie:

z tatusiem pojechala :wink4:

za tydzien znów ją odwiedzimy... moze da

numer :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kędzior pipo czemuś zaś nie przyjechał :tongue4:

jak Talib do mnei dzwonił to ja 20min wcześniej dopiero wróciłem z roboty;/ wyjechałem godzine później niż normalnie :wallbash: i wyjebany na maksa, niemiałem już siły :kwasny:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________spadam do wyra narka :hi::confused4:

:good: dobra ściema nie jest zła :tongue4:

ps. zakładaj ten gaz nikt się nie będzie śmiał :polew:

Gaz u Kędziora w głowie nabiera mocy urzędowej :evil: :evil:

Ja już wróciłem ze spocika... ps fajny ten golfik co sie z nim ciąłem ale czarno za nim było :P[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________ps. gdzie moja KAAAAAAAAAAAAASIAAAAA :gwizdanie: :gwizdanie:

z tatusiem pojechala :wink4:

za tydzien znów ją odwiedzimy... moze da

numer :decayed: :decayed:

jasne ze ja odwiedzimy bo byla mega :kox:

Opublikowano

Talib ogarnie się te zasłonę dymną :kox: , jak mówiłem podczas strojenia się rozpadało i nie było warunków żeby to ogarnąć. Jeszcze raz dzięki za ściganko :good:

Opublikowano

dobra spadam spac narka do jutra :hi:

Opublikowano

dobra spadam spac narka do jutra :hi:

:hi:
Opublikowano

dobra spadam spac narka do jutra :hi:

nara namiociarzu :hi::tongue4:

Opublikowano

Miszka czytałeś co Ci odpisałem :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka czytałeś co Ci odpisałem :gwizdanie:

same kłamstwa i pomówienia :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Grisza , ja Ci oddam takie ledy za 5 stów :decayed:

Opublikowano

Grisza , ja Ci oddam takie ledy za 5 stów :decayed:

a pytało się o nie dwóch z klubu odesłałem ich do Ciebie bo byli najarani na nie, myślałem, że je pogoniłeś

Opublikowano
  • Autor

Grisza , ja Ci oddam takie ledy za 5 stów :decayed:

a pytało się o nie dwóch z klubu odesłałem ich do Ciebie bo byli najarani na nie, myślałem, że je pogoniłeś

taaa , ale myśleli chyba , że je chce za 5zł oddać , bo jak usłyszeli 5 stów to przestali pisać hehe . k**wa , ja nie karitas :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.