Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mówiłem Ci, że kobieta jest od tego a nie ręce :tongue4: :tongue4:

:polew:

Kędzior nazwał swoje dłonie kobiecymi imionami :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mówiłem Ci, że kobieta jest od tego a nie ręce :tongue4: :tongue4:

:polew:

Kędzior nazwał swoje dłonie kobiecymi imionami :tongue4:

Monika i Magda :polew:

Opublikowano

mówiłem Ci, że kobieta jest od tego a nie ręce :tongue4: :tongue4:

co samemu to samemu :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

3 :polew: słyszycie co krzyczą kiobice?? JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN :polew: :polew: :polew::good:

pierd....e już tego nie oglądam - lipa

Opublikowano

gaszę światło na dziś :sick3:

Opublikowano
:hi: morgen
Opublikowano

jołł

Opublikowano

jołł

do roboty :gwizdanie:

Opublikowano

jołł

do roboty :gwizdanie:

nom za niedługo trzeba będzie wychodzić
Opublikowano
:hi: zaspałem do roboty :polew:
Opublikowano

Siema zboki... :hi:

Opublikowano

trza się zbierać

Opublikowano

:hi: zaspałem do roboty :polew:

ty się śmiej...

my naprawdę dzisiaj zaspaliśmy :kox:

ale rano miałem speeda :D :D

i w ogóle to :hi:

Opublikowano
:hi: ja też pospałem :gwizdanie:
Opublikowano

siemka :hi: :hi:

Opublikowano

siemka :hi: :hi:

talib kupiłeś już gorzałe na jutro :naughty:

ja chyba nie będę pił :tongue4:

Opublikowano

siemka :hi: :hi:

talib kupiłeś już gorzałe na jutro :naughty:

ja chyba nie będę pił :tongue4:

ej miszek ja sądzę że tak kulturalnie (w końcu robić trzeba :tongue4:) piwko, browarek, żuberek, warka, zimny leszek i pójdzie :gwizdanie:

Opublikowano

siemka :hi: :hi:

talib kupiłeś już gorzałe na jutro :naughty:

ja chyba nie będę pił :tongue4:

ej miszek ja sądzę że tak kulturalnie (w końcu robić trzeba :tongue4:) piwko, browarek, żuberek, warka, zimny leszek i pójdzie :gwizdanie:

nie no ja nie piję ale talib ma taki plan :tongue4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 11:55_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=153252.0

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gdzie się podziali Ci wszyscy napinacze, którzy nie lubią gazu ?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Yo Yo :yeah:

sory chopy ale jednak dziś nie dałem rady :(

Oj ty...... :bicz3: :bicz:

Miszka Pieronie ! poszedł mi stąd :tongue4:

eee bo Ci listwy S-line porysuję :tongue4:

Miszka ty sie chyba śmierci nie bojisz... :naughty:

A do Tych mam nie daleko, także... :baseball: :gwizdanie:

Opublikowano

Yo Yo :yeah:

sory chopy ale jednak dziś nie dałem rady :(

Oj ty...... :bicz3: :bicz:

Miszka Pieronie ! poszedł mi stąd :tongue4:

eee bo Ci listwy S-line porysuję :tongue4:

Miszka ty sie chyba śmierci nie bojisz... :naughty:

A do Tych mam nie daleko, także... :baseball: :gwizdanie:

:hi:

nie chwal się, że potrafisz cytować z innych wątków :tongue4:

ale się boję :sesese:

Opublikowano

siemka :hi: :hi:

talib kupiłeś już gorzałe na jutro :naughty:

ja chyba nie będę pił :tongue4:

ej miszek ja sądzę że tak kulturalnie (w końcu robić trzeba :tongue4:) piwko, browarek, żuberek, warka, zimny leszek i pójdzie :gwizdanie:

nie no ja nie piję ale talib ma taki plan :tongue4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 11:55_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=153252.0

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gdzie się podziali Ci wszyscy napinacze, którzy nie lubią gazu ?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

hmm no to się porobiło :P

a trza było kupować poczciwego klekocika :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.