Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1VCAA.jpg

dostaliśmy nowy aparat :decayed:

Artur robi foty z ukrycia :polew:

tylko nie po imieniu :gwizdanie: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1VCAA.jpg

dostaliśmy nowy aparat :decayed:

Artur robi foty z ukrycia :polew:

tylko nie po imieniu :gwizdanie: :polew:

:polew:

a tak w ogóle to po co siekiera skoro ma być grill? :mysli:

Opublikowano

1VCAA.jpg

dostaliśmy nowy aparat :decayed:

Artur robi foty z ukrycia :polew:

tylko nie po imieniu :gwizdanie: :polew:

:polew:

a tak w ogóle to po co siekiera skoro ma być grill? :mysli:

w razie czego... :decayed:

Opublikowano

siemanko, wróciłam !! :decayed:

1VCAA.jpg

dostaliśmy nowy aparat :decayed:

a Tobie to się zbiera od wczoraj :angry:

Opublikowano

siemanko, wróciłam !! :decayed:

1VCAA.jpg

dostaliśmy nowy aparat :decayed:

a Tobie to się zbiera od wczoraj :angry:

Tobie od przedwczoraj :tongue4:

Opublikowano

siemanko, wróciłam !! :decayed:

1VCAA.jpg

dostaliśmy nowy aparat :decayed:

a Tobie to się zbiera od wczoraj :angry:

Tobie od przedwczoraj :tongue4:

:hi: Wam

kto dzisiaj wpada na spota do Gliwic :?: :)

Opublikowano

hmmmm... :mysli: Katowice (i nie tylko) się dziś spocą w innym miejscu :wink4:

Opublikowano

hmmmm... :mysli: Katowice (i nie tylko) się dziś spocą w innym miejscu :wink4:

a to przepraszam :embarrassed:

Opublikowano

hmmmm... :mysli: Katowice (i nie tylko) się dziś spocą w innym miejscu :wink4:

a to przepraszam :embarrassed:

nic się nie stało :tongue4:

Opublikowano

:hi: siemano

cza sie spakowac i smigam na chechlo :kox: :kox:

P.S wodeczka juz schłodzona :wink4:

Opublikowano

:hi: siemano

cza sie spakowac i smigam na chechlo :kox: :kox:

P.S wodeczka juz schłodzona :wink4:

:good:

Opublikowano

:hi: siemano

cza sie spakowac i smigam na chechlo :kox: :kox:

P.S wodeczka juz schłodzona :wink4:

:good:

o ktorej wyjezdzacie :mysli: bo pucek i gregor pewnie juz tam sa

Opublikowano

:hi: siemano

cza sie spakowac i smigam na chechlo :kox: :kox:

P.S wodeczka juz schłodzona :wink4:

:good:

o ktorej wyjezdzacie :mysli: bo pucek i gregor pewnie juz tam sa

stan jest w drodze z pracy

zje obiad, male zakupy i lecimy ;)

Opublikowano

:hi: siemano

cza sie spakowac i smigam na chechlo :kox: :kox:

P.S wodeczka juz schłodzona :wink4:

:good:

o ktorej wyjezdzacie :mysli: bo pucek i gregor pewnie juz tam sa

stan jest w drodze z pracy

zje obiad, male zakupy i lecimy ;)

no to pochytajcie pole prad my tam wpadniemy troche pozniej bo kaska dopiero bedzie z roboty okolo 19.00 ale bedzie tylko szybki pakunek i smigamy wiec okolo 21 powinnismy byc wprost na imprezkę :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: siemano

cza sie spakowac i smigam na chechlo :kox: :kox:

P.S wodeczka juz schłodzona :wink4:

:good:

o ktorej wyjezdzacie :mysli: bo pucek i gregor pewnie juz tam sa

stan jest w drodze z pracy

zje obiad, male zakupy i lecimy ;)

no to pochytajcie pole prad my tam wpadniemy troche pozniej bo kaska dopiero bedzie z roboty okolo 19.00 ale bedzie tylko szybki pakunek i smigamy wiec okolo 21 powinnismy byc wprost na imprezkę :decayed: :decayed:

nie ma to jak przyjechać na gotowe :D

Opublikowano

:hi: siemano

cza sie spakowac i smigam na chechlo :kox: :kox:

P.S wodeczka juz schłodzona :wink4:

:good:

o ktorej wyjezdzacie :mysli: bo pucek i gregor pewnie juz tam sa

stan jest w drodze z pracy

zje obiad, male zakupy i lecimy ;)

no to pochytajcie pole prad my tam wpadniemy troche pozniej bo kaska dopiero bedzie z roboty okolo 19.00 ale bedzie tylko szybki pakunek i smigamy wiec okolo 21 powinnismy byc wprost na imprezkę :decayed: :decayed:

nie ma to jak przyjechać na gotowe :D

:gwizdanie: dokladnie ale co i tak mi nikt namiotu nie rozłoży

Opublikowano

:hi: siemano

cza sie spakowac i smigam na chechlo :kox: :kox:

P.S wodeczka juz schłodzona :wink4:

:good:

o ktorej wyjezdzacie :mysli: bo pucek i gregor pewnie juz tam sa

stan jest w drodze z pracy

zje obiad, male zakupy i lecimy ;)

no to pochytajcie pole prad my tam wpadniemy troche pozniej bo kaska dopiero bedzie z roboty okolo 19.00 ale bedzie tylko szybki pakunek i smigamy wiec okolo 21 powinnismy byc wprost na imprezkę :decayed: :decayed:

nie ma to jak przyjechać na gotowe :D

:gwizdanie: dokladnie ale co i tak mi nikt namiotu nie rozłoży

sam sie rozloży :kox:

Opublikowano

:hi: siemano

cza sie spakowac i smigam na chechlo :kox: :kox:

P.S wodeczka juz schłodzona :wink4:

:good:

o ktorej wyjezdzacie :mysli: bo pucek i gregor pewnie juz tam sa

stan jest w drodze z pracy

zje obiad, male zakupy i lecimy ;)

no to pochytajcie pole prad my tam wpadniemy troche pozniej bo kaska dopiero bedzie z roboty okolo 19.00 ale bedzie tylko szybki pakunek i smigamy wiec okolo 21 powinnismy byc wprost na imprezkę :decayed: :decayed:

nie ma to jak przyjechać na gotowe :D

:gwizdanie: dokladnie ale co i tak mi nikt namiotu nie rozłoży

sam sie rozloży :kox:

a to mnie uspokoiłaś :naughty: [br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 16:48_________________________________________________dobra ja smigam sie pakowac i zalatwic jeszcze pare rzeczy i smigam do zobaczenia :hi:

Opublikowano

pa, pa :wink4:

Opublikowano

siemka :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.