Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze tydzień urlopu :decayed:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 21:08_________________________________________________Ruch vs. Wisła 2:0 :dance:

a ja jeszcze tydzien roboty i 2 tygodnie urlopu :kox: :kox: :kox: :kox: :banan2::dance: :drool:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

QmNI0.jpg

:polew:

Opublikowano

QmNI0.jpg

:polew:

chyba licytuje i jade po niego :decayed:

Opublikowano

QmNI0.jpg

:polew:

pojedziemy razem :polew:

chyba licytuje i jade po niego :decayed:

Opublikowano

QmNI0.jpg

:polew:

pojedziemy razem :polew:

chyba licytuje i jade po niego :decayed:

spoko :good:

Opublikowano

QmNI0.jpg

:polew:

buhehehehe dobre :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Idą sobie dróżką trzej przyjaciele: miś, łoś i ryś. Ten pierwszy oznajmia:

- Drażni mnie to "ś" na końcu. Takie "ś" jest pedalskie, ciotowate i w ogóle!... Od dzisiaj koniec z misiem. Jestem Niedźwiedź!!! Bo powiadam wam:

- Kto ma "ś" na końcu, ten fujara i gej. Amen.

Łoś zorientowawszy się w beznadziei sytuacji, bo wszak łoś to łoś i nic nie poradzisz, w panice szarpie za ramię Rysia:

- Ej, kurna, powiedz coś, Ryś. Przecież my nie geje, prawda?! No powiedz coś...Ryś!...

Na to ryś dostojnie:

- Ryszard, pedale, Ryszard...

:polew: :polew:

Opublikowano

Idą sobie dróżką trzej przyjaciele: miś, łoś i ryś. Ten pierwszy oznajmia:

- Drażni mnie to "ś" na końcu. Takie "ś" jest pedalskie, ciotowate i w ogóle!... Od dzisiaj koniec z misiem. Jestem Niedźwiedź!!! Bo powiadam wam:

- Kto ma "ś" na końcu, ten fujara i gej. Amen.

Łoś zorientowawszy się w beznadziei sytuacji, bo wszak łoś to łoś i nic nie poradzisz, w panice szarpie za ramię Rysia:

- Ej, kurna, powiedz coś, Ryś. Przecież my nie geje, prawda?! No powiedz coś...Ryś!...

Na to ryś dostojnie:

- Ryszard, pedale, Ryszard...

:polew: :polew:

:polew:

http://bitwaokrzyz.pl/

Opublikowano
:hi: dobra spadam spac do jutra narka
Opublikowano

ja też uciekam ... idę stanleyowi rozwiązać rzymianki :polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano
  • Autor

siema po weekendzie :) widziałęm , że wasz był udany ;)

ale ja też nie narzekam hehe

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

zaraz zakładam wątek 04.09. http://www.dotzsummercarsparty.pl/[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 08:21_________________________________________________taki mały problem tylko że to jest dokładnie ten weekend kiedy jest ogólnopolski... :confused4:

ale przeca nie wszyscy jadą :P

Opublikowano

:hi:

zaraz zakładam wątek 04.09. http://www.dotzsummercarsparty.pl/[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 08:21_________________________________________________taki mały problem tylko że to jest dokładnie ten weekend kiedy jest ogólnopolski... :confused4:

ale przeca nie wszyscy jadą :P

no zakładaj wątek, ja tam podjadę na pewno choćby pogrillować jak rok temu

Opublikowano

:hi:

zaraz zakładam wątek 04.09. http://www.dotzsummercarsparty.pl/[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 08:21_________________________________________________taki mały problem tylko że to jest dokładnie ten weekend kiedy jest ogólnopolski... :confused4:

ale przeca nie wszyscy jadą :P

no zakładaj wątek, ja tam podjadę na pewno choćby pogrillować jak rok temu

wątek założony :naughty:

Opublikowano

:hi:

zaraz zakładam wątek 04.09. http://www.dotzsummercarsparty.pl/[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 08:21_________________________________________________taki mały problem tylko że to jest dokładnie ten weekend kiedy jest ogólnopolski... :confused4:

ale przeca nie wszyscy jadą :P

no zakładaj wątek, ja tam podjadę na pewno choćby pogrillować jak rok temu

wątek założony :naughty:

kolejna okazja do bezsensownego spamu :> :kox:

Opublikowano

każda okazja jest dobra byle gonić :decayed:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.