Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

smacznego i się nie chwal...

mi wczorajszy mac musi wystarczyć na tydzień :gwizdanie:

:hi: all

Seski no to widze pieknie linie trzymasz :wink4:

wiesz jak to jest, ktoś w tym klubie musi być reprezentacyjny :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

smacznego i się nie chwal...

mi wczorajszy mac musi wystarczyć na tydzień :gwizdanie:

:hi: all

Seski no to widze pieknie linie trzymasz :wink4:

wiesz jak to jest, ktoś w tym klubie musi być reprezentacyjny :kox:

jakby nie Magda, to nikt by Cię nawet nie zauważył :gwizdanie:

Opublikowano
:pali:
Opublikowano

smacznego i się nie chwal...

mi wczorajszy mac musi wystarczyć na tydzień :gwizdanie:

:hi: all

Seski no to widze pieknie linie trzymasz :wink4:

wiesz jak to jest, ktoś w tym klubie musi być reprezentacyjny :kox:

jakby nie Magda, to nikt by Cię nawet nie zauważył :gwizdanie:

teraz Magda będzie chodziła tylko w tytce z maca na głowie i zobaczymy czy mnie nikt nie zauważy :chytry:

:bag:

Opublikowano
  • Autor

cześć dziewuchy :decayed:

Yann Tiersen - 'J'y Suis Jamais Alle [smoku remix] [HQ] zajo nuta :kox:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 18:01_________________________________________________a tu coś dla Krola :)

:polew:

Opublikowano

cześć dziewuchy :decayed:

Yann Tiersen - 'J'y Suis Jamais Alle [smoku remix] [HQ] zajo nuta :kox:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 18:01_________________________________________________a tu coś dla Krola :)

:polew:

banana wymiata :banan2: :banan2: :banan2:

a pierwszy kawałek już kiedyś k**wa wklejałem :cool1:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 18:59_________________________________________________w ogóle to siema po robocie :tongue4: dobrze że nie pojechałem na żaden urlop bo mam go w robocie, 30stopni do tego łaże po piachu i zero powietrza, prawie jak na jajorce :polew: :polew: :polew:

ale jeszcze 2 dni :>

Opublikowano

cześć dziewuchy :decayed:

Yann Tiersen - 'J'y Suis Jamais Alle [smoku remix] [HQ] zajo nuta :kox:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 18:01_________________________________________________a tu coś dla Krola :)

:polew:

banana za***iste :polew: ktoś musiał się nieźle spalić :laghing2:

kędzior a co do wklejania to wy oboje już chyba całego youtuba tu wkleiliście i połowę dobrych d*p z neta

:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
chodzi ci o to jak mówi czy co mówi??

ja bym mówił po polsku na jej miejscu :tongue4: niekażdy musi być perfekt z anglika.[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 19:23_________________________________________________

kędzior a co do wklejania to wy oboje już chyba całego youtuba tu wkleiliście i połowę dobrych d*p z neta

:decayed:

stary to co wklejamy to jest mały ułamek tego co przesyłamy na gg :polew:
Opublikowano

kędzior...nie nic :decayed:

i coś dla Ciebie i Keżora

[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 19:26_________________________________________________ :banan::banan1::banan2:
Opublikowano

kędzior...nie nic :decayed:

i coś dla Ciebie i Keżora

[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 19:26_________________________________________________ :banan::banan1::banan2:

nom taniaja tam podobnie do Keżora :polew: :polew: :polew:

wiem widziałem że to przeróbka co leci w radio :wink4: a w tym ori wykonaniu brakuje mi przede wszystkim BASSSUUU :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 19:31_________________________________________________

kędzior...nie nic :decayed:

muuuuu :wink4: beeee :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kędzior...nie nic :decayed:

i coś dla Ciebie i Keżora

[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 19:26_________________________________________________ :banan::banan1::banan2:

nom taniaja tam podobnie do Keżora :polew: :polew: :polew:

wiem widziałem że to przeróbka co leci w radio :wink4: a w tym ori wykonaniu brakuje mi przede wszystkim BASSSUUU :polew: :polew: :polew:

chyba żeś dawno nic ciepłego w buzi nie miał :decayed:

no ale basu brakuje strasznie :kox:

Opublikowano

kędzior...nie nic :decayed:

i coś dla Ciebie i Keżora

[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 19:26_________________________________________________ :banan::banan1::banan2:

nom taniaja tam podobnie do Keżora :polew: :polew: :polew:

wiem widziałem że to przeróbka co leci w radio :wink4: a w tym ori wykonaniu brakuje mi przede wszystkim BASSSUUU :polew: :polew: :polew:

chyba żeś dawno nic ciepłego w buzi nie miał :decayed:

no ale basu brakuje strasznie :kox:

Kędzior przyznaj się :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
chodzi ci o to jak mówi czy co mówi??

ja bym mówił po polsku na jej miejscu :tongue4: niekażdy musi być perfekt z anglika.[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 19:23_________________________________________________

kędzior a co do wklejania to wy oboje już chyba całego youtuba tu wkleiliście i połowę dobrych d*p z neta

:decayed:

stary to co wklejamy to jest mały ułamek tego co przesyłamy na gg :polew:

ej ja na gg nic nie dostaje...

:disgust:

a miss :doh1: no kommment

Opublikowano

chyba żeś dawno nic ciepłego w buzi nie miał :decayed:

a jebnąć ci ze łba? :tongue4:
Opublikowano

chyba żeś dawno nic ciepłego w buzi nie miał :decayed:

a jebnąć ci ze łba? :tongue4:

3 do 1 że nie trafisz :gwizdanie:

Opublikowano

chyba żeś dawno nic ciepłego w buzi nie miał :decayed:

a jebnąć ci ze łba? :tongue4:

3 do 1 że nie trafisz :gwizdanie:

że co że ja nie dam rady? :polew: :polew:
Opublikowano

chyba żeś dawno nic ciepłego w buzi nie miał :decayed:

a jebnąć ci ze łba? :tongue4:

3 do 1 że nie trafisz :gwizdanie:

że co że ja nie dam rady? :polew: :polew:

ja nic nie mówie :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: siemano
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.