Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to robimy coś klubowo dziś ?

ja jestem na tak :)
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to robimy coś klubowo dziś ?

mendo ty jedna coś wczoraj nieprzyjechał

interesy :naughty:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 09:55_________________________________________________

to robimy coś klubowo dziś ?

ja jestem na tak :)

ja wczoraj pochlałem ale jestem monter już od dwóch godzin i mnie nosi w doma :wallbash: moja KO śpi więc trza co rozkminić

Opublikowano

moja KO śpi więc trza co rozkminić

pozdrów ją :>
Opublikowano

i c**j wszystkich wysrało

Opublikowano

to robimy coś klubowo dziś ?

mendo ty jedna coś wczoraj nieprzyjechał

interesy :naughty:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 09:55_________________________________________________

to robimy coś klubowo dziś ?

ja jestem na tak :)

ja wczoraj pochlałem ale jestem monter już od dwóch godzin i mnie nosi w doma :wallbash: moja KO śpi więc trza co rozkminić

to wez ja na spiocha :polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano

to robimy coś klubowo dziś ?

mendo ty jedna coś wczoraj nieprzyjechał

interesy :naughty:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 09:55_________________________________________________

to robimy coś klubowo dziś ?

ja jestem na tak :)

ja wczoraj pochlałem ale jestem monter już od dwóch godzin i mnie nosi w doma :wallbash: moja KO śpi więc trza co rozkminić

to wez ja na spiocha :polew: :polew: :tongue4:

:naughty:

Opublikowano

panowie pilna sprawa nie ma ktoś takich śrub zabezpieczjących w kołach?? http://moto.allegro.pl/item1188911280_solidnie_zabezpiecz_320_n_sruby_m14_l28_vw_audi.html

Bo ku***a zgubi łem gdzieś nasadkę do nich a w nocy jadę nad morze :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:hi: z rana [br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 11:55_________________________________________________

panowie pilna sprawa nie ma ktoś takich śrub zabezpieczjących w kołach?? http://moto.allegro.pl/item1188911280_solidnie_zabezpiecz_320_n_sruby_m14_l28_vw_audi.html

Bo ku***a zgubi łem gdzieś nasadkę do nich a w nocy jadę nad morze :wallbash: :wallbash:

:gwizdanie: to niedobrze

ja mam u siebie ori zabezpieczające i są inne :rolleyes:

Opublikowano

Stanley przelew za wahe poszedł :wink4:

Opublikowano

Stanley przelew za wahe poszedł :wink4:

:good:

Opublikowano

:hi:

ja dziś odpadam, mam dobry obiadek u mamusi, potem wyskoczę na podwórko do basenu, a potem jestem umówiony :)

Opublikowano

ej to jest dzisiaj jakaś impreza że tu tak cicho?

czy po prostu wszyscy zmęczeni śpią?

miałeś być na pogorii ale nas olałeś, więc co Ci będziemy mówić :gwizdanie:

a dzwoniłeś do mnie czy cuś? :rolleyes:

poza tym auto rezałem :decayed:

Opublikowano

jak byś mi dał numer to bym zadzwonił :gwizdanie:

Opublikowano

jak byś mi dał numer to bym zadzwonił :gwizdanie:

eeee powoli apeuszu za darmo to nic nie ma :kox:

Opublikowano

:hi:

z popołudnia

Opublikowano
  • Autor

jak byś mi dał numer to bym zadzwonił :gwizdanie:

eeee powoli apeuszu za darmo to nic nie ma :kox:

z Seskim trzeba najpier pochodzić , on nie jest taki pierwszy lepszy :polew:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 13:33_________________________________________________

jedziem jedziem :banan:

Opublikowano

jak byś mi dał numer to bym zadzwonił :gwizdanie:

eeee powoli apeuszu za darmo to nic nie ma :kox:

z Seskim trzeba najpier pochodzić , on nie jest taki pierwszy lepszy :polew:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 13:33_________________________________________________

jedziem jedziem :banan:

noo noo Keżor, nuty co raz lepsze sobie słuchasz :naughty:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 14:06_________________________________________________a mnie wczoraj Baśka zaraziła tym utworem :gwizdanie:

http://www.youtube.com/watch?v=xtaXwzHYoKY

Opublikowano

Pucek tu masz najlepszy fragment z ciacha :gwizdanie:

Ciacho - Niegrzeczna(Pezet feat. Wdowa)

Opublikowano
  • Autor

był już ten pezet u nas w wątku i to chyba nawet ten ze żmudą :kox:

Opublikowano

był już ten pezet u nas w wątku i to chyba nawet ten ze żmudą :kox:

był był

ale ja nie słuchałem tego, bo jakoś hh mi nie podchodzi :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.