Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja raczej nie dożyje do emerytury :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja raczej nie dożyje do emerytury :gwizdanie:

przesadzasz
Opublikowano

i po robocie :decayed:

juz :blink: ty to sie masz dobrze prawie jak na urlopie :decayed:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 19:04_________________________________________________siema ciocia co slychac :wink4:

pierwsza dniówka po urlopie zaliczona

teraz już powinno iść z górki :wink4:

a to super u mnie tez pierwszy dzien na urlopie polecial na robocie :gwizdanie: wiec odpoczne chyba dopiero na wyjezdzie :disgust: choc tam to moze byc ciezkie :kox:

Opublikowano

i po robocie :decayed:

juz :blink: ty to sie masz dobrze prawie jak na urlopie :decayed:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 19:04_________________________________________________siema ciocia co slychac :wink4:

pierwsza dniówka po urlopie zaliczona

teraz już powinno iść z górki :wink4:

a to super u mnie tez pierwszy dzien na urlopie polecial na robocie :gwizdanie: wiec odpoczne chyba dopiero na wyjezdzie :disgust:choc tam to moze byc ciezkie :kox:

no raczej :gwizdanie:

Opublikowano

choc tam to moze byc ciezkie :kox:

wiesz że tam się bardziej zmęczysz niż w pracy :evil:
Opublikowano

nooooooo mysle :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

hahaha no Diman Ty juz lepiej trenuj... Cierpliwosc trenuj :polew:

Opublikowano

:hi:

hahaha no Diman Ty juz lepiej trenuj... Cierpliwosc trenuj :polew:

no trenuje juz dluzszy czas na kumplach z roboty :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

hahaha no Diman Ty juz lepiej trenuj... Cierpliwosc trenuj :polew:

no trenuje juz dluzszy czas na kumplach z roboty :gwizdanie:

i jak Ci tam idzie? :naughty:

Opublikowano

kuźwa bateria w laptopie mi się popsuła.. podobno to jest wada tej serii i wymieniają od ręki... ale obecnie nie mam na ważniejsze rzeczy czasu a co dopiero po serwisach biegać..

Opublikowano

:hi:

hahaha no Diman Ty juz lepiej trenuj... Cierpliwosc trenuj :polew:

no trenuje juz dluzszy czas na kumplach z roboty :gwizdanie:

i jak Ci tam idzie? :naughty:

no daje rade :kox:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:33_________________________________________________

kuźwa bateria w laptopie mi się popsuła.. podobno to jest wada tej serii i wymieniają od ręki... ale obecnie nie mam na ważniejsze rzeczy czasu a co dopiero po serwisach biegać..

no to bedziesz musial na kablu biegac :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:34_________________________________________________a i jak juz mowa o kablach to koorwa kiedy beda te kabelki krolu :evil:

Opublikowano

:hi:

hahaha no Diman Ty juz lepiej trenuj... Cierpliwosc trenuj :polew:

no trenuje juz dluzszy czas na kumplach z roboty :gwizdanie:

i jak Ci tam idzie? :naughty:

no daje rade :kox:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:33_________________________________________________

kuźwa bateria w laptopie mi się popsuła.. podobno to jest wada tej serii i wymieniają od ręki... ale obecnie nie mam na ważniejsze rzeczy czasu a co dopiero po serwisach biegać..

no to bedziesz musial na kablu biegac :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:34_________________________________________________a i jak juz mowa o kablach to koorwa kiedy beda te kabelki krolu :evil:

nie byłem jeszcze w celnym bo nie mam czasu za duzo siedze w robocie w tym tyg...[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:36_________________________________________________ale musze isc w tym tyg. bo mi kare wdupią. :disgust:
Opublikowano

bo nie mam czasu za duzo siedze w robocie w tym tyg...

no po 8godz kto by pomyślał :tongue4::wink4:
Opublikowano

bo nie mam czasu za duzo siedze w robocie w tym tyg...

no po 8godz kto by pomyślał :tongue4::wink4:

po 10-11 leszczu...
Opublikowano

:hi:

hahaha no Diman Ty juz lepiej trenuj... Cierpliwosc trenuj :polew:

no trenuje juz dluzszy czas na kumplach z roboty :gwizdanie:

i jak Ci tam idzie? :naughty:

no daje rade :kox:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:33_________________________________________________

kuźwa bateria w laptopie mi się popsuła.. podobno to jest wada tej serii i wymieniają od ręki... ale obecnie nie mam na ważniejsze rzeczy czasu a co dopiero po serwisach biegać..

no to bedziesz musial na kablu biegac :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:34_________________________________________________a i jak juz mowa o kablach to koorwa kiedy beda te kabelki krolu :evil:

nie byłem jeszcze w celnym bo nie mam czasu za duzo siedze w robocie w tym tyg...[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:36_________________________________________________ale musze isc w tym tyg. bo mi kare wdupią. :disgust:

kare to ci ja bede musial wdupic :kwasny::baseball:

Opublikowano

bo nie mam czasu za duzo siedze w robocie w tym tyg...

no po 8godz kto by pomyślał :tongue4::wink4:

po 10-11 leszczu...

wow hardcore bym powiedział :tongue4:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:39_________________________________________________

kare to ci ja bede musial wdupic :kwasny::baseball:

:good:
Opublikowano

kare to ci ja bede musial wdupic :kwasny::baseball:

juz wiecej za nic sie nie biore szczegolnie jak nie man z tego kasy :decayed:
Opublikowano

kare to ci ja bede musial wdupic :kwasny::baseball:

juz wiecej za nic sie nie biore szczegolnie jak nie man z tego kasy :decayed:

no daj sobie spokój :gwizdanie:

Opublikowano

kare to ci ja bede musial wdupic :kwasny::baseball:

juz wiecej za nic sie nie biore szczegolnie jak nie man z tego kasy :decayed:

:chytry:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:34_________________________________________________w ogóle siema z wieczora

daliśmy rade z Puckiem wymienić zawias w mojej padace.

Ale trzeba było ciulać pyrolem :kox:

dobrze, że błotniki całe :decayed:

Opublikowano

kare to ci ja bede musial wdupic :kwasny::baseball:

juz wiecej za nic sie nie biore szczegolnie jak nie man z tego kasy :decayed:

:chytry:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:34_________________________________________________w ogóle siema z wieczora

daliśmy rade z Puckiem wymienić zawias w mojej padace.

Ale trzeba było ciulać pyrolem :kox:

dobrze, że błotniki całe :decayed:

:good:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:36_________________________________________________poka foty jak stoi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.