Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

talib dzieki za przejażdzkę :gwizdanie:

spoko, podaj dane do faktury za sprzęgło :decayed: :decayed:

Opublikowano

Seves ile było na powrocie na blacie :naughty: :naughty:

Opublikowano

i ten tekst sprzedającego:

"Sprzedany, dziękuję wszystkim 130-to osobom obserwującym. Pozdrawiam"

[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 23:51_________________________________________________spadam w kimono

do jutra :)

Opublikowano

:hi:

po spocie

aha i jeszcze to Ghostrider vs. BMW Z3 M Coupe

nie no wciagnal mnie filmik strasznie, przekozaki :kox: :kox: :kox:

no i po spociku - seves dzięki za powrót - motorek masz miodzio - jak wracaliśmy to jak z filmu "młode wilki" :decayed:

no Miron jeszcze raz dzieki :wink4: ladnie sie szlo :) chociaz jakos wyjatkowo tloczno bylo :tongue4:

poza tym jakbys zmienil zdanie to wiesz gdzie uderzyc :wink4: ja tam kask jakis znajde :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dzięki za spota - po dłużeszej przerwie :gwizdanie:

talib dzieki za przejażdzkę :gwizdanie:

seves- dzieki, że daleś mi posiedzieć na moto :decayed:

ide w kimę :hi:

Krolu nie ma sprawy, szkoda ze tylko tak sie mogles nacieszyc :tongue4:

Opublikowano

no to i ja smigam w nynac do jutra narka :hi:

Opublikowano

podziekowania za spocika i oczywiscie WIELKIE DZIEKI DLA SEVES'a ZA TE PRZEJAZDZKI ALEZ TO SIE KULA :kox: :kox: :kox: :kox: wpadnij jeszcze na motorku pojezdzimy :decayed:

hehe nie ma sprawy Diman :wink4: pochwal sie tylko co tam Kasi swojej opowiedziales :tongue4:

PS. Piekna fote masz w galerrii :gwizdanie:

Seves ile było na powrocie na blacie :naughty: :naughty:

talib no wiesz jak jest :tongue4: nie pamietam :gwizdanie: fakt faktem sie z Mironem nie scigalismy tylko dostojnie przemierzylismy trase ze stosunkowo wysoką predkoscia :kox: :kox: :kox:

jak o konkrety chodzi to 250 nie przekroczylismy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 00:14_________________________________________________

no to i ja smigam w nynac do jutra narka :hi:

Diman kurde a w ogole nie wiem czy wiesz :naughty: ale do domu w deszczu dojezdzalem :tongue4: przed Rybnikiem mnie drapnal ale spoko spoko na szczescie taka wieksza mżawka :wink4:

3majcie sie spadam spac :hi:

Opublikowano

po robocie, a teraz spać :gwizdanie:

Seves, nie chwaliłeś się że pomykasz na moto :rolleyes:

Opublikowano

podziekowania za spocika i oczywiscie WIELKIE DZIEKI DLA SEVES'a ZA TE PRZEJAZDZKI ALEZ TO SIE KULA :kox: :kox: :kox: :kox: wpadnij jeszcze na motorku pojezdzimy :decayed:

hehe nie ma sprawy Diman :wink4: pochwal sie tylko co tam Kasi swojej opowiedziales :tongue4:

PS. Piekna fote masz w galerrii :gwizdanie:

Seves ile było na powrocie na blacie :naughty: :naughty:

talib no wiesz jak jest :tongue4: nie pamietam :gwizdanie: fakt faktem sie z Mironem nie scigalismy tylko dostojnie przemierzylismy trase ze stosunkowo wysoką predkoscia :kox: :kox: :kox:

jak o konkrety chodzi to 250 nie przekroczylismy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 00:14_________________________________________________

no to i ja smigam w nynac do jutra narka :hi:

Diman kurde a w ogole nie wiem czy wiesz :naughty: ale do domu w deszczu dojezdzalem :tongue4: przed Rybnikiem mnie drapnal ale spoko spoko na szczescie taka wieksza mżawka :wink4:

3majcie sie spadam spac :hi:

spoko moja to przyjela spokojnie chyba juz wie ze sobie takiego nie kupie to sie uspokoila :gwizdanie:

a i dzień dobry z rana :hi:

Opublikowano

:hi:

nie dałem rady wczoraj podjechać... ;(

Opublikowano

:hi:

nie dałem rady wczoraj podjechać... ;(

cieniarz :tongue4:

Opublikowano

siema z rannaaa

Opublikowano

:hi:

nie dałem rady wczoraj podjechać... ;(

cieniarz :tongue4:

o rzesz ty...

zobaczymy jak ciebie kiedyś nie będzie dziadku :tongue4:

Opublikowano

:hi:

nie dałem rady wczoraj podjechać... ;(

cieniarz :tongue4:

o rzesz ty...

zobaczymy jak ciebie kiedyś nie będzie dziadku :tongue4:

no na przyszly rok moze mi sie urwac :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

stan licz mi te paliwo i dawaj na pw :cool1:

Opublikowano

:hi:

stan licz mi te paliwo i dawaj na pw :cool1:

prześlij na moje konto :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

stan licz mi te paliwo i dawaj na pw :cool1:

prześlij na moje konto :gwizdanie:

spoko to podaj nr konta to go ogoloce :kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

:hi:

stan licz mi te paliwo i dawaj na pw :cool1:

prześlij na moje konto :gwizdanie:

spoko to podaj nr konta to go ogoloce :kox: :kox: :decayed:

niemasz zapisanego? :tongue4:

pozatym z czego ty go chcesz ogolocic?? muehhehehe na koncie mam susze hehe sahara jak nic

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.