Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak furka Stan :cool1:

utargowałem na 1750 :wallbash:

powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora :polew:

A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy :rolleyes:

no to nad moze mozemy smigac :kox::tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak furka Stan :cool1:

utargowałem na 1750 :wallbash:

powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora :polew:

A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy :rolleyes:

no to nad moze mozemy smigac :kox::tongue4:

ja jadę na sępa :decayed:

Opublikowano

jak furka Stan :cool1:

utargowałem na 1750 :wallbash:

powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora :polew:

A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy :rolleyes:

no to nad moze mozemy smigac :kox::tongue4:

ja jadę na sępa :decayed:

a z kim to tez bym sie zabral :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 17:14_________________________________________________http://www.sadistic.pl/wkurwiony-kucharz-vt48785.htm obadajcie sobie niezle to rozwiazal :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak furka Stan :cool1:

utargowałem na 1750 :wallbash:

powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora :polew:

A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy :rolleyes:

no to nad moze mozemy smigac :kox::tongue4:

ja jadę na sępa :decayed:

a z kim to tez bym sie zabral :cool1: :gwizdanie:

szukam ochotnikow :wink4:

Opublikowano

jak furka Stan :cool1:

utargowałem na 1750 :wallbash:

powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora :polew:

A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy :rolleyes:

no to nad moze mozemy smigac :kox::tongue4:

ja jadę na sępa :decayed:

a z kim to tez bym sie zabral :cool1: :gwizdanie:

szukam ochotnikow :wink4:

dobra to ja sie pisze :naughty:

Opublikowano

jak furka Stan :cool1:

utargowałem na 1750 :wallbash:

powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora :polew:

A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy :rolleyes:

no to nad moze mozemy smigac :kox::tongue4:

ja jadę na sępa :decayed:

a z kim to tez bym sie zabral :cool1: :gwizdanie:

szukam ochotnikow :wink4:

dobra to ja sie pisze :naughty:

na mnie nie liczcie, ja na tylnej sofie będę robiła psssyt :polew: :polew:

Opublikowano

jak furka Stan :cool1:

utargowałem na 1750 :wallbash:

powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora :polew:

A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy :rolleyes:

no to nad moze mozemy smigac :kox::tongue4:

ja jadę na sępa :decayed:

a z kim to tez bym sie zabral :cool1: :gwizdanie:

szukam ochotnikow :wink4:

dobra to ja sie pisze :naughty:

na mnie nie liczcie, ja na tylnej sofie będę robiła psssyt :polew: :polew:

to czym my jedziemy?

jak to my z Dimanem robimy na tylnej kanapie pssyt :decayed:

a za nami już chyba kanapy nie będzie :gwizdanie:

Opublikowano

jak furka Stan :cool1:

utargowałem na 1750 :wallbash:

powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora :polew:

A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy :rolleyes:

no to nad moze mozemy smigac :kox::tongue4:

ja jadę na sępa :decayed:

a z kim to tez bym sie zabral :cool1: :gwizdanie:

szukam ochotnikow :wink4:

dobra to ja sie pisze :naughty:

na mnie nie liczcie, ja na tylnej sofie będę robiła psssyt :polew: :polew:

to czym my jedziemy?

jak to my z Dimanem robimy na tylnej kanapie pssyt :decayed:

a za nami już chyba kanapy nie będzie :gwizdanie:

pociągiem jedziecie :polew: :polew:

a my z Kasiulą BLB :kox:

Opublikowano

jak furka Stan :cool1:

utargowałem na 1750 :wallbash:

powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora :polew:

A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy :rolleyes:

no to nad moze mozemy smigac :kox::tongue4:

ja jadę na sępa :decayed:

a z kim to tez bym sie zabral :cool1: :gwizdanie:

szukam ochotnikow :wink4:

dobra to ja sie pisze :naughty:

na mnie nie liczcie, ja na tylnej sofie będę robiła psssyt :polew: :polew:

oj nie ja ci dam jak juz to mozesz ewentualnie pic soki :gwizdanie:

Opublikowano

jak furka Stan :cool1:

utargowałem na 1750 :wallbash:

powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora :polew:

A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy :rolleyes:

no to nad moze mozemy smigac :kox::tongue4:

ja jadę na sępa :decayed:

a z kim to tez bym sie zabral :cool1: :gwizdanie:

szukam ochotnikow :wink4:

dobra to ja sie pisze :naughty:

na mnie nie liczcie, ja na tylnej sofie będę robiła psssyt :polew: :polew:

oj nie ja ci dam jak juz to mozesz ewentualnie pic soki :gwizdanie:

z soków trudniej schodzą plamy na tapicerce :decayed:

Opublikowano

jak furka Stan :cool1:

utargowałem na 1750 :wallbash:

powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora :polew:

A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy :rolleyes:

no to nad moze mozemy smigac :kox::tongue4:

ja jadę na sępa :decayed:

a z kim to tez bym sie zabral :cool1: :gwizdanie:

szukam ochotnikow :wink4:

dobra to ja sie pisze :naughty:

na mnie nie liczcie, ja na tylnej sofie będę robiła psssyt :polew: :polew:

oj nie ja ci dam jak juz to mozesz ewentualnie pic soki :gwizdanie:

z soków trudniej schodzą plamy na tapicerce :decayed:

no ja ci dam plamy na tapicerce :evil: :bicz3:

Opublikowano

siema po robocie :hi:

jeszcze 2 dni :decayed:

Witam panowie po krótkiej przerwie bez neta , dzięki Seves za wczorajszą przejażdżkę , motorek masz super tylko mnie znowu wzięło :>

to ja na niego tylko siadłem i mnie wzięło :slina: ku***a , ale to było nieostrożne , pewnie teraz pójde na prawko , potem kupie motor i sie zabije ;( dzięki Seves :disgust:

:polew:

:naughty: :naughty: :naughty: rób prawko i kup moto :kox:
Opublikowano

no stan to żeś dostał po portfelu :gwizdanie:

Opublikowano

No Danecki niestety słono kasuje :gwizdanie:

Opublikowano

kupiłem sobie benzynę ekstrakcyjną i lipa, farba nie zeszła :(

jedyna szansa to pasta tempo albo dobry lakiernik i polerka :wallbash:

a jak nie to dam pomalować cały przód i *uj :chytry:

Opublikowano

kupiłem sobie benzynę ekstrakcyjną i lipa, farba nie zeszła :(

jedyna szansa to pasta tempo albo dobry lakiernik i polerka :wallbash:

a jak nie to dam pomalować cały przód i *uj :chytry:

A co Ci się stało kolego?? :gwizdanie:
Opublikowano

a jak nie to dam pomalować cały przód i *uj :chytry:

jebnij całe auto w inny kolor :tongue4:

No Danecki niestety słono kasuje :gwizdanie:

jak tam nad morzem?
Opublikowano

A no jakoś leci dziś się trochę pogoda zdupiła ale przynajmniej widziałem fajny sztorm :naughty:

Opublikowano

A no jakoś leci dziś się trochę pogoda zdupiła ale przynajmniej widziałem fajny sztorm :naughty:

to mówisz że dużo atrakcji :decayed:
Opublikowano

Bulczas, malowali sobie budkę na parkingu i wiał wiatr, no i mam na masce i prawym błotniku "pajęczyny" z tej farby, schodzi to rozpuszczalnikiem ale widać że niszczy lakier

po wypłacie udam się do lakiernika żeby rozkminił sprawę

Kędzior, wierz mi że bym zmienił kolor całego auta :rolleyes: ale to zbyt dużo roboty

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.