Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja słyszałem że ty wykupujesz z tej okazji domek na pogorii :evil:

wykupujesz domek na pogorii Diman?? no fajny pomysł ci powiem :good:

:tongue4::polew: :polew:

:blink: ja przeciez ja mialem tylko pic a tu juz musze domek wykupic chyba zostane abstynentem :decayed:

ja też nie pije, mam 27gr. na koncie :blink:

to jutro bedziesz mial jeszcze pare groszy po puscilem przelewik dzsiaj z pomoca dla powodzian :naughty:

przelałeś 2000zl ? :mysli:

:thumbup:

3000 tysie bo mi na gg dupe suszyles ze na odbior ci nie styknie :wink4:

podobno naprawy oooo zaczynają się od 600zł, moja pierwsza naprawa zaczęła się za 3 razy tyle :gwizdanie:

a w Tico wymiana rozrządu 200zł :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u ciebie w piątek lub sobotę ? :polew: :polew: :polew: albo h*j niech stracę u Miszki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: albo do Seskich czy Stanleyów no mi to obojętnie hehe

w sumie to mi też wszystko jedno ważne, żeby ktoś po mnie jeszcze przyjechał :kox:
Opublikowano

u ciebie w piątek lub sobotę ? :polew: :polew: :polew: albo h*j niech stracę u Miszki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: albo do Seskich czy Stanleyów no mi to obojętnie hehe

w sumie to mi też wszystko jedno ważne, żeby ktoś po mnie jeszcze przyjechał :kox:

co tu się kurna dzieje :kox: pijemy co ? w weekend ? to może miasto ?

Opublikowano

ja mogę na sępa :decayed:

Opublikowano

a ja słyszałem że ty wykupujesz z tej okazji domek na pogorii :evil:

wykupujesz domek na pogorii Diman?? no fajny pomysł ci powiem :good:

:tongue4::polew: :polew:

:blink: ja przeciez ja mialem tylko pic a tu juz musze domek wykupic chyba zostane abstynentem :decayed:

ja też nie pije, mam 27gr. na koncie :blink:

to jutro bedziesz mial jeszcze pare groszy po puscilem przelewik dzsiaj z pomoca dla powodzian :naughty:

przelałeś 2000zl ? :mysli:

:thumbup:

3000 tysie bo mi na gg dupe suszyles ze na odbior ci nie styknie :wink4:

podobno naprawy oooo zaczynają się od 600zł, moja pierwsza naprawa zaczęła się za 3 razy tyle :gwizdanie:

a w Tico wymiana rozrządu 200zł :polew:

to tak jak w zelazku wymienic przewód 220V

:polew: :polew:

Opublikowano

u ciebie w piątek lub sobotę ? :polew: :polew: :polew: albo h*j niech stracę u Miszki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: albo do Seskich czy Stanleyów no mi to obojętnie hehe

w sumie to mi też wszystko jedno ważne, żeby ktoś po mnie jeszcze przyjechał :kox:

co tu się kurna dzieje :kox: pijemy co ? w weekend ? to może miasto ?

moze byc i miasto :kox:

Opublikowano

ale sobota :gwizdanie:

Opublikowano

ja mogę na sępa :decayed:

ja też :decayed:

Opublikowano

jak był tytuł tej piosenki co ja tak kezor lubi i jets b5-tka w teledysku? :gwizdanie:

Opublikowano

ale sobota :gwizdanie:

ja moge nawet dzisiaj wiec sie wypowiadal nie bede :decayed:

Opublikowano

jak był tytuł tej piosenki co ja tak kezor lubi i jets b5-tka w teledysku? :gwizdanie:

YouTube - Broadcast Yourself.[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 20:35_________________________________________________aha z b5 w tle to ten

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzięki kędzior :wink4:

diman - to sie zbieraj na Chorzów :naughty: :naughty:

Opublikowano

dzięki kędzior :wink4:

luzzik :cool1:
Opublikowano

dzięki kędzior :wink4:

diman - to sie zbieraj na Chorzów :naughty: :naughty:

a co smigamy do tej czeko :mysli:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 20:45_________________________________________________

dzięki kędzior :wink4:

luzzik :cool1:

kedzior idziesz tez :naughty:

Opublikowano

kedzior idziesz tez :naughty:

no coś ty ja odpadam, jutro z rana jazdy noi później praca
Opublikowano

kedzior idziesz tez :naughty:

no coś ty ja odpadam, jutro z rana jazdy noi później praca

:wink4:

Opublikowano

:hi:

ZAPOMNIAŁEM NAJWAŻNIEJSZYM POKAZAĆ DZIEŁO CI KTÓRZY NIE ZAŁAPALI SIE NA I TURE OD 01 09 2011 TURA II :naughty: :naughty: :naughty:

i PIERWSZ TURA Z TABULAMI ZAKOŃCZONA ZAPRASZAM DO OGLĘDZIN JAK TO WYPADŁO

NIEBAWEM II TURA...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=145771.msg1784076#msg1784076

Opublikowano

:hi:

ZAPOMNIAŁEM NAJWAŻNIEJSZYM POKAZAĆ DZIEŁO CI KTÓRZY NIE ZAŁAPALI SIE NA I TURE OD 01 09 2011 TURA II :naughty: :naughty: :naughty:

i PIERWSZ TURA Z TABULAMI ZAKOŃCZONA ZAPRASZAM DO OGLĘDZIN JAK TO WYPADŁO

NIEBAWEM II TURA...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=145771.msg1784076#msg1784076

skończ spamować :tongue4:
Opublikowano

do jutra panowie :)

Opublikowano

do jutra panowie :)

narty :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.