Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

późno wyjechałem z roboty, w dodatku byłem ostro wyjebany, noi muszę jakoś do 10tego dotrwać :wink4:

pipeusz :tongue4:

życie :cool1:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 20:43_________________________________________________i żuberek ciachhhhh
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry wieczór :hi:

a ja Lesio ciachhhhhh :kox:

Opublikowano

dobry wieczór :hi:

a ja Lesio ciachhhhhh :kox:

a ja Piwo Żywe :decayed:

Opublikowano

dobry wieczór :hi:

a ja Lesio ciachhhhhh :kox:

a ja Piwo Żywe :decayed:

:blink:

my z kędziorem jesteśmy normalni :tongue4:

Opublikowano
za***ista :slina:

:polew:

:rolleyes:

:sick3: [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 21:53_________________________________________________a w ogóle to siema :hi:

:hi:

ponoć kędzior idzie w tym kierunku ze swoją :polew:

Opublikowano
za***ista :slina:

:polew:

:rolleyes:

:sick3: [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 21:53_________________________________________________a w ogóle to siema :hi:

:hi:

ponoć kędzior idzie w tym kierunku ze swoją :polew:

podobno już jest " w połowie drogi" :decayed:

Opublikowano
za***ista :slina:

:polew:

:rolleyes:

:sick3: [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 21:53_________________________________________________a w ogóle to siema :hi:

:hi:

ponoć kędzior idzie w tym kierunku ze swoją :polew:

podobno już jest " w połowie drogi" :decayed:

dlatego nie jeździ na spoty - szykuje niespodziankę :polew:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 22:05_________________________________________________dobra ja uciekam, kto leci na Zlot szerokiej drogi i miłej zabawy, tym na SCP też :cool1:

tymczasem :hi:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 22:10_________________________________________________aha no i nie mam już tego nr 725......

Opublikowano

:hi:

Udanych wakacji Miszka! Jakbyś czegoś potrzebował na AirPorcie to daj znać! Czym lecisz?

Opublikowano
za***ista :slina:

:polew:

:rolleyes:

:sick3: [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 21:53_________________________________________________a w ogóle to siema :hi:

:hi:

ponoć kędzior idzie w tym kierunku ze swoją :polew:

podobno już jest " w połowie drogi" :decayed:

dlatego nie jeździ na spoty - szykuje niespodziankę :polew:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 22:05_________________________________________________dobra ja uciekam, kto leci na Zlot szerokiej drogi i miłej zabawy, tym na SCP też :cool1:

tymczasem :hi:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 22:10_________________________________________________aha no i nie mam już tego nr 725......

no to bywaj, niech Was wyleci dwójka, a wróci trójka :decayed:

mogę być ojcem chrzestnym :polew:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 22:15_________________________________________________

:hi:

Udanych wakacji Miszka! Jakbyś czegoś potrzebował na AirPorcie to daj znać! Czym lecisz?

jakimś Tupolewem podobno :wink4:

Opublikowano
za***ista :slina:

:polew:

:rolleyes:

:sick3: [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 21:53_________________________________________________a w ogóle to siema :hi:

:hi:

ponoć kędzior idzie w tym kierunku ze swoją :polew:

podobno już jest " w połowie drogi" :decayed:

dlatego nie jeździ na spoty - szykuje niespodziankę :polew:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 22:05_________________________________________________dobra ja uciekam, kto leci na Zlot szerokiej drogi i miłej zabawy, tym na SCP też :cool1:

tymczasem :hi:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 22:10_________________________________________________aha no i nie mam już tego nr 725......

no to bywaj, niech Was wyleci dwójka, a wróci trójka :decayed:

mogę być ojcem chrzestnym :polew:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 22:15_________________________________________________

:hi:

Udanych wakacji Miszka! Jakbyś czegoś potrzebował na AirPorcie to daj znać! Czym lecisz?

jakimś Tupolewem podobno :wink4:

:kox:
Opublikowano

ej, Talib ma na imię Tomek :rolleyes:

:wink4: nawet bym na to nie wpadł :decayed:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 23:22_________________________________________________morgen :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Dzień Dobry Adrenalinko... :wink4:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Dzień Dobry Adrenalinko... :wink4:

:hi:

co tam ? :>

Opublikowano

:hi:

dobry wszystkim w ten kijowy dzień...

Opublikowano

:hi:

Dzień Dobry Adrenalinko... :wink4:

:hi:

co tam ? :>

A wporzo dziękuje a u Ciebie??? :cool1:

Opublikowano

:hi:

Dzień Dobry Adrenalinko... :wink4:

:hi:

co tam ? :>

A wporzo dziękuje a u Ciebie??? :cool1:

:good:

dziś zaczynam weekend :kox:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 08:00_________________________________________________

:hi:

dobry wszystkim w ten kijowy dzień...

:hi:

Opublikowano

:hi:

Dzień Dobry Adrenalinko... :wink4:

:hi:

co tam ? :>

A wporzo dziękuje a u Ciebie??? :cool1:

:good:

dziś zaczynam weekend :kox:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 08:00_________________________________________________

:hi:

dobry wszystkim w ten kijowy dzień...

:hi:

To masz elegancko zimny browarek goracy chłopaczek i można sie relaksować... a ja właśnie wróciłem z nocki i znów nocka...

Opublikowano

:hi:

Dzień Dobry Adrenalinko... :wink4:

:hi:

co tam ? :>

A wporzo dziękuje a u Ciebie??? :cool1:

:good:

dziś zaczynam weekend :kox:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 08:00_________________________________________________

:hi:

dobry wszystkim w ten kijowy dzień...

:hi:

To masz elegancko zimny browarek goracy chłopaczek i można sie relaksować... a ja właśnie wróciłem z nocki i znów nocka...

no my też nocka........... w drodze do Jarosławca :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.