Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stanley a co Ci sie w tych hidach nie podobalo? :)

tak jak Seski napisał :gwizdanie:

jeden nie świecił :kwasny:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stanley a co Ci sie w tych hidach nie podobalo? :)

tak jak Seski napisał :gwizdanie:

jeden nie świecił :kwasny:

ale jak keżor powiedział... "mam jakieś części do hidów" ;)

Opublikowano

Stanley a co Ci sie w tych hidach nie podobalo? :)

tak jak Seski napisał :gwizdanie:

jeden nie świecił :kwasny:

ale jak keżor powiedział... "mam jakieś części do hidów" ;)

se kupie nowe ori w ASO :decayed:

Opublikowano

bylem wlasnie na nowej budowie - ocieplenie tego gdzie mieszka ksiadz - znam tylkp jedno okreslenie- fara- wrzuce wieczorem fotki czy on jezdzi... j**any - ladnie musza mochery na tace mu sypac:/

Opublikowano

bylem wlasnie na nowej budowie - ocieplenie tego gdzie mieszka ksiadz - znam tylkp jedno okreslenie- fara- wrzuce wieczorem fotki czy on jezdzi... j**any - ladnie musza mochery na tace mu sypac:/

nie znoszę zasranych księży

2 zawody nie opodatkowane w Polsce...

ksiądz i...

prostytutka...

i do tego mało księży trafia się z powołania... :confused4:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 12:44_________________________________________________

Stanley a co Ci sie w tych hidach nie podobalo? :)

tak jak Seski napisał :gwizdanie:

jeden nie świecił :kwasny:

ale jak keżor powiedział... "mam jakieś części do hidów" ;)

se kupie nowe ori w ASO :decayed:

j**any magnat ropny... :bag:

Opublikowano

bylem wlasnie na nowej budowie - ocieplenie tego gdzie mieszka ksiadz - znam tylkp jedno okreslenie- fara- wrzuce wieczorem fotki czy on jezdzi... j**any - ladnie musza mochery na tace mu sypac:/

nie znoszę zasranych księży

2 zawody nie opodatkowane w Polsce...

ksiądz i...

prostytutka...

i do tego mało księży trafia się z powołania... :confused4:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 12:44_________________________________________________

Stanley a co Ci sie w tych hidach nie podobalo? :)

tak jak Seski napisał :gwizdanie:

jeden nie świecił :kwasny:

ale jak keżor powiedział... "mam jakieś części do hidów" ;)

se kupie nowe ori w ASO :decayed:

j**any magnat ropny... :bag:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

[quote name=Seski

]

j**any magnat ropny... :bag:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ja byłem w przychodni alergologicznej i całkiem przypadkiem się okazało że mam anginę :decayed:

ale nie nie, jutro idę do roboty :>[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 14:27_________________________________________________odnośnie księży, nie cierpię su***synów :gwizdanie: a to za sprawą jednego idioty który z impetem poczęstował mnie kropielnicą na kolędzie :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew:

jeeeeebany :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

on chciał

:polew: :polew:

to już wiemy dlaczego się nie odbyła ta przebierana impreza w Jarosławcu ;D

bo przebrania Pana z pola nikt by nie pobił :decayed:

Opublikowano
  • Autor

on chciał

:polew: :polew:

to już wiemy dlaczego się nie odbyła ta przebierana impreza w Jarosławcu ;D

bo przebrania Pana z pola nikt by nie pobił :decayed:

nie pana z pola , tylko Siemiana :polew: patrz na długość włosów :kox:
Opublikowano

on chciał

:polew: :polew:

to już wiemy dlaczego się nie odbyła ta przebierana impreza w Jarosławcu ;D

bo przebrania Pana z pola nikt by nie pobił :decayed:

nie pana z pola , tylko Siemiana :polew: patrz na długość włosów :kox:

warioty... :kox:

Opublikowano

on chciał

:polew: :polew:

to już wiemy dlaczego się nie odbyła ta przebierana impreza w Jarosławcu ;D

bo przebrania Pana z pola nikt by nie pobił :decayed:

nie pana z pola , tylko Siemiana :polew: patrz na długość włosów :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale co to za przebranie ? :tongue4:

Opublikowano

:hi:

dzieki za wczorajszego spota :notworthy:

Opublikowano

:blink:

gdzie byłeś jak Cie nie było ?

Opublikowano

:hi:

I audi się wysrało :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

I audi się wysrało :gwizdanie:

masz już diagnoze ?
Opublikowano

:hi:

I audi się wysrało :gwizdanie:

masz już diagnoze ?

Jutro będę rozbierał dziś będę szukał jakiś wskazówek w necie :gwizdanie:
Opublikowano

:blink:

gdzie byłeś jak Cie nie było ?

mnie pytasz? no przeciez bylem na spocie :przebiegly:

pytanie gdzie ty bylas jak Stan przyjechal sam :cool1:

I audi się wysrało

co dokladnie sie stalo :?:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.