Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ja mam plan, dla tych bogatych będzie finka, a dla nas, biednych górników wystarczy cytrynówka :decayed:

Kędzior, ale się sponiewieramy :polew:

jeśli tylko będę mógł to jestem ZA :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: bo smaki mam :slina:

cytrynowka.jpg

:drunk: :drunk: :drunk:

jesteś dla mnie niczym Brat :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ja mam plan, dla tych bogatych będzie finka, a dla nas, biednych górników wystarczy cytrynówka :decayed:

Kędzior, ale się sponiewieramy :polew:

jeśli tylko będę mógł to jestem ZA :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: bo smaki mam :slina:

cytrynowka.jpg

:drunk: :drunk: :drunk:

jesteś dla mnie niczym Brat :>

w końcu brat górnik no nie? :tongue4:
Opublikowano

to ja mam plan, dla tych bogatych będzie finka, a dla nas, biednych górników wystarczy cytrynówka :decayed:

Kędzior, ale się sponiewieramy :polew:

jeśli tylko będę mógł to jestem ZA :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: bo smaki mam :slina:

cytrynowka.jpg

:drunk: :drunk: :drunk:

jesteś dla mnie niczym Brat :>

w końcu brat górnik no nie? :tongue4:

baaaa :decayed:

Opublikowano

jak to czytam to ciesze sie ze mam egzaminy :decayed: i nie mogę pić na razie - poza tym chyba pozostał mi wódowstręt :sick3:

krolu widze ze masz w podpisie kable na dniach jakie to dni beda moglbys przyblizyc co po niektorym :cool1:

Opublikowano

Siema z wieczora po II Zmianie... :confused4:

Opublikowano

Siema z wieczora po II Zmianie... :confused4:

:hi:
Opublikowano

jak to czytam to ciesze sie ze mam egzaminy :decayed: i nie mogę pić na razie - poza tym chyba pozostał mi wódowstręt :sick3:

krolu widze ze masz w podpisie kable na dniach jakie to dni beda moglbys przyblizyc co po niektorym :cool1:

na piątek na spota :)
Opublikowano

Siema z wieczora po II Zmianie... :confused4:

zmień pracę, ja po II zmianie wracam grubo przed 21 :)

Królu, znów masz wytłumaczenie, myślę że cytrynówka Cie przekona :>

Opublikowano

Siema z wieczora po II Zmianie... :confused4:

odpisz na PW :tongue4:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 23:13_________________________________________________czas w kimę :wink4:
Opublikowano

Siema z wieczora po II Zmianie... :confused4:

zmień pracę, ja po II zmianie wracam grubo przed 21 :)

Królu, znów masz wytłumaczenie, myślę że cytrynówka Cie przekona :>

wiesz bawiłem się w czerwcu... a teraz zostało mi sporo na głowie... inaczej mnie wypierdzielą przy finiszu i nie będę w piątku na spoty jeździć bo mi się wymówki skończą :decayed:
Opublikowano

Siema z wieczora po II Zmianie... :confused4:

zmień pracę, ja po II zmianie wracam grubo przed 21 :)

Królu, znów masz wytłumaczenie, myślę że cytrynówka Cie przekona :>

wiesz bawiłem się w czerwcu... a teraz zostało mi sporo na głowie... inaczej mnie wypierdzielą przy finiszu i nie będę w piątku na spoty jeździć bo mi się wymówki skończą :decayed:

ale Ty się boisz tych rodziców :decayed:

Opublikowano

Siema z wieczora po II Zmianie... :confused4:

zmień pracę, ja po II zmianie wracam grubo przed 21 :)

Królu, znów masz wytłumaczenie, myślę że cytrynówka Cie przekona :>

wiesz bawiłem się w czerwcu... a teraz zostało mi sporo na głowie... inaczej mnie wypierdzielą przy finiszu i nie będę w piątku na spoty jeździć bo mi się wymówki skończą :decayed:

ale Ty się boisz tych rodziców :decayed:

nie chodzi o rodziców... szkoda tyle lat być w plecy...
Opublikowano

Siema z wieczora po II Zmianie... :confused4:

zmień pracę, ja po II zmianie wracam grubo przed 21 :)

Królu, znów masz wytłumaczenie, myślę że cytrynówka Cie przekona :>

wiesz bawiłem się w czerwcu... a teraz zostało mi sporo na głowie... inaczej mnie wypierdzielą przy finiszu i nie będę w piątku na spoty jeździć bo mi się wymówki skończą :decayed:

ale Ty się boisz tych rodziców :decayed:

nie chodzi o rodziców... szkoda tyle lat być w plecy...

noo zaliczyć to musisz, w końcu jesteś mózg :gwizdanie:

Opublikowano

noo zaliczyć to musisz, w końcu jesteś mózg :gwizdanie:

chyba bez... mózg :decayed:
Opublikowano

noo zaliczyć to musisz, w końcu jesteś mózg :gwizdanie:

chyba bez... mózg :decayed:

no jak tam uważasz :decayed:

Opublikowano

noo zaliczyć to musisz, w końcu jesteś mózg :gwizdanie:

chyba bez... mózg :decayed:

no jak tam uważasz :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 23:23_________________________________________________kurcze piszcie coś bo mi się spać chce a film ściągam, żeby mieć na jutro co w pracy robić :naughty: :naughty:
Opublikowano

spadam do wyrka :hi:

Opublikowano

Siema z wieczora po II Zmianie... :confused4:

zmień pracę, ja po II zmianie wracam grubo przed 21 :)

Królu, znów masz wytłumaczenie, myślę że cytrynówka Cie przekona :>

No no ja wiem ja wiem.... ale za ja wolne weekendy i wpadam na summer cars... :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 23:27_________________________________________________

noo zaliczyć to musisz, w końcu jesteś mózg :gwizdanie:

chyba bez... mózg :decayed:

no jak tam uważasz :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 23:23_________________________________________________kurcze piszcie coś bo mi się spać chce a film ściągam, żeby mieć na jutro co w pracy robić :naughty: :naughty:

A gdzie ty pracujesz???

Opublikowano

jaki film? :gwizdanie:

weź mi ściągnij film z Qlimaxa 2009 :naughty:

ja nie wiem skąd i jak go najlepiej ściągnąć :disgust:

Dobranoc śpiochy :decayed:

Mario, ale za sobotkę mam 4 stówki na czysto a siedziałem na worku i opierałem się o deskę :naughty:

Opublikowano

jak to czytam to ciesze sie ze mam egzaminy :decayed: i nie mogę pić na razie - poza tym chyba pozostał mi wódowstręt :sick3:

krolu widze ze masz w podpisie kable na dniach jakie to dni beda moglbys przyblizyc co po niektorym :cool1:

na piątek na spota :)

no to zobaczymy czy sie wywiazesz :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.