Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

reeds mmmm.... ja w weekend piłem smirnoffa i tak jak u dimana, rzygałem po nim :sick3: :sick3:

smirnof to syyyyyyf fuj :sick3: :sick3:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

reeds mmmm.... ja w weekend piłem smirnoffa i tak jak u dimana, rzygałem po nim :sick3: :sick3:

smirnof to syyyyyyf fuj :sick3: :sick3:

wiem... :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

no to tyskie, pssyt :decayed:

Opublikowano

ostatnio bardzo się zniżyliśmy, zaczęliśmy od finki a skończyliśmy na De Lux po którym towarzystwo padło i ledwo żyło :thumbdown:

trzeba znowu się przerzucić na finkę lub wyborową :naughty:

Opublikowano

no to tyskie, pssyt :decayed:

ja chyba zalece jeszcze po jednego redds'a do zabki bo smaki zalapalem :decayed:

Opublikowano

ostatnio bardzo się zniżyliśmy, zaczęliśmy od finki a skończyliśmy na De Lux po którym towarzystwo padło i ledwo żyło :thumbdown:

trzeba znowu się przerzucić na finkę lub wyborową :naughty:

no ja na parapetowe przyszedłem z finką 0,5 ale zostałem poczęstowany smirnoffem gospodarza to co miałem zrobić, zarzygałem mu kibel :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

no to tyskie, pssyt :decayed:

ja chyba zalece jeszcze po jednego redds'a do zabki bo smaki zalapalem :decayed:

ruszaj się bo za 10 minut zamykają :decayed:

Opublikowano

ostatnio bardzo się zniżyliśmy, zaczęliśmy od finki a skończyliśmy na De Lux po którym towarzystwo padło i ledwo żyło :thumbdown:

trzeba znowu się przerzucić na finkę lub wyborową :naughty:

no wlasnie ze stanleyem zesmy sobie gonili na weekend finke i nic sie po niej nie dzieje na drugi dzien jest wypas wodeczka :kox: :kox:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:51_________________________________________________

no to tyskie, pssyt :decayed:

ja chyba zalece jeszcze po jednego redds'a do zabki bo smaki zalapalem :decayed:

ruszaj się bo za 10 minut zamykają :decayed:

no wlasnie mi sie nie chce jak cholera a smaki sa :kox:

ale jak cos to mam calodobowy jak przycisnie :gwizdanie:

Opublikowano

finka jest w ci*pe :decayed:

Opublikowano

Arturze :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

finka jest w ci*pe :decayed:

Arturze :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:

:naughty:

to kiedy dymamy jakąś finkę? :kox:

Opublikowano

finka jest w ci*pe :decayed:

Arturze :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:

:naughty:

to kiedy dymamy jakąś finkę? :kox:

jak tylko dojde do siebie to sie ustawimy mysle ze nie ten ale ktorys z nastepnych jestem otwarty :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

finka jest w ci*pe :decayed:

burżuje :chytry:

cytrynówka zamiata :decayed:

Opublikowano

finka jest w ci*pe :decayed:

burżuje :chytry:

cytrynówka zamiata :decayed:

to też dobra opcja :kox:

Opublikowano

finka jest w ci*pe :decayed:

burżuje :chytry:

cytrynówka zamiata :decayed:

cytrynowka byla wporzo i to jeszcze w gratisie :kox: :kox: :kox::naughty:

Opublikowano

finka jest w ci*pe :decayed:

burżuje :chytry:

cytrynówka zamiata :decayed:

cytrynowka byla wporzo i to jeszcze w gratisie :kox: :kox: :kox::naughty:

ja mówie o tej co piliśmy u Seskich i Miszki :wink4:

100x lepsza od każdego innego alkoholu :decayed:

Opublikowano

to ja mam plan, dla tych bogatych będzie finka, a dla nas, biednych górników wystarczy cytrynówka :decayed:

Kędzior, ale się sponiewieramy :polew:

Opublikowano

dla mnie owocowe wódki są za słodkie

wolę czyściochę :decayed:

z resztą ja nie używam cukru, więc się nie dziwcie :gwizdanie:

Opublikowano

to ja mam plan, dla tych bogatych będzie finka, a dla nas, biednych górników wystarczy cytrynówka :decayed:

Kędzior, ale się sponiewieramy :polew:

jeśli tylko będę mógł to jestem ZA :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: bo smaki mam :slina:

cytrynowka.jpg

:drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

jak to czytam to ciesze sie ze mam egzaminy :decayed: i nie mogę pić na razie - poza tym chyba pozostał mi wódowstręt :sick3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.