Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

P.S. Dzięx OKO! :wink4:

no właśnie :decayed:

:afro::wtf:

Opublikowano

:hi:

P.S. Dzięx OKO! :wink4:

no właśnie :decayed:

:afro::wtf:

:gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

:siema:

Opublikowano
  • Autor
:bry:
Opublikowano

:bry:

:hi:

Opublikowano

kto mi poleci jakieś wycieraczki... :naughty:

Opublikowano

kto mi poleci jakieś wycieraczki... :naughty:

zależy czy zwykłe, czy płaskie :gwizdanie:

Opublikowano

kto mi poleci jakieś wycieraczki... :naughty:

zależy czy zwykłe, czy płaskie :gwizdanie:

właśnie nad tym głównie się zastanawiam... :kox:

bo jakoś średnio mi pasują do b5 te całe aero...

Opublikowano

dzien dobry :hi:

Opublikowano

dzien dobry :hi:

:bry:

Opublikowano

kto mi poleci jakieś wycieraczki... :naughty:

zależy czy zwykłe, czy płaskie :gwizdanie:

właśnie nad tym głównie się zastanawiam... :kox:

bo jakoś średnio mi pasują do b5 te całe aero...

duża jest różnica pomiędzy zwykłymi i aero...?

Opublikowano

kto mi poleci jakieś wycieraczki... :naughty:

ja kupiłem 2 tygodnie temu BOSCHa, zwykłe ze spoilerem.

muszę je zwrócić dałem prawie 60 dych a one przeskakują po szybie jeżeli jade więcej niż 120km/h.

jak masz dobre "ramki" wycieraczek to możesz sobie same gumki kupić i wymienić, pamiętaj tylko z POLGUMu. :decayed:

Opublikowano

kto mi poleci jakieś wycieraczki... :naughty:

ja kupiłem 2 tygodnie temu BOSCHa, zwykłe ze spoilerem.

muszę je zwrócić dałem prawie 60 dych a one przeskakują po szybie jeżeli jade więcej niż 120km/h.

jak masz dobre "ramki" wycieraczek to możesz sobie same gumki kupić i wymienić, pamiętaj tylko z POLGUMu. :decayed:

no właśnie teraz miałem bosche twiny chyba przez 2 lata i się kończą i mnie denerwują...

zastanawiałem się czy kupić takie same teraz czy nie...

teraz jeszcze wyczaiłem twiny w których jedna jest wygięta i z tego co pamiętam to jak jedna jest wygięta to lepiej to zbierało...

gdzieś w którymś aucie tak było :P

Opublikowano

kto mi poleci jakieś wycieraczki... :naughty:

ja kupiłem 2 tygodnie temu BOSCHa, zwykłe ze spoilerem.

muszę je zwrócić dałem prawie 60 dych a one przeskakują po szybie jeżeli jade więcej niż 120km/h.

jak masz dobre "ramki" wycieraczek to możesz sobie same gumki kupić i wymienić, pamiętaj tylko z POLGUMu. :decayed:

no właśnie teraz miałem bosche twiny chyba przez 2 lata i się kończą i mnie denerwują...

zastanawiałem się czy kupić takie same teraz czy nie...

teraz jeszcze wyczaiłem twiny w których jedna jest wygięta i z tego co pamiętam to jak jedna jest wygięta to lepiej to zbierało...

gdzieś w którymś aucie tak było :P

jak dobrze sprawowały się te co masz to kupuj takie same.

:)

Opublikowano

kto mi poleci jakieś wycieraczki... :naughty:

ja kupiłem 2 tygodnie temu BOSCHa, zwykłe ze spoilerem.

muszę je zwrócić dałem prawie 60 dych a one przeskakują po szybie jeżeli jade więcej niż 120km/h.

jak masz dobre "ramki" wycieraczek to możesz sobie same gumki kupić i wymienić, pamiętaj tylko z POLGUMu. :decayed:

no właśnie teraz miałem bosche twiny chyba przez 2 lata i się kończą i mnie denerwują...

zastanawiałem się czy kupić takie same teraz czy nie...

teraz jeszcze wyczaiłem twiny w których jedna jest wygięta i z tego co pamiętam to jak jedna jest wygięta to lepiej to zbierało...

gdzieś w którymś aucie tak było :P

jak dobrze sprawowały się te co masz to kupuj takie same.

:)

hmm skoro tak mówisz to chyba tak zrobię :decayed:

bo teraz to mam już na nie nerwy powyżej 130km/h zaczynają skakać i teraz to bardziej rozmazują zamiast czyścić :P

Opublikowano

Dobry :hi:

i do poniedziałku wolne :disgust:

moje migdały wyglądają jak po ciągnięciu druta murzynowi :polew:

a tak na poważnie, to Seski, podobno ten koleś ma dobre wycieraczki :rolleyes: ale musisz kupić komplet do avanta i zostanie Ci jedna sztuka gratis :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154332.0

Opublikowano

Dobry :hi:

i do poniedziałku wolne :disgust:

moje migdały wyglądają jak po ciągnięciu druta murzynowi :polew:

a tak na poważnie, to Seski, podobno ten koleś ma dobre wycieraczki :rolleyes: ale musisz kupić komplet do avanta i zostanie Ci jedna sztuka gratis :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154332.0

co zostanie nic nie zostanie :P zamontuje sobie na lampy :P

a tak szczerze nie wiem skąd co i jak on ma :kox:

jakoś nie ufam takim rzeczą zbyt czesto :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.