Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry :hi:

i do poniedziałku wolne :disgust:

moje migdały wyglądają jak po ciągnięciu druta murzynowi :polew:

a tak na poważnie, to Seski, podobno ten koleś ma dobre wycieraczki :rolleyes: ale musisz kupić komplet do avanta i zostanie Ci jedna sztuka gratis :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154332.0

co zostanie nic nie zostanie :P zamontuje sobie na lampy :P

a tak szczerze nie wiem skąd co i jak on ma :kox:

jakoś nie ufam takim rzeczą zbyt czesto :gwizdanie:

niby ori ale bez znaczków :gwizdanie:

podobno sprzedaje to na różnych forach i ludzie są zadowoleni, aaa i nie że nie ufasz, po prostu nie chcesz kasy wyrzucić w błoto :naughty:

ale kup, wypróbuj :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry :hi:

i do poniedziałku wolne :disgust:

moje migdały wyglądają jak po ciągnięciu druta murzynowi :polew:

a tak na poważnie, to Seski, podobno ten koleś ma dobre wycieraczki :rolleyes: ale musisz kupić komplet do avanta i zostanie Ci jedna sztuka gratis :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154332.0

co zostanie nic nie zostanie :P zamontuje sobie na lampy :P

a tak szczerze nie wiem skąd co i jak on ma :kox:

jakoś nie ufam takim rzeczą zbyt czesto :gwizdanie:

niby ori ale bez znaczków :gwizdanie:

podobno sprzedaje to na różnych forach i ludzie są zadowoleni, aaa i nie że nie ufasz, po prostu nie chcesz kasy wyrzucić w błoto :naughty:

ale kup, wypróbuj :wink4:

no właśnie żal mi kasy :P

chyba jednak zostane przy tych moich boschach :P jak stan pisal jak byl dobre to się trzymać :D

no chyba że ty szybko kupisz i sprawdzisz :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie kupię, nie mam kasy :gwizdanie:

a Ty jesteś kasiasty, bo wymieniałeś dwumasa i sprzęgło, więc co tam dla Ciebie 60 zł :decayed:

Opublikowano

ja nie kupię, nie mam kasy :gwizdanie:

a Ty jesteś kasiasty, bo wymieniałeś dwumasa i sprzęgło, więc co tam dla Ciebie 60 zł :decayed:

apeuszu nie wymieniałem dwumasa i właśnie przez to że wymieniałem i musiałem jeszcze kupic tv to nie jestem kasiasty i nie zap****alam na grubie soboty za 400zl :P

Opublikowano

ja nie kupię, nie mam kasy :gwizdanie:

a Ty jesteś kasiasty, bo wymieniałeś dwumasa i sprzęgło, więc co tam dla Ciebie 60 zł :decayed:

apeuszu nie wymieniałem dwumasa i właśnie przez to że wymieniałem i musiałem jeszcze kupic tv to nie jestem kasiasty i nie zap****alam na grubie soboty za 400zl :P

:naughty:

Opublikowano

ja nie kupię, nie mam kasy :gwizdanie:

a Ty jesteś kasiasty, bo wymieniałeś dwumasa i sprzęgło, więc co tam dla Ciebie 60 zł :decayed:

apeuszu nie wymieniałem dwumasa i właśnie przez to że wymieniałem i musiałem jeszcze kupic tv to nie jestem kasiasty i nie zap****alam na grubie soboty za 400zl :P

:naughty:

widzisz i tu cię mam... :kox:

to co kupisz mi wycieraczki...? :decayed:

Opublikowano

ja nie kupię, nie mam kasy :gwizdanie:

a Ty jesteś kasiasty, bo wymieniałeś dwumasa i sprzęgło, więc co tam dla Ciebie 60 zł :decayed:

apeuszu nie wymieniałem dwumasa i właśnie przez to że wymieniałem i musiałem jeszcze kupic tv to nie jestem kasiasty i nie zap****alam na grubie soboty za 400zl :P

:naughty:

widzisz i tu cię mam... :kox:

to co kupisz mi wycieraczki...? :decayed:

nie, ja nie zarabiam kroci :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie kupię, nie mam kasy :gwizdanie:

a Ty jesteś kasiasty, bo wymieniałeś dwumasa i sprzęgło, więc co tam dla Ciebie 60 zł :decayed:

apeuszu nie wymieniałem dwumasa i właśnie przez to że wymieniałem i musiałem jeszcze kupic tv to nie jestem kasiasty i nie zap****alam na grubie soboty za 400zl :P

:naughty:

widzisz i tu cię mam... :kox:

to co kupisz mi wycieraczki...? :decayed:

nie, ja nie zarabiam kroci :gwizdanie:

nie chcesz zostać moim sponsorem...

łaski bez znajdę sobie innego... :kox:

:polew:

Opublikowano

:>[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 15:24_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=sx4g3Zz45cA

Opublikowano
:hi: po robocie
Opublikowano
  • Autor

:>[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 15:24_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=sx4g3Zz45cA

:good:
Opublikowano

no właśnie Wagenwerks :kox:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor

powiem wam że sie praktycznie w ogóle nie bałem :P powiedział 1 2 3 bungee i poszło :kox:

już sie nie moge doczekać fotek i filmu ze skoku z 4 tałków :naughty:

Opublikowano

powiem wam że sie praktycznie w ogóle nie bałem :P

a teoretycznie :gwizdanie: :gwizdanie: szacun ...wariacie :shocked:
Opublikowano
  • Autor

powiem wam że sie praktycznie w ogóle nie bałem :P

a teoretycznie :gwizdanie: :gwizdanie: szacun ...wariacie :shocked:

teoretycznie sie bałem :P bo byłem pierwszą osobą która skakała na tej linie tego dnia :> i drugą która tego dnia skakała w ogóle :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.