Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

keżor bo tak się już zastanawialiśmy...

widziałeś aktualizację tematu o kartach...? :gwizdanie:

bo bez prezesa to tak głupio ja cię chciałem wpisać na 1 miejsce... ale stan mówi pier**l może się nie zgłosi większe szanse i wogóle... przecież on waży 60kg w spodniach to będzie zapierdzielał :rolleyes:

Ty ściulu :wink4: ale kłamiesz, ja mówiłem, że prezes waży jakieś 70 kg :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

keżor bo tak się już zastanawialiśmy...

widziałeś aktualizację tematu o kartach...? :gwizdanie:

bo bez prezesa to tak głupio ja cię chciałem wpisać na 1 miejsce... ale stan mówi pier**l może się nie zgłosi większe szanse i wogóle... przecież on waży 60kg w spodniach to będzie zapierdzielał :rolleyes:

Ty ściulu :wink4: ale kłamiesz, ja mówiłem, że prezes waży jakieś 70 kg :decayed:

waży grubo ponad 70kg :cool1:

71,5kg sam widziałem :wink4:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 09:37_________________________________________________ja się pytam

GDZIE JEST KRZYŻ????????!!!!!!!!!!!

:polew: :polew: :polew:

niemogę z tego :polew:

Opublikowano
  • Autor

przed bungee jak mnie ważyli to było 70 ;(

Opublikowano

ej...

ja nigdy nie kłamie :disgust:

tylko czasami naciągam prawdę... :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
1247504027_by_ralg_500.jpg
Opublikowano

jaka słodka małpunia :rolleyes:

Opublikowano

:bry:

a ta małpka to keżor ciebie opisuje ? :tongue4:

Opublikowano

:bry:

a ta małpka to keżor ciebie opisuje ? :tongue4:

:hi:

no a kogoż by innego :gwizdanie:

Opublikowano

siebie chyba :mysli:

Opublikowano

siebie chyba :mysli:

z pewnością :>

Opublikowano

przed bungee jak mnie ważyli to było 70 ;(

i knew it :decayed:

Opublikowano

przed bungee jak mnie ważyli to było 70 ;(

i knew it :decayed:

miara w oku, Panie inżynierze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a ta małpka to keżor ciebie opisuje ? :tongue4:

widziała mnie pod prysznicem :tongue4::polew:
Opublikowano

a ta małpka to keżor ciebie opisuje ? :tongue4:

widziała mnie pod prysznicem :tongue4::polew:

no nie gadaj że się z małpami kąpiesz ? :polew:

Opublikowano
  • Autor

a ta małpka to keżor ciebie opisuje ? :tongue4:

widziała mnie pod prysznicem :tongue4::polew:

no nie gadaj że się z małpami kąpiesz ? :polew:

ja mam za wielkie bice i nie umiem sobie pleców umyć :decayed:
Opublikowano

a ta małpka to keżor ciebie opisuje ? :tongue4:

widziała mnie pod prysznicem :tongue4::polew:

no nie gadaj że się z małpami kąpiesz ? :polew:

ja mam za wielkie bice i nie umiem sobie pleców umyć :decayed:

ale żeby małpa ?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a ta małpka to keżor ciebie opisuje ? :tongue4:

widziała mnie pod prysznicem :tongue4::polew:

no nie gadaj że się z małpami kąpiesz ? :polew:

ja mam za wielkie bice i nie umiem sobie pleców umyć :decayed:

ale żeby małpa ?? :gwizdanie:

lepsza małpa niż ta laska , coś mi ją pochytała na sylwestra :tongue4:
Opublikowano

a ta małpka to keżor ciebie opisuje ? :tongue4:

widziała mnie pod prysznicem :tongue4::polew:

no nie gadaj że się z małpami kąpiesz ? :polew:

ja mam za wielkie bice i nie umiem sobie pleców umyć :decayed:

ale żeby małpa ?? :gwizdanie:

lepsza małpa niż ta laska , coś mi ją pochytała na sylwestra :tongue4:

:polew:

to ja o nic nie pytam... :polew:

Opublikowano

a ta małpka to keżor ciebie opisuje ? :tongue4:

widziała mnie pod prysznicem :tongue4::polew:

no nie gadaj że się z małpami kąpiesz ? :polew:

ja mam za wielkie bice i nie umiem sobie pleców umyć :decayed:

ale żeby małpa ?? :gwizdanie:

lepsza małpa niż ta laska , coś mi ją pochytała na sylwestra :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przepraszam :polew: to się więcej nie powtórzy :decayed:

ale ja myślałam że z sylwka mało co pamiętasz :D a tu jednak coś utkwiło w pamięci :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a ta małpka to keżor ciebie opisuje ? :tongue4:

widziała mnie pod prysznicem :tongue4::polew:

no nie gadaj że się z małpami kąpiesz ? :polew:

ja mam za wielkie bice i nie umiem sobie pleców umyć :decayed:

ale żeby małpa ?? :gwizdanie:

lepsza małpa niż ta laska , coś mi ją pochytała na sylwestra :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przepraszam :polew: to się więcej nie powtórzy :decayed:

ale ja myślałam że z sylwka mało co pamiętasz :D a tu jednak coś utkwiło w pamięci :tongue4:

te 20minut między wyjściem z pociągu , a otwarciem finki z Twoim chłopaczkiem pamiętam :kox::polew:

i wtym czasie ją poznałem

pewnie dlatego tak szybko żeśmy tą flache obrócili :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.