Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żeby w końcu ktoś wpadł na pomysł żeby porwać samolot z moherami i przykurwić w ten sejm i pałac :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mech, widzimy Cię :gwizdanie:

co tam w Holandii ?

Opublikowano

bombę tam podłożyć i ch***j - spokój :kox: :kox:

pod pałacem :decayed:

:good: :good: :good:

i wszystkie dziewice spalić na stosie :polew:

12 latki chcesz palić?

Opublikowano

kaczyńskiemu to juz ładnie odjebało :nabijasie:

oni wszyscy niech się pierdolną strzała w łeb :disgust:

Szkoda gadać! Debilizm! :thumbdown::wallbash:

muszę zdupcać na jutro się przygotować, może tu zajrzę jeszcze :evil:

Miszka! Nie poznaje kolegi!!! :cool1:
Opublikowano

żeby w końcu ktoś wpadł na pomysł żeby porwać samolot z moherami i przykurwić w ten sejm i pałac :kox:

ja mam inny plan :decayed:

zmiażdżyć czołgiem :naughty:

ewentualnie załadować do samolotu i wy***ać nad oceanem :gwizdanie:

Opublikowano

żeby w końcu ktoś wpadł na pomysł żeby porwać samolot z moherami i przykurwić w ten sejm i pałac :kox:

ja mam inny plan :decayed:

zmiażdżyć czołgiem :naughty:

ewentualnie załadować do samolotu i wy***ać nad oceanem :gwizdanie:

Objętnie jaki pomysł ale żeby był skuteczny! :wink4::good:
Opublikowano

mech, widzimy Cię :gwizdanie:

co tam w Holandii ?

mech przywieź nam co :gwizdanie: :afro::pali:
Opublikowano

mech, widzimy Cię :gwizdanie:

co tam w Holandii ?

mech przywieź nam co :gwizdanie: :afro::pali:

:gwizdanie: :good:
Opublikowano

mech, widzimy Cię :gwizdanie:

co tam w Holandii ?

mech przywieź nam co :gwizdanie: :afro::pali:

:gwizdanie: :good:

:naughty:
Opublikowano

:hi: siema

k**wa nadrabiam ten wasz spam na telefonie w mcdonaldzie :D wifi mi padło na chacie :(

Pany co do tego czegoś, to zamówienia na pw :D

Opublikowano

:hi: siema

ku***a nadrabiam ten wasz spam na telefonie w mcdonaldzie :D wifi mi padło na chacie :(

Pany co do tego czegoś, to zamówienia na pw :D

przywieź jakieś gifty na spota, to się zabawimy :naughty:

oczywiście nie w tym sensie :polew:

Opublikowano

5kg powinno starczyć :polew:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 22:06_________________________________________________na jednego oczywiście :decayed:

Opublikowano

5kg powinno starczyć :polew:

Na tydzień... :wink4::naughty::polew:
Opublikowano

i gumę TURBO :decayed:

Opublikowano

i gumę TURBO :decayed:

:blink:

ten zapach mmmmniam :kox:

Opublikowano

i gumę TURBO :decayed:

:blink:

ten zapach mmmmniam :kox:

a te naklejki :decayed:

lalalalalaaaaa :dance2:

Opublikowano
  • Autor

Pany co do tego czegoś, to zamówienia na pw

i już masz zapchaną skrzynke :polew:
Opublikowano

5 kg nie wejdzie mi do zbiornika na płyn do spryskiwaczy :D

Opublikowano

ja spadam spać :sexinbed: bye :decayed:

Opublikowano

5 kg nie wejdzie mi do zbiornika na płyn do spryskiwaczy :D

co masz polifta że masz tylko 1 zbiorniczek do sprysków? :polew:

ja spadam spać :sexinbed: bye :decayed:

powodzenia :good::polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.