Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja może idę obejrzeć walkę do knajpy... :gwizdanie:

tylko byś chlał weź się do roboty :polew:

właśnie, nie wiem kto Ci dał na dzisiaj wolne :thumbdown:

JA

Ty też się chyć roboty :tongue4:

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 20:21_________________________________________________

Ale spamujecie... szkoda że przywrócili te katowickie... :polew: :polew: mogł to krolu usunąc w piz*u... :evil::polew:

Ty się tam lepiej zajmij swoją gianą sisters :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja może idę obejrzeć walkę do knajpy... :gwizdanie:

tylko byś chlał weź się do roboty :polew:

właśnie, nie wiem kto Ci dał na dzisiaj wolne :thumbdown:

JA

Ty też się chyć roboty :tongue4:

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 20:21_________________________________________________

Ale spamujecie... szkoda że przywrócili te katowickie... :polew: :polew: mogł to krolu usunąc w piz*u... :evil::polew:

Ty się tam lepiej zajmij swoją gianą sisters :tongue4:

Oglądam Mam talent a potem siadam do Gran Turismo.... :decayed:

Opublikowano

Ale spamujecie... szkoda że przywrócili te katowickie... :polew: :polew: mogł to krolu usunąc w piz*u... :evil::polew:

JA CIEBIE ZARAZ USUNĘ W piz*U :kox:

Opublikowano

Ale spamujecie... szkoda że przywrócili te katowickie... :polew: :polew: mogł to krolu usunąc w piz*u... :evil::polew:

JA CIEBIE ZARAZ USUNĘ W piz*U :kox:

Grozisz mi siata faka men ???? :polew:

Opublikowano

bez dymów mi tu, bo polecą kropki i temat do śmietnika :decayed:

Opublikowano

bez dymów mi tu, bo polecą kropki i temat do śmietnika :decayed:

:notworthy: :notworthy:

Opublikowano

bez dymów mi tu, bo polecą kropki i temat do śmietnika :decayed:

ty pitaj na gliwickie mencie jeden :ranting1:

Opublikowano

bez dymów mi tu, bo polecą kropki i temat do śmietnika :decayed:

ty pitaj na gliwickie mencie jeden :ranting1:

nie wchodzę, tam bo boje się, że mogę jej przypadkiem skasować, a to by była prawdziwa strata... ;( ;( ;(
Opublikowano

bez dymów mi tu, bo polecą kropki i temat do śmietnika :decayed:

ty pitaj na gliwickie mencie jeden :ranting1:

nie wchodzę, tam bo boje się, że mogę jej przypadkiem skasować, a to by była prawdziwa strata... ;( ;( ;(

dla ciebie może i by była dla mnie nie :>

Opublikowano

bez dymów mi tu, bo polecą kropki i temat do śmietnika :decayed:

ty pitaj na gliwickie mencie jeden :ranting1:

nie wchodzę, tam bo boje się, że mogę jej przypadkiem skasować, a to by była prawdziwa strata... ;( ;( ;(

dla ciebie może i by była dla mnie nie :>

bo ty nie masz w życiu żadnych wartości...
Opublikowano

bez dymów mi tu, bo polecą kropki i temat do śmietnika :decayed:

ty pitaj na gliwickie mencie jeden :ranting1:

nie wchodzę, tam bo boje się, że mogę jej przypadkiem skasować, a to by była prawdziwa strata... ;( ;( ;(

dla ciebie może i by była dla mnie nie :>

bo ty nie masz w życiu żadnych wartości...

mam "Po trupach do celu" :yeah:

:polew:

Opublikowano

gdzie jest krzyż!!!??? :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: dobry
Opublikowano
:bry: w ten niedzielny poranek...
Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

P.S. Kędzior! Pobudka!!! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: za Kędziora, Pucka i Stanleya :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.