Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 12:06_________________________________________________Oj działo się wczoraj :naughty:

I jak lodówa opróżniona?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: za Kędziora, Pucka i Stanleya :polew:

nie mów, że wczoraj gdzieś imprezowali :disgust: ja dostałem o 2:00 że Pucek próbował się, że mną skontaktować po 22:00 ale dzwonił tylko raz a telefon miałem włączony :wallbash: :wallbash: musiał leżeć w jakieś czarnej dziurze bez zasięgu..
Opublikowano

taki spontan :decayed: ale probowaliśmy żeby nie było.... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: za Kędziora, Pucka i Stanleya :polew:

nie mów, że wczoraj gdzieś imprezowali :disgust: ja dostałem o 2:00 że Pucek próbował się, że mną skontaktować po 22:00 ale dzwonił tylko raz a telefon miałem włączony :wallbash: :wallbash: musiał leżeć w jakieś czarnej dziurze bez zasięgu..

No do mnie dla odmiany dzwonił Kędzior o 1.24... Nie słyszałem telefonu... :gwizdanie:

Opublikowano

taki spontan :decayed: ale probowaliśmy żeby nie było.... :gwizdanie:

to żeście się nie wysilili a ja dwa razy do Pucka dzwoniłem, żeby coś zorganizował i jestem chętny... dzięki... :disgust: :disgust: :disgust:
Opublikowano

ej, no co ja mogę, co ja mogę ... :dontknow:

Opublikowano

:dance2::yeah: :yeah:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 12:36_________________________________________________Zbieram się na grzyby :patrzy:

Opublikowano

taki spontan :decayed: ale probowaliśmy żeby nie było.... :gwizdanie:

to żeście się nie wysilili a ja dwa razy do Pucka dzwoniłem, żeby coś zorganizował i jestem chętny... dzięki... :disgust: :disgust: :disgust:

Każdy patrzy tylko na siebie jak na forum Matiza ..... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

keżor fajna nuta :kox:

z dedykacją od Pucka

Opublikowano

keżor fajna nuta :kox:

z dedykacją od Pucka

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

keżor fajna nuta :kox:

z dedykacją od Pucka

mój nowy ulubiony film :decayed:

ja już w domku :>

Opublikowano

keżor fajna nuta :kox:

z dedykacją od Pucka

mój nowy ulubiony film :decayed:

ja już w domku :>

:hi: Co tam Kędzior chciałeś ode mnie dzisiaj? :gwizdanie:
Opublikowano

keżor fajna nuta :kox:

z dedykacją od Pucka

mój nowy ulubiony film :decayed:

ja już w domku :>

:hi: Co tam Kędzior chciałeś ode mnie dzisiaj? :gwizdanie:

a skąd ja to mam wiedzieć?? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

:naughty:

Opublikowano

keżor fajna nuta :kox:

z dedykacją od Pucka

mój nowy ulubiony film :decayed:

ja już w domku :>

:hi: Co tam Kędzior chciałeś ode mnie dzisiaj? :gwizdanie:

a skąd ja to mam wiedzieć?? :polew: :polew: :polew:

Tak myślałem... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kędzior nie pamięta paru zdarzeń :polew:

więc co tu dużo gadać :>

Opublikowano

rosołek u mamy postawił mnie na nogi :)

Opublikowano

rosołek u mamy postawił mnie na nogi :)

:slina:

dla mnie rosołek czeka w garnuszku, ale czekam aż rodzice przyjadą bo nie mam siły nawet żeby iść :decayed:

Opublikowano

kędzior nie pamięta paru zdarzeń :polew:

więc co tu dużo gadać :>

w nocy przez telefon brzmiał jak po pół litra i 5 piwach :tongue4:

:polew: :polew:

Opublikowano

kędzior nie pamięta paru zdarzeń :polew:

więc co tu dużo gadać :>

w nocy przez telefon brzmiał jak po pół litra i 5 piwach :tongue4:

:polew: :polew:

no bo poszło 2 litry na 3 ludzi :naughty:

po obiado-kolacji :gwizdanie: czuję się jeszcze gorzej :sick3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.