Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja opuściłem drugi spot w tym roku, no cóż... bywa :embarrassed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja opuściłem drugi spot w tym roku, no cóż... bywa :embarrassed:

ja niestety też :embarrassed:
Opublikowano

:hi:

ja już po spocie krótko

Opublikowano

po robocie, fakt zapomniałem że ten gej z Tychów ma dziś urodziny :decayed:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO FILIPIE :decayed:

to co, weekend spędzamy w górach? :>

Opublikowano

:hi:

Miszka sto lat :drunk::drinks:

po robocie, fakt zapomniałem że ten gej z Tychów ma dziś urodziny :decayed:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO FILIPIE] :decayed:

to co, weekend spędzamy w górach? :>

Widzę Pucek że gejowskie zapędy Cię nie opuszczają :polew:

Opublikowano

ja opuściłem drugi spot w tym roku, no cóż... bywa :embarrassed:

ja niestety też :embarrassed:

Drugi w ostatnich dwóch tygodniach, Kędzior... :wink4::polew:

Ja już po spocie i już w pracy. :gwizdanie:

Opublikowano

ja opuściłem drugi spot w tym roku, no cóż... bywa :embarrassed:

ja niestety też :embarrassed:

Drugi w ostatnich dwóch tygodniach, Kędzior... :wink4::polew:

Ja już po spocie i już w pracy. :gwizdanie:

usta, usta ? :tongue4:

Opublikowano

stan a ciebie na spocie nie było why?

Opublikowano

stan a ciebie na spocie nie było why?

obowiązki :gwizdanie:

Opublikowano

stan a ciebie na spocie nie było why?

obowiązki :gwizdanie:

jakie

Opublikowano

Ja juz tez po spocie, Max dzieki za tabule :notworthy:

Opublikowano

stan a ciebie na spocie nie było why?

obowiązki :gwizdanie:

jakie

nie będę tu przecież pisał o swoich kochankach :wink4:

spadam w kimono, narka :hi:

Opublikowano

Ja juz tez po spocie, Max dzieki za tabule :notworthy:

luzik przekaż guru jego tablice bo będzię dochodzenie robił bo mu o 2 cm źle napis zrobili :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

luzik przekaż guru jego tablice bo będzię dochodzenie robił bo mu o 2 cm źle napis zrobili :polew: :polew: :polew:

To że tu nie pisze nie znaczy że tu nie zaglądam :tongue4:

Opublikowano

luzik przekaż guru jego tablice bo będzię dochodzenie robił bo mu o 2 cm źle napis zrobili :polew: :polew: :polew:

To że tu nie pisze nie znaczy że tu nie zaglądam :tongue4:

to ssij bata i wypad na gliwickie

Opublikowano

luzik przekaż guru jego tablice bo będzię dochodzenie robił bo mu o 2 cm źle napis zrobili :polew: :polew: :polew:

To że tu nie pisze nie znaczy że tu nie zaglądam :tongue4:

to ssij bata i wypad na gliwickie

Pucek ja wiem że byś sobie possał ale to się z Miszką umawiałeś widziałem :decayed:

Opublikowano

luzik przekaż guru jego tablice bo będzię dochodzenie robił bo mu o 2 cm źle napis zrobili :polew: :polew: :polew:

To że tu nie pisze nie znaczy że tu nie zaglądam :tongue4:

to ssij bata i wypad na gliwickie

Pucek ja wiem że byś sobie possał ale to się z Miszką umawiałeś widziałem :decayed:

mam 2 piwa w d*pie i strasznie mnie wkurwiłeś, przeginasz stary

Opublikowano

Pierwszy :hi: BRD zaliczyła już 220km/h więc nie jest źle :kox: A OKO tylko widział chmurę dymu :decayed:

Opublikowano

bry po spocie

Bulczas jechałem jak we mgle... :cool1:

Opublikowano

Ja juz tez po spocie, Max dzieki za tabule :notworthy:

luzik przekaż guru jego tablice bo będzię dochodzenie robił bo mu o 2 cm źle napis zrobili :polew: :polew: :polew:

bo zamawia jakies badziewie na białym podkładzie by wział z paskiem to by wyszły tak samo a po drugie jedna bedzie z tyłu druga z przodu kto to kur...a zobaczy :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.