Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Max, nic nie zrobię, pojeżdżę tak 2/3 lata i sprzedam to padło :decayed:

pucek zapewniam nie jest aż tak źle

nie bądź taki okrótny dla siebie

porobisz trocha na gróbie weźniesz pożdno penzyja i na b6 1.8 t starczy

:polew: :polew: :polew:

:wink4:

b6? chyba żartujesz, albo b7 albo inna marka

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Już wszyscy pożarli w MCD? :kox::tongue4:

Teraz chyba Wolf dojechał na nocną zmianę, mieliśmy czekać na niego ale Miron musiał gonić jakieś auto na ksenonach :polew:

nie ma go pewnie poleciał na Wrocław

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

a Ty pytałeś o to audi do 60 tyś zł ?

Co:?: :mysli:
Opublikowano

Już wszyscy pożarli w MCD? :kox::tongue4:

Teraz chyba Wolf dojechał na nocną zmianę, mieliśmy czekać na niego ale Miron musiał gonić jakieś auto na ksenonach :polew:

nie ma go pewnie poleciał na Wrocław

:polew: :polew: :polew:

:decayed:

naszczęście nic nie leciało i dojechałem na spokojnie :decayed:

Opublikowano

Już wszyscy pożarli w MCD? :kox::tongue4:

Teraz chyba Wolf dojechał na nocną zmianę, mieliśmy czekać na niego ale Miron musiał gonić jakieś auto na ksenonach :polew:

nie ma go pewnie poleciał na Wrocław

:polew: :polew: :polew:

:decayed:

naszczęście nic nie leciało i dojechałem na spokojnie :decayed:

Na bank... :gwizdanie:
Opublikowano

Już wszyscy pożarli w MCD? :kox::tongue4:

Teraz chyba Wolf dojechał na nocną zmianę, mieliśmy czekać na niego ale Miron musiał gonić jakieś auto na ksenonach :polew:

nie ma go pewnie poleciał na Wrocław

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

a Ty pytałeś o to audi do 60 tyś zł ?

Co:?: :mysli:

ehhhh pytałem na spocie, A4 lub A3 do 60 kafli :gwizdanie:

szukam

Opublikowano

Miszka dzięki za browarek :wink4:

Dzięki za spota żule

Akjam - foteliki :good:

Opublikowano

Max, nic nie zrobię, pojeżdżę tak 2/3 lata i sprzedam to padło :decayed:

pucek zapewniam nie jest aż tak źle

nie bądź taki okrótny dla siebie

porobisz trocha na gróbie weźniesz pożdno penzyja i na b6 1.8 t starczy

:polew: :polew: :polew:

:wink4:

b6? chyba żartujesz, albo b7 albo inna marka

i zdradzisz AUDI

:shocked: :shocked: :shocked:

;( ;( ;( ;(

:no: :no: :no:

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

:gwizdanie:

Opublikowano

Max, nic nie zrobię, pojeżdżę tak 2/3 lata i sprzedam to padło :decayed:

pucek zapewniam nie jest aż tak źle

nie bądź taki okrótny dla siebie

porobisz trocha na gróbie weźniesz pożdno penzyja i na b6 1.8 t starczy

:polew: :polew: :polew:

:wink4:

b6? chyba żartujesz, albo b7 albo inna marka

i zdradzisz AUDI

:shocked: :shocked: :shocked:

;( ;( ;( ;(

:no: :no: :no:

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

:gwizdanie:

albo znów wpadnie b5 :decayed: już trzecie to by było :polew:

Opublikowano

Już wszyscy pożarli w MCD? :kox::tongue4:

Teraz chyba Wolf dojechał na nocną zmianę, mieliśmy czekać na niego ale Miron musiał gonić jakieś auto na ksenonach :polew:

nie ma go pewnie poleciał na Wrocław

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

a Ty pytałeś o to audi do 60 tyś zł ?

Co:?: :mysli:

ehhhh pytałem na spocie, A4 lub A3 do 60 kafli :gwizdanie:

szukam

:wallbash: No dziś w nocy będę miał jakieś info - bo szukają czegoś w DE... Miałem z nimi jechać ale robota!
Opublikowano

Już wszyscy pożarli w MCD? :kox::tongue4:

Teraz chyba Wolf dojechał na nocną zmianę, mieliśmy czekać na niego ale Miron musiał gonić jakieś auto na ksenonach :polew:

nie ma go pewnie poleciał na Wrocław

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

a Ty pytałeś o to audi do 60 tyś zł ?

Co:?: :mysli:

ehhhh pytałem na spocie, A4 lub A3 do 60 kafli :gwizdanie:

szukam

:wallbash: No dziś w nocy będę miał jakieś info - bo szukają czegoś w DE... Miałem z nimi jechać ale robota!

ona jest wymyślata, musi być super hiper fajna, czarna lub niebieska :wallbash:

wiesz...baby :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jestem po spocie :)

Opublikowano

Już wszyscy pożarli w MCD? :kox::tongue4:

Teraz chyba Wolf dojechał na nocną zmianę, mieliśmy czekać na niego ale Miron musiał gonić jakieś auto na ksenonach :polew:

nie ma go pewnie poleciał na Wrocław

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

a Ty pytałeś o to audi do 60 tyś zł ?

Co:?: :mysli:

ehhhh pytałem na spocie, A4 lub A3 do 60 kafli :gwizdanie:

szukam

:wallbash: No dziś w nocy będę miał jakieś info - bo szukają czegoś w DE... Miałem z nimi jechać ale robota!

ona jest wymyślata, musi być super hiper fajna, czarna lub niebieska :wallbash:

wiesz...baby :decayed:

Jak tylko taka będzie to mogę jej ją nawet przywieźć... :gwizdanie: :kox: Czy nie? :wink4:

P.S> Tylko taka będzie... :cool1:

Opublikowano

jestem po spocie :)

nie zagaduj

:tongue4:

Opublikowano

ja juz w domku :decayed: :decayed:

Opublikowano

no to gdzie balujemy w sobotę po gokartach ? :gwizdanie:

mam ochotę się sponiewierać :naughty:

Opublikowano

obiecane

obraz2b.jpg

:tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ja juz w domku :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja juz w domku :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

co k**wa, zrobilem co mialem zrobic i do domu hahaha :polew: :polew:

Opublikowano

ja juz w domku :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

co ku***a, zrobilem co mialem zrobic i do domu hahaha :polew: :polew:

chyba ją całowałes przez domofon :polew:

Opublikowano

obiecane

obraz2b.jpg

:tongue4: :tongue4:

Talib co to za panna???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.