Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

modliłem się żeby ten dzień w pracy się skończył jak najszybciej...i się skończył :heat:

chcesz nas przekonać , że modlitwa popłaca ? :decayed:

heh, to była przenośnia ziom :yeah:

jednak 0,5 na głowę robi robotę :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

muszę coś wybrać :kox: na wzornictwie może być dużo krejzolek :witch:

idź na arch wnętrz :P będziemy mieć dużo wykładów razem :kox:

ja nie mam gpsa na plauchu...

masz , widziałem :P przecież mówiłaś że Magda Ci kazała nosić :decayed:

miałem ale to nie był gps i poza tym się zgubiło... :polew:

Ty do lasek, która Cie zechce jak ty lalusiu wiecej czasu spedzasz przed lustrem niż one :polew: :polew:

no nie sądzę :P

ostatnio jak przyjechałeś to mnie obudziłeś i wyrobiłem się w 5min :decayed:

Opublikowano

błagam , chodź ktoś jutro na jakieś balety :slina:

nie błagaj tylko się w końcu zdecyduj... :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 18:09_________________________________________________apropo w sobotę w pomarańczy jest konkurs najkrótszej spódniczki :evil: :evil:
Opublikowano

błagam , chodź ktoś jutro na jakieś balety :slina:

nie błagaj tylko się w końcu zdecyduj... :gwizdanie: :gwizdanie:

Gdzie się jutro wybieracie? :gwizdanie:
Opublikowano

błagam , chodź ktoś jutro na jakieś balety :slina:

nie błagaj tylko się w końcu zdecyduj... :gwizdanie: :gwizdanie:

Gdzie się jutro wybieracie? :gwizdanie:

ja jeszcze nie wiem - raczej czeko z d. tylko tam malo d*p jest w piątki więc wam się nie spodoba :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

błagam , chodź ktoś jutro na jakieś balety :slina:

nie błagaj tylko się w końcu zdecyduj... :gwizdanie: :gwizdanie:

no ja jutro wybijam gdzieś , nawet sam , bo zgłupieje :kox:

apropo w sobotę w pomarańczy jest konkurs najkrótszej spódniczki :evil: :evil:

no i ma grać Dj Antoine :kox::naughty:
Opublikowano

błagam , chodź ktoś jutro na jakieś balety :slina:

nie błagaj tylko się w końcu zdecyduj... :gwizdanie: :gwizdanie:

no ja jutro wybijam gdzieś , nawet sam , bo zgłupieje :kox:

apropo w sobotę w pomarańczy jest konkurs najkrótszej spódniczki :evil: :evil:

no i ma grać Dj Antoine :kox::naughty:

tylko, że tam kolejka do wejścia ma 100m :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano
  • Autor

to staniemy o 18tej przy drzwiach i będziemy pierwsi :decayed:

Opublikowano

to staniemy o 18tej przy drzwiach i będziemy pierwsi :decayed:

:decayed:
Opublikowano
  • Autor

to staniemy o 18tej przy drzwiach i będziemy pierwsi :decayed:

:decayed:

i jebniemy sobie po 2 redbulle te małe i jazda :decayed:
Opublikowano

i po pracy :cool1:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 18:45_________________________________________________

:banan: błagam , chodź ktoś jutro na jakieś balety :slina:

stary dobry kawałek :decayed:

to jest lepsze :P

motyw z krowa najlepszy, a ogólnie to lipa
Opublikowano

keżor nie chcesz 216-stek w zamian za ori plus doplata??

Opublikowano
  • Autor

keżor nie chcesz 216-stek w zamian za ori plus doplata??

:naughty: chciałbym , ale nie mam kasy aktualnie , a musze zrobić przy aucie dość sporo przed zimą
Opublikowano

keżor nie chcesz 216-stek w zamian za ori plus doplata??

:naughty: chciałbym , ale nie mam kasy aktualnie , a musze zrobić przy aucie dość sporo przed zimą

No to nie było tematu :tongue4:
Opublikowano
:hi: dobry z wieczorka
Opublikowano

:hi: dobry z wieczorka

:hi:
Opublikowano

:hi: dobry z wieczorka

:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.