Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak chcesz lans to kup najpierw na lato 18stki :polew:

zima to zima, nawet się auto rzadko myje, więc nie potrzebny jest lans :rolleyes:

jak masz 16stki to nie panikuj i zakładaj większe heble

Zdziwisz się na przyszły sezon co do 18-stek :tongue4:

jak kupisz avusy to powieszę Cie za jaja :disgust:

chyba że pójdziesz w drugi mój typ...........A8 :gwizdanie:

Akurat żaden ten typ mnie nie kręci. A8 fajnie wygląda na ciemnym lakierze. Ty powinieneś znać mój typ :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yyy może i znam, ale już się nie nakręcam bo nic w tym aucie nie przerabiam :gwizdanie:

Opublikowano

A8 są fajne :kox: :kox:

Opublikowano

yyy może i znam, ale już się nie nakręcam bo nic w tym aucie nie przerabiam :gwizdanie:

Każdy tak mówi :gwizdanie:
Opublikowano

jakiś spiący jestem jak zwykle w czwartek wychodzi zmęczenie tygodniem pracy

Opublikowano

Ja jutro idę do nowej roboty na 10 :gwizdanie:

Opublikowano

nie rozumiem Was, wszystko chcecie większe i większe, niżej i niżej...

Co za tym idzie: kasa, kasa, kasa, mało wygodnie, mało praktycznie itp.

Po co wkładać do starych aut tyle kasy :mysli:

Chyba, że chcecie jeździć tymi padłami do końca życia :decayed:

Nie lepiej przelać kase na moje konto ? Ja Wam przetrzymam, Wy dorośniecie i za kilka lat oddam wam te wasze marne 50% :tongue4:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 23:05_________________________________________________spadam w kokon, przemyślcie moją propozycję :cool1:

Opublikowano

nie rozumiem Was, wszystko chcecie większe i większe, niżej i niżej...

Co za tym idzie: kasa, kasa, kasa, mało wygodnie, mało praktycznie itp.

Po co wkładać do starych aut tyle kasy :mysli:

Chyba, że chcecie jeździć tymi padłami do końca życia :decayed:

Nie lepiej przelać kase na moje konto ? Ja Wam przetrzymam, Wy dorośniecie i za kilka lat oddam wam te wasze marne 50% :tongue4:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 23:05_________________________________________________spadam w kokon, przemyślcie moją propozycję :cool1:

:good::polew:
Opublikowano

nie rozumiem Was, wszystko chcecie większe i większe, niżej i niżej...

Co za tym idzie: kasa, kasa, kasa, mało wygodnie, mało praktycznie itp.

Po co wkładać do starych aut tyle kasy :mysli:

Chyba, że chcecie jeździć tymi padłami do końca życia :decayed:

Nie lepiej przelać kase na moje konto ? Ja Wam przetrzymam, Wy dorośniecie i za kilka lat oddam wam te wasze marne 50% :tongue4:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 23:05_________________________________________________spadam w kokon, przemyślcie moją propozycję :cool1:

to się chyba nie kalkuluje :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Stasiu zawsze dobierze odpowiedni tekst do sytuacji :decayed:

Opublikowano

Stasiu zawsze dobierze odpowiedni tekst do sytuacji :decayed:

wkońcu magister :decayed:
Opublikowano

Lece spać. :tongue4::hi:

Opublikowano

Lece spać. :tongue4::hi:

a ja bym się napił a w lodówce pustka :thumbdown:
Opublikowano

Lece spać. :tongue4::hi:

a ja bym się napił a w lodówce pustka :thumbdown:

A mówiłeś że nie pijesz :tongue4:
Opublikowano

Lece spać. :tongue4::hi:

a ja bym się napił a w lodówce pustka :thumbdown:

A mówiłeś że nie pijesz :tongue4:

nie pije bo niamam co ;(
Opublikowano

Lece spać. :tongue4::hi:

a ja bym się napił a w lodówce pustka :thumbdown:

A mówiłeś że nie pijesz :tongue4:

nie pije bo niamam co ;(

To co wypad do nocnego :decayed:
Opublikowano

Lece spać. :tongue4::hi:

a ja bym się napił a w lodówce pustka :thumbdown:

A mówiłeś że nie pijesz :tongue4:

nie pije bo niamam co ;(

To co wypad do nocnego :decayed:

nom jedno bym obalił :decayed:
Opublikowano

Lece spać. :tongue4::hi:

a ja bym się napił a w lodówce pustka :thumbdown:

A mówiłeś że nie pijesz :tongue4:

nie pije bo niamam co ;(

To co wypad do nocnego :decayed:

nom jedno bym obalił :decayed:

To szukaj kierowcy bo ja też bym obalił :naughty:
Opublikowano

Lece spać. :tongue4::hi:

a ja bym się napił a w lodówce pustka :thumbdown:

A mówiłeś że nie pijesz :tongue4:

nie pije bo niamam co ;(

To co wypad do nocnego :decayed:

nom jedno bym obalił :decayed:

To szukaj kierowcy bo ja też bym obalił :naughty:

Maju? :polew:
Opublikowano

Lece spać. :tongue4::hi:

a ja bym się napił a w lodówce pustka :thumbdown:

A mówiłeś że nie pijesz :tongue4:

nie pije bo niamam co ;(

To co wypad do nocnego :decayed:

nom jedno bym obalił :decayed:

To szukaj kierowcy bo ja też bym obalił :naughty:

Maju? :polew:

Jak będzie z kolegami to może być :polew: I oczywiście musi być stacja :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.