Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i po spocie

:hi:

akjam zawias :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jebłeś glebe ? j**any :kox:

Jebłem... :kox: :gwizdanie:

Gdzie foty ? :naughty:

No jutro coś wrzucę bo w robocie siedzę... No chyba, że wyskoczę na chwilę na parking... :cool1:

i po spocie

:hi:

akjam zawias :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jebłeś glebe ? j**any :kox:

Jebłem... :kox: :gwizdanie:

jebłany :kox: cza to obczaić

I opić! :kox::naughty:

ja ostatni opijałem sprężynkę do klamki :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i po spocie

:hi:

akjam zawias :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jebłeś glebe ? j**any :kox:

Jebłem... :kox: :gwizdanie:

Gdzie foty ? :naughty:

No jutro coś wrzucę bo w robocie siedzę... No chyba, że wyskoczę na chwilę na parking... :cool1:

i po spocie

:hi:

akjam zawias :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jebłeś glebe ? j**any :kox:

Jebłem... :kox: :gwizdanie:

jebłany :kox: cza to obczaić

I opić! :kox::naughty:

ja ostatni opijałem sprężynkę do klamki :kox: :kox: :kox: :kox:

:kox::naughty:
Opublikowano
  • Autor

no gleba wypasik Akjam :kox:

a w ogóle to czajcie to

donotmesswiththelight.gif

Opublikowano

Siema z wieczora... :hi:

Częstochowskie organizują sylwestra... może i my cos pokombinujemy wspólnie... jakiś wypad z deskami i laskami w góry.. :evil:

Opublikowano

no gleba wypasik Akjam :kox:

a w ogóle to czajcie to

donotmesswiththelight.gif

:evil: Złodziejom stop! :kox: Ale go załatwiła! :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

muza :kox: :kox: chyba jeszcze tu jej nie było :wink4:

Opublikowano

muza :kox: :kox: chyba jeszcze tu jej nie było :wink4:

bo taka lajtowa, dawno mam na dysku :kox:

Akjam, gratulacje :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

muza :kox: :kox: chyba jeszcze tu jej nie było :wink4:

bo taka lajtowa, dawno mam na dysku :kox:

Akjam, gratulacje :wink4:

Jutro wrzucę jakąś fotkę to będziesz gratulował. :wink4::naughty:
Opublikowano

muza :kox: :kox: chyba jeszcze tu jej nie było :wink4:

bo taka lajtowa, dawno mam na dysku :kox:

Akjam, gratulacje :wink4:

Jutro wrzucę jakąś fotkę to będziesz gratulował. :wink4::naughty:

w sumie nie ma czego gratulować, gleba jak w dziecięcym wózku :polew:

Opublikowano

akjam sprzedawaj 18' wkładaj 19' :gwizdanie:

Opublikowano

dzięki za spota, zbieram się spać

jutro drugi dzień pracy w sosnowcu :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 22:27_________________________________________________

akjam sprzedawaj 18' wkładaj 19' :gwizdanie:

i będzie stał na tych 19" a nie jeździł :gwizdanie:

Opublikowano

Miron jakoś jeździ :wink4:

Opublikowano

Miron jakoś jeździ :wink4:

no, z zaciśniętymi pośladkami :decayed:

Opublikowano

Miron jakoś jeździ :wink4:

no, z zaciśniętymi pośladkami :decayed:

:tongue4: :tongue4:
Opublikowano

Miron jakoś jeździ :wink4:

no, z zaciśniętymi pośladkami :decayed:

Artur, przejedź się tym padłem od koksa :decayed:

stwierdzisz że nie czuć tej felgi :) sam byłem w szoku, jest lepiej niż u Ciebie 17stka :naughty:

bo B6/B7 19 jest w sam raz :kox:

Opublikowano

muza :kox: :kox: chyba jeszcze tu jej nie było :wink4:

bo taka lajtowa, dawno mam na dysku :kox:

Akjam, gratulacje :wink4:

Jutro wrzucę jakąś fotkę to będziesz gratulował. :wink4::naughty:

w sumie nie ma czego gratulować, gleba jak w dziecięcym wózku :polew:

:wink4::polew: :polew:

akjam sprzedawaj 18' wkładaj 19' :gwizdanie:

:gwizdanie:
Opublikowano

:decayed:

:slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Miron jakoś jeździ :wink4:

no, z zaciśniętymi pośladkami :decayed:

Artur, przejedź się tym padłem od koksa :decayed:

stwierdzisz że nie czuć tej felgi :) sam byłem w szoku, jest lepiej niż u Ciebie 17stka :naughty:

bo B6/B7 19 jest w sam raz :kox:

jechałem w Jarosławwcu :gwizdanie:

ja jestem zwolennikiem 15-16" i balonów :decayed:

Opublikowano

Miron jakoś jeździ :wink4:

no, z zaciśniętymi pośladkami :decayed:

Artur, przejedź się tym padłem od koksa :decayed:

stwierdzisz że nie czuć tej felgi :) sam byłem w szoku, jest lepiej niż u Ciebie 17stka :naughty:

bo B6/B7 19 jest w sam raz :kox:

jechałem w Jarosławwcu :gwizdanie:

ja jestem zwolennikiem 15-16" i balonów :decayed:

:decayed:

nie wiesz co dobre :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.