Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miron jakoś jeździ :wink4:

no, z zaciśniętymi pośladkami :decayed:

Artur, przejedź się tym padłem od koksa :decayed:

stwierdzisz że nie czuć tej felgi :) sam byłem w szoku, jest lepiej niż u Ciebie 17stka :naughty:

bo B6/B7 19 jest w sam raz :kox:

jechałem w Jarosławwcu :gwizdanie:

ja jestem zwolennikiem 15-16" i balonów :decayed:

:decayed:

nie wiesz co dobre :>

przynajmniej nie biorę aviomarinu jak jadę na spota :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miron jakoś jeździ :wink4:

no, z zaciśniętymi pośladkami :decayed:

Artur, przejedź się tym padłem od koksa :decayed:

stwierdzisz że nie czuć tej felgi :) sam byłem w szoku, jest lepiej niż u Ciebie 17stka :naughty:

bo B6/B7 19 jest w sam raz :kox:

jechałem w Jarosławwcu :gwizdanie:

ja jestem zwolennikiem 15-16" i balonów :decayed:

:decayed:

nie wiesz co dobre :>

Pisze tak z zazdrości... :tongue4:

Opublikowano

muza :kox: :kox: chyba jeszcze tu jej nie było :wink4:

bo taka lajtowa, dawno mam na dysku :kox:

Akjam, gratulacje :wink4:

Jutro wrzucę jakąś fotkę to będziesz gratulował. :wink4::naughty:

w sumie nie ma czego gratulować, gleba jak w dziecięcym wózku :polew:

:wink4::polew: :polew:

akjam sprzedawaj 18' wkładaj 19' :gwizdanie:

:gwizdanie:

ja wiem o oznacza ta mina :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Miron jakoś jeździ :wink4:

no, z zaciśniętymi pośladkami :decayed:

Artur, przejedź się tym padłem od koksa :decayed:

stwierdzisz że nie czuć tej felgi :) sam byłem w szoku, jest lepiej niż u Ciebie 17stka :naughty:

bo B6/B7 19 jest w sam raz :kox:

jechałem w Jarosławwcu :gwizdanie:

ja jestem zwolennikiem 15-16" i balonów :decayed:

a najlepiej 15 i 16ki z balonami :naughty:
Opublikowano

poza tym balony 15' są koks :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: wyglądają lipnie w h*j a się bujjjjjjjjjjjjjjjjjja :kox:

Opublikowano

Miron jakoś jeździ :wink4:

no, z zaciśniętymi pośladkami :decayed:

Artur, przejedź się tym padłem od koksa :decayed:

stwierdzisz że nie czuć tej felgi :) sam byłem w szoku, jest lepiej niż u Ciebie 17stka :naughty:

bo B6/B7 19 jest w sam raz :kox:

jechałem w Jarosławwcu :gwizdanie:

ja jestem zwolennikiem 15-16" i balonów :decayed:

a najlepiej 15 i 16ki z balonami :naughty:

chyba właśnie oto chodziło Arturowi :polew:

Opublikowano

Miron jakoś jeździ :wink4:

no, z zaciśniętymi pośladkami :decayed:

Artur, przejedź się tym padłem od koksa :decayed:

stwierdzisz że nie czuć tej felgi :) sam byłem w szoku, jest lepiej niż u Ciebie 17stka :naughty:

bo B6/B7 19 jest w sam raz :kox:

jechałem w Jarosławwcu :gwizdanie:

ja jestem zwolennikiem 15-16" i balonów :decayed:

a najlepiej 15 i 16ki z balonami :naughty:

chyba właśnie oto chodziło Arturowi :polew:

także tego :polew:

Opublikowano

nooooo!

doszliśmy do porozumienia :decayed:

Opublikowano

cześć chłopaki, ja sie kuruje w domu....ale zakupiłem fajne pare rzeczy do autka :gwizdanie: :gwizdanie:

ps. Seves, musisz kiedyś wpaść na terminal do Sławkowa, kilka winkli, asfalt o długości ok kiometra prosty jak stół :)

1001867i.jpg

1001874g.jpg

1001884e.jpg

Opublikowano

nooooo!

doszliśmy do porozumienia :decayed:

:decayed::evil:
Opublikowano

dobrej nocki :wink4:

Opublikowano

dobrej nocki :wink4:

Oby bo jeszcze 9 godzin w pracy... :gwizdanie:
Opublikowano

taaaa walisz niezłą ściemę i tak narzekasz :decayed:

Opublikowano

taaaa walisz niezłą ściemę i tak narzekasz :decayed:

Nie narzekam... :wink4::cool1:
Opublikowano

taaaa walisz niezłą ściemę i tak narzekasz :decayed:

Nie narzekam... :wink4::cool1:

pociśnij bajer z laskami, czas szybciej minie :gwizdanie:

Opublikowano

taaaa walisz niezłą ściemę i tak narzekasz :decayed:

Nie narzekam... :wink4::cool1:

pociśnij bajer z laskami, czas szybciej minie :gwizdanie:

:gwizdanie:
Opublikowano

Po spocie :hi:

Akjam gleba miodzio. Miałbym kupca na Twoje 18-stki :naughty:

Opublikowano

Po spocie :hi:

Akjam gleba miodzio. Miałbym kupca na Twoje 18-stki :naughty:

:notworthy: Już mnie nie podpuszczajcie na te 19ki... :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

Po spocie :hi:

Akjam gleba miodzio. Miałbym kupca na Twoje 18-stki :naughty:

:notworthy: Już mnie nie podpuszczajcie na te 19ki... :kox: :gwizdanie:

18' to są dobre do matiza :tongue4: :tongue4: :tongue4: :gwizdanie:
Opublikowano

Po spocie :hi:

Akjam gleba miodzio. Miałbym kupca na Twoje 18-stki :naughty:

:notworthy: Już mnie nie podpuszczajcie na te 19ki... :kox: :gwizdanie:

18' to są dobre do matiza :tongue4: :tongue4: :tongue4: :gwizdanie:

j**any! :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.