Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no dzwon

tylko kierował mój tatko :angry:

:pociesz:

mocno?

zderzak, maska, cooler, chłodnica wspomagania a jeszcze nie otworzyłem maski bo się nie da, grill też dostał ale jest tylko wygięty

osz kur ;(

Pucek :friends:

ale nikt tam nie wymusil czasem tacie? :no:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za 1000zł ja się podłożę :polew:

Opublikowano

no dzwon

tylko kierował mój tatko :angry:

:pociesz:

mocno?

zderzak, maska, cooler, chłodnica wspomagania a jeszcze nie otworzyłem maski bo się nie da, grill też dostał ale jest tylko wygięty

osz kur ;(

Pucek :friends:

ale nikt tam nie wymusil czasem tacie? :no:

tata wymusił :polew:

Opublikowano

:hi:

co to się stało... :shocked:

Opublikowano
  • Autor
też bym skoczył :decayed: nie chciało by mi sie schodzić po tej drabinie :polew: :polew:
Opublikowano

oj apeuszu kobiete to mógł byś pożyczyć...

ale żeby auto... :blink:

mam nadzieję że jakoś ci się uda to dobrze poskładać... :cool1:

Opublikowano

oj apeuszu kobiete to mógł byś pożyczyć...

ale żeby auto... :blink:

mam nadzieję że jakoś ci się uda to dobrze poskładać... :cool1:

poskładanie to pikuś, gorzej z kasą, wszystko się okaże na dniach :)

ogólnie to za 6 stówek + malowanie 2 elementów i mam to zrobione

Keżor, myślę że byś nie skoczył :decayed:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 16:33_________________________________________________zapomniałem o masce, lekkie klepanko pod grillem :rolleyes:

Opublikowano

oj apeuszu kobiete to mógł byś pożyczyć...

ale żeby auto... :blink:

mam nadzieję że jakoś ci się uda to dobrze poskładać... :cool1:

poskładanie to pikuś, gorzej z kasą, wszystko się okaże na dniach :)

ogólnie to za 6 stówek + malowanie 2 elementów i mam to zrobione

Keżor, myślę że byś nie skoczył :decayed:

a robisz z AC?

Opublikowano

ale ja się tym nie przejmuję, już mnie te auto nie kręci :rolleyes:

no tylko z AC

wina ojczulka, dostał mandat

Opublikowano

ale ja się tym nie przejmuję, już mnie te auto nie kręci :rolleyes:

no tylko z AC

wina ojczulka, dostał mandat

to spokojnie zarobisz na tym, strzelam ze dostaniesz 3500 zł

Opublikowano

ale ja się tym nie przejmuję, już mnie te auto nie kręci :rolleyes:

no tylko z AC

wina ojczulka, dostał mandat

:kox:

to się nazywa dobić leżącego... :polew:

pewnie fajnego kaca moralnego ma że ci rozwalił auto...

Opublikowano

ale ja się tym nie przejmuję, już mnie te auto nie kręci :rolleyes:

no tylko z AC

wina ojczulka, dostał mandat

:kox:

to się nazywa dobić leżącego... :polew:

pewnie fajnego kaca moralnego ma że ci rozwalił auto...

jakiego kaca moralnego, myśli sobie pewnie : dobrze mu kur*a, w końcu będzie siedział w domu a nie szlajał się na jakieś idiotyczne spotkania do tych katowic, przepijał całą wypłate i pożytku z niego nie było :decayed: :decayed:

Opublikowano

ale ja się tym nie przejmuję, już mnie te auto nie kręci :rolleyes:

no tylko z AC

wina ojczulka, dostał mandat

to spokojnie zarobisz na tym, strzelam ze dostaniesz 3500 zł

no zobaczymy

w umowie mam że dają mi w zamiennikach, a robotogodzina to 60 zł netto

najlepsze jest to że zderzak poleciał a nie ma zamiennika dla zderzaka pod spryski :gwizdanie: ciekawe co z tym zrobią

Seski, jechałem z nim, on prowadził bo ja ledwo chodzę, potrafiłem powiedzieć tylko "k**wa tataaaa"

ale co zrobić

Talib, oj mylisz się, było mu głupio że ja szaleję i nic, a on raz jechał i przywalił :decayed:

matka też go zj***ła, za mandat i za zniszczenie mojego auta :polew:

Opublikowano

ale ja się tym nie przejmuję, już mnie te auto nie kręci :rolleyes:

no tylko z AC

wina ojczulka, dostał mandat

to spokojnie zarobisz na tym, strzelam ze dostaniesz 3500 zł

no zobaczymy

w umowie mam że dają mi w zamiennikach, a robotogodzina to 60 zł netto

najlepsze jest to że zderzak poleciał a nie ma zamiennika dla zderzaka pod spryski :gwizdanie: ciekawe co z tym zrobią

Seski, jechałem z nim, on prowadził bo ja ledwo chodzę, potrafiłem powiedzieć tylko "ku***a tataaaa"

ale co zrobić

Talib, oj mylisz się, było mu głupio że ja szaleję i nic, a on raz jechał i przywalił :decayed:

matka też go zj***ła, za mandat i za zniszczenie mojego auta :polew:

2 dni nieszczęść, Pucek auto puknięte, Mroczkowi w M Jak Miłość spłonęło :( ehhh chyba pójde się pomodlić za was :tongue4: :tongue4:

a tak serio Pucek to mi przykro, zdaje sobie sprawe jakie TU mają swoje " zasady " wydymać Cie, żebyś tylko podpisał, że ci kasa pasuje

Opublikowano

2 dni nieszczęść, Pucek auto puknięte, Mroczkowi w M Jak Miłość spłonęło :( ehhh chyba pójde się pomodlić za was :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew:

Opublikowano

ale ja się tym nie przejmuję, już mnie te auto nie kręci :rolleyes:

no tylko z AC

wina ojczulka, dostał mandat

to spokojnie zarobisz na tym, strzelam ze dostaniesz 3500 zł

:no:

Opublikowano

Grisza na początku wymiata nieźle :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 18:25_________________________________________________

2 dni nieszczęść, Pucek auto puknięte, Mroczkowi w M Jak Miłość spłonęło :( ehhh chyba pójde się pomodlić za was :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Pucek lipa ;(

Opublikowano

Pucek szkoda fury :confused4:

Opublikowano

nie przesadzajcie, to tylko kupa blachy :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.