Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ee do takich dziwnych wątków nie wchodzę :decayed:

:wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:krol: jak Cię uraziłem to sorry ale jak dla mnie to jaja i tyle :cool1:

nie uraziłeś mnie - bo znam cie geju i wiem, że to są jaja :gwizdanie: ale nie tylko my tutaj jestesmy

eee nie widziałem tego posta :disgust:

bo ty nie masz wstępu do tej części forum :gwizdanie:

bo usunąłeś posta :rolleyes:

ja nic nie usuwałem :naughty:

Czyściutko już... :naughty:

nie dalej to jest - sprawdziłem :gwizdanie:
Opublikowano

za chorzowskie psy to zaraz po kolei z liścia dostaniecie :bicz2:

Opublikowano

za chorzowskie psy to zaraz po kolei z liścia dostaniecie :bicz2:

:kox:

Dla tych, którzy nie czytali... :gwizdanie:

Dzisiaj to nie wiem :embarrassed:

to po ch***j się wpierdalasz :decayed:

a ty po po ch*j spamujesz :naughty:

po ten sam co Ty się wpierdalasz :kox:

ja próbuje pomoc :gwizdanie: :gwizdanie:

ja utrudnić :tongue4:

norma :decayed:

nikt nie mówił, że będzie łatwo..........

życie jest trudne.......

spadamy na kato bo Czester nas skarci :bicz:

:sick3: :sick3:

:decayed:

jak to gadają gorole: Zajebe ci :kox:

dawaj na Chorzów :kox: :kox:

359a466a8ab10666.jpg

no i prawidłowo

jazda z k**wami :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ale hamuj bajere, bo przeginasz trochę...

Opublikowano

za chorzowskie psy to zaraz po kolei z liścia dostaniecie :bicz2:

:kox:

Dla tych, którzy nie czytali... :gwizdanie:

Dzisiaj to nie wiem :embarrassed:

to po ch***j się wpierdalasz :decayed:

a ty po po ch*j spamujesz :naughty:

po ten sam co Ty się wpierdalasz :kox:

ja próbuje pomoc :gwizdanie: :gwizdanie:

ja utrudnić :tongue4:

norma :decayed:

nikt nie mówił, że będzie łatwo..........

życie jest trudne.......

spadamy na kato bo Czester nas skarci :bicz:

:sick3: :sick3:

:decayed:

jak to gadają gorole: Zajebe ci :kox:

dawaj na Chorzów :kox: :kox:

359a466a8ab10666.jpg

no i prawidłowo

jazda z k**wami :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ale hamuj bajere, bo przeginasz trochę...

tak k**wa podkręcajcie temat :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ide zaraz na miasto kroić katowickie szaliki :kox:

Opublikowano

za chorzowskie psy to zaraz po kolei z liścia dostaniecie :bicz2:

:kox:

Dla tych, którzy nie czytali... :gwizdanie:

Dzisiaj to nie wiem :embarrassed:

to po ch***j się wpierdalasz :decayed:

a ty po po ch*j spamujesz :naughty:

po ten sam co Ty się wpierdalasz :kox:

ja próbuje pomoc :gwizdanie: :gwizdanie:

ja utrudnić :tongue4:

norma :decayed:

nikt nie mówił, że będzie łatwo..........

życie jest trudne.......

spadamy na kato bo Czester nas skarci :bicz:

:sick3: :sick3:

:decayed:

jak to gadają gorole: Zajebe ci :kox:

dawaj na Chorzów :kox: :kox:

359a466a8ab10666.jpg

no i prawidłowo

jazda z k**wami :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ale hamuj bajere, bo przeginasz trochę...

tak ku***a podkręcajcie temat :kox: :kox: :kox:

:gwizdanie:

ide zaraz na miasto kroić katowickie szaliki :kox:

Jestem z Tobą Stan... duchem... :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

za chorzowskie psy to zaraz po kolei z liścia dostaniecie :bicz2:

1203689667693.jpg:kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 21:06_________________________________________________ze strefy śmiechu: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mąż do żony: - skocz po piwo!Żona na to: - Może jakieś magiczne słowo..?Mąż: - hokus-pokus, czary mary, wy***rdalaj po browary!

Opublikowano

hokus pokus czary mary wy***rdalaj po browary :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mąż do żony: - skocz po piwo!Żona na to: - Może jakieś magiczne słowo..?Mąż: - hokus-pokus, czary mary, wy***rdalaj po browary!

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

za chorzowskie psy to zaraz po kolei z liścia dostaniecie :bicz2:

1203689667693.jpg:kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 21:06_________________________________________________ze strefy śmiechu: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mąż do żony: - skocz po piwo!Żona na to: - Może jakieś magiczne słowo..?Mąż: - hokus-pokus, czary mary, wy***rdalaj po browary!

:kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 21:11_________________________________________________i od 0:17 do końca

Opublikowano

ze strefy śmiechu: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mąż do żony: - skocz po piwo!Żona na to: - Może jakieś magiczne słowo..?Mąż: - hokus-pokus, czary mary, wy***rdalaj po browary!

za***iste :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Mąż do żony: - skocz po piwo!Żona na to: - Może jakieś magiczne słowo..?Mąż: - hokus-pokus, czary mary, wy***rdalaj po browary!

:polew:
Opublikowano

Mąż do żony: - skocz po piwo!Żona na to: - Może jakieś magiczne słowo..?Mąż: - hokus-pokus, czary mary, wy***rdalaj po browary!

:polew:

Muszę zapisać :polew: :polew:
Opublikowano

Miszka, nie moje klimaty, ale gdybym miał władzę, to zakopał bym żywcem tych wszystkich chuliganów

Opublikowano


:tongue4: :tongue4:
Opublikowano

Miszka, nie moje klimaty, ale gdybym miał władzę, to zakopał bym żywcem tych wszystkich chuliganów

:good: :good:
Opublikowano

Miszka, nie moje klimaty, ale gdybym miał władzę, to zakopał bym żywcem tych wszystkich chuliganów

:good: :good:

:good: :good:

zwłąszcza tych z choszofa :kox:

Opublikowano
  • Autor

Miszka, nie moje klimaty, ale gdybym miał władzę, to zakopał bym żywcem tych wszystkich chuliganów

:good: :good:

:good: :good:

zwłąszcza tych z choszofa :kox:

:good:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 21:20_________________________________________________ :polew: :polew:
Opublikowano

Miszka, nie moje klimaty, ale gdybym miał władzę, to zakopał bym żywcem tych wszystkich chuliganów

:good: :good:

:good: :good:

zwłąszcza tych z choszofa :kox:

Wszystkich qr** w piach albo do lasu niech się zabijają jak chcą! :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.