Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TVN Turbo BMW serii 7 E38 :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

choroba ma swoje dobre strony ...

zdjcie0071q.th.jpg

Opublikowano

TVN Turbo BMW serii 7 E38 :kox:

Ale to drewno! :sick3::wink4:
Opublikowano

Miszka, nie moje klimaty, ale gdybym miał władzę, to zakopał bym żywcem tych wszystkich chuliganów

:good: :good:

:good: :good:

zwłąszcza tych z choszofa :kox:

Wszystkich q***wa w piach albo do lasu niech się zabijają jak chcą! :kox:

a myślicie dlaczego dawno dawno temu interesowałem się piłką nożną, a teraz nie?

jak widzę tych dresiarzy to... :baseball:

talib, ciekawe dlaczego zasłoniłeś twarz :naughty:

Opublikowano

Pucek, podobno nie wolno wrzucac twarzy osob bez ich wiedzy :decayed: zobaczycie ja moze kiedys na spocie ;)

Opublikowano

Pucek, podobno nie wolno wrzucac twarzy osob bez ich wiedzy :decayed: zobaczycie ja moze kiedys na spocie ;)

ej no ja tam widze calkiem sympatyczne dwie twarze

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

szybkiego powrotu do zdrowia :good::kox:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=113697.0

:kox: :kox: :kox:

eSa Nikolasa...600 kuca silnik seria :shocked:

nie taka seria... bo cały dolot jest customowy :gwizdanie:
Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=113697.0

:kox: :kox: :kox:

eSa Nikolasa...600 kuca silnik seria :shocked:

nie taka seria... bo cały dolot jest customowy :gwizdanie:

Czym tu się podniecać... :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

silnik nie zakuty :)

to tak jak byś z 1.8T zrobił 400 bez zakucia

Opublikowano
  • Autor

choroba ma swoje dobre strony ...

zdjcie0071q.th.jpg

no widze , że ładnie opanowałeś photoshopa :decayed:
Opublikowano

choroba ma swoje dobre strony ...

zdjcie0071q.th.jpg

no widze , że ładnie opanowałeś photoshopa :decayed:

chyba photopainta :kox:

Opublikowano
  • Autor

choroba ma swoje dobre strony ...

zdjcie0071q.th.jpg

no widze , że ładnie opanowałeś photoshopa :decayed:

chyba photopainta :kox:

no twarz zamazana w paincie , ale chodziło mi o to , że ładnie sie wkleił na tą fotke , prawie uwierzyłem , że sie przytula :polew: :polew:
Opublikowano

choroba ma swoje dobre strony ...

zdjcie0071q.th.jpg

no widze , że ładnie opanowałeś photoshopa :decayed:

chyba photopainta :kox:

no twarz zamazana w paincie , ale chodziło mi o to , że ładnie sie wkleił na tą fotke , prawie uwierzyłem , że sie przytula :polew: :polew:

No Talib mówił właśnie o tych dobrych stronach - opanowanie różnych programów... :wink4::naughty:
Opublikowano

choroba ma swoje dobre strony ...

zdjcie0071q.th.jpg

no widze , że ładnie opanowałeś photoshopa :decayed:

szczegóły :P

ps. nowe graty :)

zdjcie0075z.th.jpg

wzmak JBL GTO 2060

tuba JBL CS1204T

kable pozłacane RTO[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 21:52_________________________________________________nie wklejałem siebie gnojki, ona naprawde tu była :polew: :polew:

Opublikowano

choroba ma swoje dobre strony ...

zdjcie0071q.th.jpg

no widze , że ładnie opanowałeś photoshopa :decayed:

szczegóły :P

ps. nowe graty :)

zdjcie0075z.th.jpg

wzmak JBL GTO 2060

tuba JBL CS1204T

kable pozłacane RTO[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 21:52_________________________________________________nie wklejałem siebie gnojki, ona naprawde tu była :polew: :polew:

Miałeś rezać w weekend ale chooba Cię rozłożyła. :kwasny: Choć może okład z tych mlodych piersi coś pomoże. :naughty:

Jak już mowa o wzmacniaczu to mam wzmaka ale coś nie halo? :disgust: Zna się ktoś na tym? :mysli:

Opublikowano

Jak już mowa o wzmacniaczu to mam wzmaka ale coś nie halo? :disgust: Zna się ktoś na tym? :mysli:

też mam jakiegoś wzmaka drugiego, jeździł w omedze, mój brat go wyciągał i zwarł plus z minusek, jak pierdolło hehehehe[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 21:55_________________________________________________Akjam, w weekend odpada, mam od jutra do niedzieli szkołe, musze być, moge spać ale obecnosc musi byc

Opublikowano

Talib masz może jeszcze te alusy 16"?

Opublikowano

Talib masz może jeszcze te alusy 16"?

nie, poszły za 700 zł z rocznymi oponami michelin energy saver 5 sztuk :wallbash: :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.