Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi: To co? Jutro rezanko? :gwizdanie:

No rezanko :naughty: Zaraz jadę do Taliba po tajl :kox:

a co ty znowu kombinujesz bulczasie...? :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi: To co? Jutro rezanko? :gwizdanie:

No rezanko :naughty: Zaraz jadę do Taliba po tajl :kox:

a co ty znowu kombinujesz bulczasie...? :mysli:

Spryski lamp :naughty:
Opublikowano

:hi:

:hi: To co? Jutro rezanko? :gwizdanie:

No rezanko :naughty: Zaraz jadę do Taliba po tajl :kox:

a co ty znowu kombinujesz bulczasie...? :mysli:

Spryski lamp :naughty:

:good:

Zdupczam do domu po robocie i na piwko... Trzymcie się! :wink4:

Opublikowano

i długi weekendzik ale sobie dychne :decayed:

Pucek, Talib oto migdałki co byście sobei obczaili

zap_migd.jpg

:polew:

wpadłem tylko sprawdzić czy idziemy gdzieś jutro na imprezę :rolleyes:

z tobą nieidziemy już na imprezy bo płaczesz że musisz wcześnie wracać do domu :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:wink4:

Opublikowano

sssij

dostałem antybiotyk :decayed:

Opublikowano

Pucek naucz się cytować

Opublikowano
  • Autor

ja zdupiam na imprezo-randke :) 3mcie sie :kox: i 3mcie kciuki :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi: To co? Jutro rezanko? :gwizdanie:

No rezanko :naughty: Zaraz jadę do Taliba po tajl :kox:

a co ty znowu kombinujesz bulczasie...? :mysli:

Spryski lamp :naughty:

ori...

też chcę... :slina:

Opublikowano

ja zdupiam na imprezo-randke :) 3mcie sie :kox: i 3mcie kciuki :decayed:

:wink4:
Opublikowano

ja zdupiam na imprezo-randke :) 3mcie sie :kox: i 3mcie kciuki :decayed:

kuurfa :wallbash:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 19:45_________________________________________________

:hi:

:hi: To co? Jutro rezanko? :gwizdanie:

No rezanko :naughty: Zaraz jadę do Taliba po tajl :kox:

a co ty znowu kombinujesz bulczasie...? :mysli:

Spryski lamp :naughty:

ori...

też chcę... :slina:

sprzedam Ci jak chcesz :decayed:

zbiorniczek, pompki, wężyki i same spryski, powiedzmy za 5 stówek :)

a na ile rat...? :gwizdanie:

Opublikowano

ja zdupiam na imprezo-randke :) 3mcie sie :kox: i 3mcie kciuki :decayed:

kuurfa :wallbash:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 19:45_________________________________________________

:hi:

:hi: To co? Jutro rezanko? :gwizdanie:

No rezanko :naughty: Zaraz jadę do Taliba po tajl :kox:

a co ty znowu kombinujesz bulczasie...? :mysli:

Spryski lamp :naughty:

ori...

też chcę... :slina:

sprzedam Ci jak chcesz :decayed:

zbiorniczek, pompki, wężyki i same spryski, powiedzmy za 5 stówek :)

a na ile rat...? :gwizdanie:

na jedną albo 10 z oprocentowaniem 50% :decayed:
Opublikowano

nie ma lekko :tongue4:

Opublikowano

ja zdupiam na imprezo-randke :) 3mcie sie :kox: i 3mcie kciuki :decayed:

kuurfa :wallbash:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 19:45_________________________________________________

:hi:

:hi: To co? Jutro rezanko? :gwizdanie:

No rezanko :naughty: Zaraz jadę do Taliba po tajl :kox:

a co ty znowu kombinujesz bulczasie...? :mysli:

Spryski lamp :naughty:

ori...

też chcę... :slina:

sprzedam Ci jak chcesz :decayed:

zbiorniczek, pompki, wężyki i same spryski, powiedzmy za 5 stówek :)

a na ile rat...? :gwizdanie:

na jedną albo 10 z oprocentowaniem 50% :decayed:

nie ciebie pytam adwokacie diabła... :kwasny:

Opublikowano

nie ciebie pytam adwokacie diabła... :kwasny:

:tongue4: chcę tylko pomóc :decayed:
Opublikowano

nie ciebie pytam adwokacie diabła... :kwasny:

:tongue4: chcę tylko pomóc :decayed:

oj "kolego" ja ci pomogę kiedyś... :evil:

Opublikowano

nie ciebie pytam adwokacie diabła... :kwasny:

:tongue4: chcę tylko pomóc :decayed:

oj "kolego" ja ci pomogę kiedyś... :evil:

:tongue4: grozisz mi? :cool1:
Opublikowano

nie ciebie pytam adwokacie diabła... :kwasny:

:tongue4: chcę tylko pomóc :decayed:

oj "kolego" ja ci pomogę kiedyś... :evil:

:tongue4: grozisz mi? :cool1:

chyba się go nie boisz :polew:

Opublikowano

nie ciebie pytam adwokacie diabła... :kwasny:

:tongue4: chcę tylko pomóc :decayed:

oj "kolego" ja ci pomogę kiedyś... :evil:

:tongue4: grozisz mi? :cool1:

chyba się go nie boisz :polew:

hehe :decayed: wole być przezorny :naughty:
Opublikowano

:hi: po robocie

miałem jechać na długi weekend a tu h*j zostaję...za dużo roboty na urlopy :wallbash:

Opublikowano

:hi: po robocie

miałem jechać na długi weekend a tu h*j zostaję...za dużo roboty na urlopy :wallbash:

już się tak nie użalaj i tak się zachlejesz na weekendzie i tyle z twojej roboty będzie :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.