Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja wieszałem pranie :decayed:

jak każdy prawdziwy facet :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zawsze jestem szczery, ale pamiętajcie, jestem romantykiem :kox:

buhahahahahah no to teraz żeś doj**ał już całkowicie, tosz to ja jestem bardziej romantykiem niż ty :naughty::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no nie strzymam...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dwóch naczelnych romantyków co dziennie oglądają pornole i walą w kaloryfer...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a potem uczulenie mam... migdałki mnie bolą...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

romantycy... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tyś chyba dzisiaj pomieszał dwa różne dopalacze :blink:

Opublikowano

to do zobaczenia jutro... :decayed:

Opublikowano

tyś chyba dzisiaj pomieszał dwa różne dopalacze :blink:

zjadł dropsa ale od kozy :polew:
Opublikowano

zawsze jestem szczery, ale pamiętajcie, jestem romantykiem :kox:

buhahahahahah no to teraz żeś doj**ał już całkowicie, tosz to ja jestem bardziej romantykiem niż ty :naughty::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no nie strzymam...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dwóch naczelnych romantyków co dziennie oglądają pornole i walą w kaloryfer...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a potem uczulenie mam... migdałki mnie bolą...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

romantycy... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tyś chyba dzisiaj pomieszał dwa różne dopalacze :blink:

ja...?

a romantycy to co...? :kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:32_________________________________________________i w ogóle nie zagadujcie mnie i puśćcie mnie już...:P

Opublikowano

nam zawsze tak lekko odbija :decayed:

Opublikowano

a romantycy to co...? :kox:

od romantyków to ty się odpier**l bo nas jeszcze zranisz a my wrażliwi jesteśmy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja nie odpadłem ale zaglądam tu tylko przejściowo mam inne priorytety :tongue4:

taaa...

jak to kurde działa...

jak ja to jutro założe...

i jeszcze kur** zderzak mam dziurawić...

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:30_________________________________________________nie no koniec spadam bo mi tu grożą i w ogóle... :kox:

Najgorsze dla mnie będzie podłączenie elektroniki bo z tego jestem zielony :gwizdanie:
Opublikowano

a romantycy to co...? :kox:

od romantyków to ty się odpier**l bo nas jeszcze zranisz a my wrażliwi jesteśmy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ooo! :kox:

Opublikowano

a romantycy to co...? :kox:

od romantyków to ty się odpier**l bo nas jeszcze zranisz a my wrażliwi jesteśmy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przemek ty jesteś tak wrażliwy jak ja obudzony o północy przez Magdę z głupim pytaniem lub po to żebym się przesunął... :P[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:36_________________________________________________

Ja nie odpadłem ale zaglądam tu tylko przejściowo mam inne priorytety :tongue4:

taaa...

jak to kurde działa...

jak ja to jutro założe...

i jeszcze kur** zderzak mam dziurawić...

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:30_________________________________________________nie no koniec spadam bo mi tu grożą i w ogóle... :kox:

Najgorsze dla mnie będzie podłączenie elektroniki bo z tego jestem zielony :gwizdanie:

kurde przecież to tylko + i -... :kox:

Opublikowano

a romantycy to co...? :kox:

od romantyków to ty się odpier**l bo nas jeszcze zranisz a my wrażliwi jesteśmy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wrażliwy :gwizdanie:

puchata owieczka :decayed:

Opublikowano

Co wy ku***a wiecie o romantyzmie :polew:

Opublikowano

Ja nie odpadłem ale zaglądam tu tylko przejściowo mam inne priorytety :tongue4:

taaa...

jak to kurde działa...

jak ja to jutro założe...

i jeszcze kur** zderzak mam dziurawić...

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:30_________________________________________________nie no koniec spadam bo mi tu grożą i w ogóle... :kox:

Najgorsze dla mnie będzie podłączenie elektroniki bo z tego jestem zielony :gwizdanie:

jeśli ktoś tu jest ziolony to tylko Oko :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

przemek ty jesteś tak wrażliwy jak ja obudzony o północy przez Magdę z głupim pytaniem lub po to żebym się przesunął... :P

co ty pier**lisz nawet niewiesz jaki ja naprawde wrażliwy i ku***a uczuciowy jestem :naughty:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:38_________________________________________________

a romantycy to co...? :kox:

od romantyków to ty się odpier**l bo nas jeszcze zranisz a my wrażliwi jesteśmy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wrażliwy :gwizdanie:

puchata owieczka :decayed:

Basia jestem romantyk? :nose:
Opublikowano

ej, to ja byłem romantykiem, a teraz niby jeszcze bulczas i kędzior, no co jest :blink:

Opublikowano

ej, to ja byłem romantykiem, a teraz niby jeszcze bulczas i kędzior, no co jest :blink:

Ja znam tylko Kędziora romantyka ze stacji BP :polew: :polew: Innych nie znam a na pewno nie mnie :kox:
Opublikowano

tak Kędzior jesteś :decayed:

zwłaszcza jak chcesz żeby Cię wpuścić o 5:00 do domu, albo o 6:00 do łóżka :gwizdanie:

Opublikowano

ej, to ja byłem romantykiem, a teraz niby jeszcze bulczas i kędzior, no co jest :blink:

Ja znam tylko Kędziora romantyka ze stacji BP :polew: :polew: Innych nie znam a na pewno nie mnie :kox:

hehe się ma ten urok osobisty i czar :naughty:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:42_________________________________________________

tak Kędzior jesteś :decayed:

zwłaszcza jak chcesz żeby Cię wpuścić o 5:00 do domu, albo o 6:00 do łóżka :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:friends:

Opublikowano

tak Kędzior jesteś :decayed:

zwłaszcza jak chcesz żeby Cię wpuścić o 5:00 do domu, albo o 6:00 do łóżka :gwizdanie:

a Ty Basia, musisz mi coś zdradzić, bo kędzior mi coś wkręcił, a to nie może być prawda :decayed:

Opublikowano

tak Kędzior jesteś :decayed:

zwłaszcza jak chcesz żeby Cię wpuścić o 5:00 do domu, albo o 6:00 do łóżka :gwizdanie:

a Ty Basia, musisz mi coś zdradzić, bo kędzior mi coś wkręcił, a to nie może być prawda :decayed:

a co Ci wkręcił? :mysli:

Opublikowano

tak Kędzior jesteś :decayed:

zwłaszcza jak chcesz żeby Cię wpuścić o 5:00 do domu, albo o 6:00 do łóżka :gwizdanie:

a Ty Basia, musisz mi coś zdradzić, bo kędzior mi coś wkręcił, a to nie może być prawda :decayed:

a co Ci wkręcił? :mysli:

nie napiszę tego oficjalnie :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.