Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak Kędzior jesteś :decayed:

zwłaszcza jak chcesz żeby Cię wpuścić o 5:00 do domu, albo o 6:00 do łóżka :gwizdanie:

a Ty Basia, musisz mi coś zdradzić, bo kędzior mi coś wkręcił, a to nie może być prawda :decayed:

ta Basia to z dużej ale kędzior to z małej :thumbdown: kolega...
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak Kędzior jesteś :decayed:

zwłaszcza jak chcesz żeby Cię wpuścić o 5:00 do domu, albo o 6:00 do łóżka :gwizdanie:

a Ty Basia, musisz mi coś zdradzić, bo kędzior mi coś wkręcił, a to nie może być prawda :decayed:

ta Basia to z dużej ale kędzior to z małej :thumbdown: kolega...

wpadka :(

Opublikowano

tak Kędzior jesteś :decayed:

zwłaszcza jak chcesz żeby Cię wpuścić o 5:00 do domu, albo o 6:00 do łóżka :gwizdanie:

a Ty Basia, musisz mi coś zdradzić, bo kędzior mi coś wkręcił, a to nie może być prawda :decayed:

a co Ci wkręcił? :mysli:

nie napiszę tego oficjalnie :polew:

to wal na pw :wink4:

a tymczasem my spadamy, bo Stan znalazł jakieś filmy z Rocco na starych CD i idziemy oglądać :mysli::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

tak Kędzior jesteś :decayed:

zwłaszcza jak chcesz żeby Cię wpuścić o 5:00 do domu, albo o 6:00 do łóżka :gwizdanie:

a Ty Basia, musisz mi coś zdradzić, bo kędzior mi coś wkręcił, a to nie może być prawda :decayed:

ta Basia to z dużej ale kędzior to z małej :thumbdown: kolega...

wpadka :(

W każdym poście piszesz mendo kolegów z małej :gwizdanie:
Opublikowano

tak Kędzior jesteś :decayed:

zwłaszcza jak chcesz żeby Cię wpuścić o 5:00 do domu, albo o 6:00 do łóżka :gwizdanie:

a Ty Basia, musisz mi coś zdradzić, bo kędzior mi coś wkręcił, a to nie może być prawda :decayed:

a co Ci wkręcił? :mysli:

nie napiszę tego oficjalnie :polew:

to wal na pw :wink4:

a tymczasem my spadamy, bo Stan zanlazł jakieś filmy z Rocco na starych CD i idziemy oglądać :mysli::kox: :gwizdanie:

nie no, powspominamy jak znowu będzie impreza :naughty:

to Bawcie się...ostro :polew:

Opublikowano

a tymczasem my spadamy, bo Stan znalazł jakieś filmy z Rocco na starych CD i idziemy oglądać :mysli::kox: :gwizdanie:

na VHS :polew:
Opublikowano

a tymczasem my spadamy, bo Stan znalazł jakieś filmy z Rocco na starych CD i idziemy oglądać :mysli::kox: :gwizdanie:

na VHS :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano

bo do Kobiet trzeba mieć szacunek, a Wy żłoby to wiecie :polew:

Opublikowano

bo do Kobiet trzeba mieć szacunek, a Wy żłoby to wiecie :polew:

ale ci pojechał Bulczas :thumbdown:
Opublikowano

bo do Kobiet trzeba mieć szacunek, a Wy żłoby to wiecie :polew:

ale ci pojechał Bulczas :thumbdown:

dizlarze :gwizdanie:

Opublikowano

bo do Kobiet trzeba mieć szacunek, a Wy żłoby to wiecie :polew:

ale ci pojechał Bulczas :thumbdown:

dizlarze :gwizdanie:

ośki :sick3:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:laghing2: :dziura:

Opublikowano

:laghing2: :dziura:

wymiękneli :decayed:
Opublikowano

możliwe :gwizdanie:

Opublikowano

Lpgieusz i ten któremu więcej auto stoi niż jeździ bo po muśnięciu gazu wir w baku :polew:

Opublikowano

Lpgieusz i ten któremu więcej auto stoi niż jeździ bo po muśnięciu gazu wir w baku :polew:

czego dusza pragnie :tongue4:
Opublikowano

Lpgieusz i ten któremu więcej auto stoi niż jeździ bo po muśnięciu gazu wir w baku :polew:

czego dusza pragnie :tongue4:

Lepiej się napij czyli to co umiesz najlepiej :polew:
Opublikowano

Lpgieusz i ten któremu więcej auto stoi niż jeździ bo po muśnięciu gazu wir w baku :polew:

taaaaa

gada to ten któremu miesiąc stało auto przed założeniem turbiny :decayed:

Opublikowano

Lpgieusz i ten któremu więcej auto stoi niż jeździ bo po muśnięciu gazu wir w baku :polew:

taaaaa

gada to ten któremu miesiąc stało auto przed założeniem turbiny :decayed:

To była awaria i brak czasu żeby to poskładać. A TY lepiej się nie odżywaj bo komu teraz stoi :gwizdanie:
Opublikowano

Lpgieusz i ten któremu więcej auto stoi niż jeździ bo po muśnięciu gazu wir w baku :polew:

taaaaa

gada to ten któremu miesiąc stało auto przed założeniem turbiny :decayed:

To była awaria i brak czasu żeby to poskładać. A TY lepiej się nie odżywaj bo komu teraz stoi :gwizdanie:

bo czekam na likwidatora :gwizdanie:

a pozatym mam chorobowe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.