Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mały epizod wyjdzie dziś z ukrycia :kox: :kox: :kox:

gadaj :kox:

tekst z piosenki :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie mam pytań :polew:

ale piękna pogoda :decayed: coś czuję że dziś polatam po podwórku :>

Opublikowano
:hi: z tym strzelaniem to jestem za :)
Opublikowano

:hi: z tym strzelaniem to jestem za :)

ostatnio mi dobrze szło więc chyba będzie lepiej niż na gokartach :polew:

co wy dzisiaj robicie? :mysli:

bo jak by ktoś chciał po mnie wpaść, to mogę jeździć autem, oczywiście nie swoim :polew:

Opublikowano

:gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 16:58_________________________________________________co tam chopy

Opublikowano

a co ma być :gwizdanie:

Opublikowano

ja dzisiaj spokojnie, jutro rodzinny obiad :gwizdanie:

Opublikowano

a co ma być :gwizdanie:

no nie wiem :cool1:

ja dzisiaj spokojnie, jutro rodzinny obiad :gwizdanie:

czyli bez wódy ? :decayed:

Opublikowano

własnie otwarłem tyskie - tak przy meczyku :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też spokojnie, nowe auto mam do dyspozycji a siły nie mam żeby wyjść :gwizdanie: :gwizdanie:

zdjcie0080j.th.jpg

Opublikowano

Ja też spokojnie, nowe auto mam do dyspozycji a siły nie mam żeby wyjść :gwizdanie: :gwizdanie:

zdjcie0080j.th.jpg

kumpel takiego przytulił niedawno tego 170hp :kox:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 17:06_________________________________________________przyjebałem zimowy Set Up jeszcze wyżej :naughty:

photo0001io.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

to jest 2.0tfsi to ile to ma 200 kunia? wujas z ciotką przyjechali i drinkują z mamuśką, mówi mi : Młody passat zatankowany bierz go na dupeczki :decayed: ale i tak fajniejszego wujek ma traktorka http://moto.allegro.pl/john-deere-7530-premium-2009-50km-hbrutto-jak-nowy-i1288637447.html

miał dać ponad prawie milion z przyczepami pługiem do siania itp ale UE dała w 3 d*py kasy :naughty: :naughty:

Opublikowano

to jest 2.0tfsi to ile to ma 200 kunia? wujas z ciotką przyjechali i drinkują z mamuśką, mówi mi : Młody passat zatankowany bierz go na dupeczki :decayed: ale i tak fajniejszego wujek ma traktorka http://moto.allegro.pl/john-deere-7530-premium-2009-50km-hbrutto-jak-nowy-i1288637447.html

no to k**wa bier go i upalamy :shocked:

Opublikowano

to jest 2.0tfsi to ile to ma 200 kunia? wujas z ciotką przyjechali i drinkują z mamuśką, mówi mi : Młody passat zatankowany bierz go na dupeczki :decayed: ale i tak fajniejszego wujek ma traktorka http://moto.allegro.pl/john-deere-7530-premium-2009-50km-hbrutto-jak-nowy-i1288637447.html

no to ku***a bier go i upalamy :shocked:

on tylko tak gada jakbym gdzies rysnął to by mnie zjadł, pamietam jak było z jego Hilux'em

Opublikowano

I co tam kombinujecie coś dziś :gwizdanie:

Opublikowano

silniki w tych paskach to padaka :thumbdown:

mam na myśli trwałość :thumbdown:

Opublikowano

silniki w tych paskach to padaka :thumbdown:

mam na myśli trwałość :thumbdown:

jak za kilka lat bedzie sprzedawal i da rade juz do tfsi wsadzic gaz to go wezme, ma go od nowosci, w autocentrum w Kraku brany ten passek ponad 38 tys km ma a to 2007 rok

Opublikowano

No wiedzę, że komuś się tu nudzi! :naughty: Zaś kolejnych siedem stron spamu! :gwizdanie:

Opublikowano

witka Akjam, co slychac?

Opublikowano

witka Akjam, co slychac?

:hi: za***ista dziś pogoda więc cały dzionek gdzieś na świeżym powietrzu. :kox: A zaraz Zbieram się roboty. :gwizdanie: Jak zdrowie?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.