Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak coś zadecydujecie to dajcie znać ja idę do piwnicy wyczyścić moje stalówki bo mi je w pracy lakiernik za free psiknie na lansiarską połyskową czerń :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi się nie chce wychodzić, zamulam w domu przed TV bez alko ale...

:gwizdanie:

:gwizdanie:

ale możemy wpaść? :polew:

Opublikowano

jak coś zadecydujecie to dajcie znać ja idę do piwnicy wyczyścić moje stalówki bo mi je w pracy lakiernik za free psiknie na lansiarską połyskową czerń :kox: :kox: :kox:

ja też chce :wallbash:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 19:24_________________________________________________

mi się nie chce wychodzić, zamulam w domu przed TV bez alko ale...

:gwizdanie:

:gwizdanie:

ale możemy wpaść? :polew:

nie, niestety to nie te brakujące słowa :tongue4:

Opublikowano

Byle nie spiż i jestem na tak. Jak mi zatankujecie to mogę zgarnąć kilka osób bo susza w baku :gwizdanie:

Opublikowano

dobra jak się tak ugadujemy to ja mogę dać swoje auto żeby ktoś prowadził ale musi ktoś po nie najpierw przyjechać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja już wypiłem 3 piwka i zostaję w domu, musze zbierać na letnie opony

Czyli min 1500zł do marca muszę uzbierać :disgust:

Opublikowano

mi się nie chce wychodzić, zamulam w domu przed TV bez alko ale...

:gwizdanie:

:gwizdanie:

:gwizdanie:

ja już wypiłem 3 piwka i zostaję w domu, musze zbierać na letnie opony

Czyli min 1500zł do marca muszę uzbierać :disgust:

Nie kupuj tyle piw! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja już wypiłem 3 piwka i zostaję w domu, musze zbierać na letnie opony

Czyli min 1500zł do marca muszę uzbierać :disgust:

to czego piwo pijesz, jabłko trzeba było wciągnąć :kox:

Opublikowano

ja już wypiłem 3 piwka i zostaję w domu, musze zbierać na letnie opony

Czyli min 1500zł do marca muszę uzbierać :disgust:

Nexena dorwiesz za wiele mniej a warto :wink4:
Opublikowano

mi się nie chce wychodzić, zamulam w domu przed TV bez alko ale...

:gwizdanie:

:gwizdanie:

:gwizdanie:

:gwizdanie: ja tego nie powiem ale zaraz wrócę z balkonu :kox: :kox:

Opublikowano

dobra jak się tak ugadujemy to ja mogę dać swoje auto żeby ktoś prowadził ale musi ktoś po nie najpierw przyjechać :polew: :polew: :polew:

ok miszka za 30 min mogę być po ADRa :gwizdanie:

Opublikowano

dobra, ja i tak odpadam bo nie piję :)

Opublikowano

miszka :palacz:

:afro::polew:

Opublikowano

dobra jak się tak ugadujemy to ja mogę dać swoje auto żeby ktoś prowadził ale musi ktoś po nie najpierw przyjechać :polew: :polew: :polew:

ok miszka za 30 min mogę być po ADRa :gwizdanie:

to nawet ja bym tej trasy w tyle nie zrobił :cool1:

miszka :palacz:

:afro::polew:

:D

Opublikowano
  • Autor

a ja ide robić klote i bic :decayed: jak coś to dajcie znać na kom . możemy iść do pomarańczy m ale wjazd 2 dychy :confused4:

Opublikowano

:hi:

To co dziś robimy? Może jakieś hallowen party? :kox:

Opublikowano

a ja ide robić klote i bic :decayed: jak coś to dajcie znać na kom . możemy iść do pomarańczy m ale wjazd 2 dychy :confused4:

i w środku jeszcze z 200 :banan1:

Opublikowano

Kto ma wolną chatę :naughty:

Opublikowano

Tez dzis zamulam :gwizdanie: :disgust:

Opublikowano

Tez dzis zamulam :gwizdanie:

a Ty to się nawet nie odzywaj :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.