Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ojciec chrzestny

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

eeeee ja tam mało co gram, a jak było by do wyboru grać i pić to wolę pić :polew:

Opublikowano

No 30 minut mnie nie było i znowu kilka stron! Nudzi Wam się? :naughty:

Opublikowano

No 30 minut mnie nie było i znowu kilka stron! Nudzi Wam się? :naughty:

Jak zawsze :kox:
Opublikowano

No 30 minut mnie nie było i znowu kilka stron! Nudzi Wam się? :naughty:

sobota wieczorem :gwizdanie:

Opublikowano

nosi każdego :decayed:

mam pomysł, trzeba kupić klubowego busa :>

Opublikowano

ja ściągam civilizacje 5, chyba że polecicie mi coś podobnego do Max Payne-a :cool1:

Opublikowano

o kędzior zawitał trza sp***dalać :hi:

i tak trzymaj LESZCZU :tongue4:

okablowanie założone :good:

Opublikowano

o kędzior zawitał trza sp***dalać :hi:

i tak trzymaj LESZCZU :tongue4:

okablowanie założone :good:

jestem z Ciebie dumny :decayed:

Opublikowano

nosi każdego :decayed:

mam pomysł, trzeba kupić klubowego busa :>

brat ma poloneza trucka 1.9 5 osobowy a z tylu duża kryta paka, pali 6 litrów gnoju, prawie nie jedzie ale na pace z 5 osob moze siedziec :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:11_________________________________________________Krolu, ja zaczalem wlasnie Mafie II sciagac na PC chcesz linka ;>

Opublikowano

ja ściągam civilizacje 5, chyba że polecicie mi coś podobnego do Max Payne-a :cool1:

polece Max Payna 2 :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja ściągam civilizacje 5, chyba że polecicie mi coś podobnego do Max Payne-a :cool1:

polece Max Payna 2 :polew: :polew: :polew:

Masz już? :shocked::decayed:
Opublikowano

ja ściągam civilizacje 5, chyba że polecicie mi coś podobnego do Max Payne-a :cool1:

polece Max Payna 2 :polew: :polew: :polew:

Masz już? :shocked::decayed:

właśnie sprawdziłem i jest już na PC Max Payne 2 : The Fall of Max Payne, a Mafia jakoś mnie nie przekonuje :cool1:
Opublikowano

ja ściągam civilizacje 5, chyba że polecicie mi coś podobnego do Max Payne-a :cool1:

polece Max Payna 2 :polew: :polew: :polew:

Masz już? :shocked::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja ściągam civilizacje 5, chyba że polecicie mi coś podobnego do Max Payne-a :cool1:

polece Max Payna 2 :polew: :polew: :polew:

Masz już? :shocked::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:20_________________________________________________co tu się dzieje?

będzie coś dzisiaj w końcu...? ;)

Opublikowano

Królu, mafia jest fajna ale bardzo krótka :tongue4:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:21_________________________________________________

:siema:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:20_________________________________________________co tu się dzieje?

będzie coś dzisiaj w końcu...? ;)

nie

Opublikowano

o grze max payne gadacie? :decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:21_________________________________________________

Królu, mafia jest fajna ale bardzo krótka :tongue4:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:21_________________________________________________

:siema:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:20_________________________________________________co tu się dzieje?

będzie coś dzisiaj w końcu...? ;)

nie

ty wiem że będziesz leżał :P[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:22_________________________________________________chodź aż zawsze możemy wpaść do ciebie... :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

cześć 'Fajfun' :polew: :polew:

Opublikowano

o grze max payne gadacie? :decayed:

Wszystko byś chciał wiedzieć. :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.