Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

klasyk to to jest :kox:

żeby nie było, Gregory to pokazał

gruba nuta, ja to kojarzę tak z 11 lat temu :mysli: może to jest starsze :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

mnie sie ten storm nie podoba :/ słuchałem i słuchałem i po 3 minucie jak sie nie rozkręciło to wyłączyłem :gwizdanie:

może jestem za młody na takie klasyki :decayed: ale nowa yolanda jest za***ista :decayed:

Opublikowano

mnie sie ten storm nie podoba :/ słuchałem i słuchałem i po 3 minucie jak sie nie rozkręciło to wyłączyłem :gwizdanie:

może jestem za młody na takie klasyki :decayed:ale nowa yolanda jest za***ista :decayed:

ja yhym :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

hej girl shake it skake it

and I wanna see you naked

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

hej girl shake it skake it

and I wanna see you naked

:kox: :kox: :kox:

ta jemu też się podoba

avatar116775_2.gif

Opublikowano
  • Autor

hej girl shake it skake it

and I wanna see you naked

:kox: :kox: :kox:

ta jemu też się podoba

avatar116775_2.gif

nie strasz mnie kolegami dobra !! :polew: :polew:
Opublikowano

hej girl shake it skake it

and I wanna see you naked

:kox: :kox: :kox:

ta jemu też się podoba

avatar116775_2.gif

nie strasz mnie kolegami dobra !! :polew: :polew:

z dzielni od Krola :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

poszukaj w tym temacie co wisi koło battalionu

bo ta fela średnio wygląda na zwykłym sedanie, chyba że jakiś eReS :)

Opublikowano

poszukaj w tym temacie co wisi koło battalionu

bo ta fela średnio wygląda na zwykłym sedanie, chyba że jakiś eReS :)

Nie muszę szukać :naughty:

dscn2253a.jpg:decayed:

Opublikowano
fajny puchatek na 1 zdjęciu :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: Kędzior jakiś Ty spostrzegawczy!!!
Opublikowano
fajny puchatek na 1 zdjęciu :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: Kędzior jakiś Ty spostrzegawczy!!!

Sokole OKO :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

poszukaj w tym temacie co wisi koło battalionu

bo ta fela średnio wygląda na zwykłym sedanie, chyba że jakiś eReS :)

Nie muszę szukać :naughty:

dscn2253a.jpg:decayed:

i podoba Ci się?

Opublikowano

poszukaj w tym temacie co wisi koło battalionu

bo ta fela średnio wygląda na zwykłym sedanie, chyba że jakiś eReS :)

Nie muszę szukać :naughty:

dscn2253a.jpg:decayed:

i podoba Ci się?

No właśnie nie za bardzo :decayed:
Opublikowano
  • Autor

poszukaj w tym temacie co wisi koło battalionu

bo ta fela średnio wygląda na zwykłym sedanie, chyba że jakiś eReS :)

Nie muszę szukać :naughty:

dscn2253a.jpg:decayed:

i podoba Ci się?

No właśnie nie za bardzo :decayed:

to kup se lepiej coś zeżreć :decayed:
Opublikowano

poszukaj w tym temacie co wisi koło battalionu

bo ta fela średnio wygląda na zwykłym sedanie, chyba że jakiś eReS :)

Nie muszę szukać :naughty:

dscn2253a.jpg:decayed:

i podoba Ci się?

No właśnie nie za bardzo :decayed:

to chciałeś kupić felgi które nam się spodobają?

Bulczas Bulczas :rolleyes:

Opublikowano
fajny puchatek na 1 zdjęciu :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: Kędzior jakiś Ty spostrzegawczy!!!

Sokole OKO :polew: :polew: :polew:

OKA w to nie wciągaj! :wink4::polew:
Opublikowano

Tak zapytałem tylko z ciekawości :wink4:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 23:38_________________________________________________

fajny puchatek na 1 zdjęciu :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: Kędzior jakiś Ty spostrzegawczy!!!

Sokole OKO :polew: :polew: :polew:

OKA w to nie wciągaj! :wink4::polew:

Upsss :embarrassed:
Opublikowano

Tak zapytałem tylko z ciekawości :wink4:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 23:38_________________________________________________

fajny puchatek na 1 zdjęciu :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: Kędzior jakiś Ty spostrzegawczy!!!

Sokole OKO :polew: :polew: :polew:

OKA w to nie wciągaj! :wink4::polew:

Upsss :embarrassed:

:wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.