Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poszukaj w tym temacie co wisi koło battalionu

bo ta fela średnio wygląda na zwykłym sedanie, chyba że jakiś eReS :)

Nie muszę szukać :naughty:

dscn2253a.jpg:decayed:

i podoba Ci się?

No właśnie nie za bardzo :decayed:

to kup se lepiej coś zeżreć :decayed:

np kota :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

poszukaj w tym temacie co wisi koło battalionu

bo ta fela średnio wygląda na zwykłym sedanie, chyba że jakiś eReS :)

Nie muszę szukać :naughty:

dscn2253a.jpg:decayed:

i podoba Ci się?

No właśnie nie za bardzo :decayed:

to kup se lepiej coś zeżreć :decayed:

np kota :polew:

My z kota robiimy cielęcinę :naughty:
Opublikowano
  • Autor

poszukaj w tym temacie co wisi koło battalionu

bo ta fela średnio wygląda na zwykłym sedanie, chyba że jakiś eReS :)

Nie muszę szukać :naughty:

dscn2253a.jpg:decayed:

i podoba Ci się?

No właśnie nie za bardzo :decayed:

to kup se lepiej coś zeżreć :decayed:

np kota :polew:

My z kota robiimy cielęcinę :naughty:

chyba kisiel i ciastka :tongue4:
Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

miazgaaaaa
Opublikowano
  • Autor

:kox: :kox: :kox: :kox:

miazgaaaaa

a my w doma jak ciule :wallbash:
Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

miazgaaaaa

a my w doma jak ciule :wallbash:

ja 10zł mam :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

miazgaaaaa

a my w doma jak ciule :wallbash:

ja 10zł mam :polew: :polew: :polew:

Jestem lepszy mam 10gr :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

miazgaaaaa

a my w doma jak ciule :wallbash:

ja 10zł mam :polew: :polew: :polew:

Jestem lepszy mam 10gr :polew: :polew: :polew:

no to grubo hehe można by z tym iść do klubu go-go :polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2010' date=' 00:13[/size']_________________________________________________

10 najaktywniejszych w dniu dzisiejszym

Pucek 60

Kędzior 40

akjam 40

Seski 40

Miszka82 37

-makaveli- 36

stanley 33

Adrenalina 33

Musashi 31

aju 30

wymiatamy :polew: :polew: :polew: :polew: 7 naszych na 10 miejsc hehe

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

miazgaaaaa

a my w doma jak ciule :wallbash:

ja 10zł mam :polew: :polew: :polew:

Jestem lepszy mam 10gr :polew: :polew: :polew:

no to grubo hehe można by z tym iść do klubu go-go :polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 00:13_________________________________________________Pucek 60

Kędzior 40

akjam 40

Seski 40

Miszka82 37

-makaveli- 36

stanley 33

Adrenalina 33

Musashi 31

aju 30

wymiatamy :polew: :polew: :polew: :polew: 7 naszych na 10 miejsc hehe

skąd znasz mój stan konta :mysli::shocked:

Opublikowano
  • Autor

ide w kime dziewczyny :hi:

Opublikowano
Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

miazgaaaaa

a my w doma jak ciule :wallbash:

ja 10zł mam :polew: :polew: :polew:

Jestem lepszy mam 10gr :polew: :polew: :polew:

no to grubo hehe można by z tym iść do klubu go-go :polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 00:13_________________________________________________

10 najaktywniejszych w dniu dzisiejszym

Pucek 60

Kędzior 40

akjam 40

Seski 40

Miszka82 37

-makaveli- 36

stanley 33

Adrenalina 33

Musashi 31

aju 30

wymiatamy :polew: :polew: :polew: :polew: 7 naszych na 10 miejsc hehe

:gwizdanie:
Opublikowano
:hi: dobry ale wy spamujecie masakra wchodze chce nadrobic spam a tu 30 stron :shocked:
Opublikowano

siema gejuchy, ja juz na uczelni :kox: :kox:

Opublikowano

siema gejuchy, ja juz na uczelni :kox: :kox:

a dopiero co taki chorutki byl chyba musial sie pojawic jakis oklad z mlodych piersi :kox::wink4:

Opublikowano
:hi: bry zboki i prymusy :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

giełda zaliczona

RNS zamontowany :naughty: :naughty: :naughty:

tylko klimatronik mi się jeszcze ostał do dorezania

Opublikowano

:hi:

giełda zaliczona

RNS zamontowany :naughty: :naughty: :naughty:

tylko klimatronik mi się jeszcze ostał do dorezania

"Z kasecioka do RNS'a" urzekła mnie Twoja historia :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.