Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i można powiedzieć że się wyspałem elo

:hi:

giełda zaliczona

RNS zamontowany :naughty: :naughty: :naughty:

tylko klimatronik mi się jeszcze ostał do dorezania

ty rezaczu
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

giełda zaliczona

RNS zamontowany :naughty: :naughty: :naughty:

tylko klimatronik mi się jeszcze ostał do dorezania

niezle wszyscy rezaja cza cos tez zaczac chyba rezac :gwizdanie:

Opublikowano
keżor a czemu ty nie pójdziesz do mam talent...? :cool1:

ja nie mam talentu żadnego :tongue4: za to Ty możesz pójść :D bo wykąpać sie najebanym po imprezie to jest wc**j wyczyn :kox::polew:

jak to nie masz też masz...

nikt nie upala audika tak jak ty... :tongue4:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:27_________________________________________________i w ogóle to :hi: z rana...

Opublikowano

ja stąd spierdzielam bo tu zły czas podają :decayed:

Opublikowano

:hi:

giełda zaliczona

RNS zamontowany :naughty: :naughty: :naughty:

tylko klimatronik mi się jeszcze ostał do dorezania

ty rezaczu... :P

jednak nie przepuściłeś... :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:29_________________________________________________

ja stąd spierdzielam bo tu zły czas podają :decayed:

eee to która w końcu jest...?

Opublikowano

:hi:

giełda zaliczona

RNS zamontowany :naughty: :naughty: :naughty:

tylko klimatronik mi się jeszcze ostał do dorezania

ty rezaczu... :P

jednak nie przepuściłeś... :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:29_________________________________________________

ja stąd spierdzielam bo tu zły czas podają :decayed:

eee to która w końcu jest...?

9.30 :wink4:

Opublikowano

hehe to luzz...

dopiero o 11 mam wyjechać... :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:33_________________________________________________a już miałem się spieszyć... :D :D[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:33_________________________________________________a tak nawiasem co tam u ciebie dziadziuś...? :cool1:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:33_________________________________________________dawno cię nie widziałem :decayed:

Opublikowano

hehe to luzz...

dopiero o 11 mam wyjechać... :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:33_________________________________________________a już miałem się spieszyć... :D :D[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:33_________________________________________________a tak nawiasem co tam u ciebie dziadziuś...? :cool1:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:33_________________________________________________dawno cię nie widziałem :decayed:

noi się zaczelo :polew: :polew: Fajfun w akcji :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

hehe to luzz...

dopiero o 11 mam wyjechać... :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:33_________________________________________________a już miałem się spieszyć... :D :D[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:33_________________________________________________a tak nawiasem co tam u ciebie dziadziuś...? :cool1:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:33_________________________________________________dawno cię nie widziałem :decayed:

noi się zaczelo :polew: :polew: Fajfun w akcji :polew: :polew: :polew:

no kurde nie moja wina że tu taka cisza... :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:39_________________________________________________a dzisiaj gdzieś idziemy... :naughty:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:40_________________________________________________tak, tak...

teraz będę czekał aż ktoś mi odpowie...

:mysli:

Opublikowano

hehe to luzz...

dopiero o 11 mam wyjechać... :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:33_________________________________________________a już miałem się spieszyć... :D :D[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:33_________________________________________________a tak nawiasem co tam u ciebie dziadziuś...? :cool1:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:33_________________________________________________dawno cię nie widziałem :decayed:

noi się zaczelo :polew: :polew: Fajfun w akcji :polew: :polew: :polew:

no kurde nie moja wina że tu taka cisza... :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:39_________________________________________________a dzisiaj gdzieś idziemy... :naughty:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:40_________________________________________________tak, tak...

teraz będę czekał aż ktoś mi odpowie...

:mysli:

:polew: :polew: :polew: Bulczas coś wczoraj wspominał że robi u ciebie dzisiaj impreze ale nie wiem czy cię zaprosi :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:siema: Rezacze, Alkoholicy, Fajfuni itp :polew: :polew:
Opublikowano

:siema: Rezacze, Alkoholicy, Fajfuni itp :polew: :polew:

romantyków i koksów już nie witasz? :polew:
Opublikowano

no monika miała coś zorganizować i co...

i dała ciała... :([br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:47_________________________________________________a tak się z Magdą intensywnie dogadywały... :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:48_________________________________________________

:siema: Rezacze, Alkoholicy, Fajfuni itp :polew: :polew:

romantyków i koksów już nie witasz? :polew:

oni się nie liczą... :decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:48_________________________________________________dobra...

łazienka się zwolniła to spadam... :wink4:

Opublikowano

:siema: Rezacze, Alkoholicy, Fajfuni itp :polew: :polew:

romantyków i koksów już nie witasz? :polew:

Są mniejszością to koło pały :polew: :polew:
Opublikowano
:siema: w ten piekny wiosenny poranek :kox:
Opublikowano

:siema: w ten piekny wiosenny poranek :kox:

siema puchata owieczko
Opublikowano

:siema: w ten piekny wiosenny poranek :kox:

siema puchata owieczko

:wstydliwy:

co tam, jak tam ? :)

Opublikowano

:siema: w ten piekny wiosenny poranek :kox:

siema puchata owieczko

:wstydliwy:

co tam, jak tam ? :)

Molesta Ewenement - Się żyje

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

cze dziewczyny :hi:

Opublikowano

cze dziewczyny :hi:

cze dziołcha :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.