Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:sick3:

miałem na myśli e60/e90 :)

E38 zawsze mi się podobała, można powiedzieć, że to klasyk :gwizdanie:

Opublikowano

stare i nie modne :decayed:

jak klasyk to E30

Opublikowano

stare i nie modne :decayed:

jak klasyk to E30

mniejszy - zapierdalak :kox:

Opublikowano

stare i nie modne :decayed:

jak klasyk to E30

mniejszy - zapierdalak :kox:

no

nie wiem czy bym się na b6 przesiadł :rolleyes:

Opublikowano

idę :naughty: na TV

Opublikowano

stare i nie modne :decayed:

jak klasyk to E30

mniejszy - zapierdalak :kox:

no

nie wiem czy bym się na b6 przesiadł :rolleyes:

b6 wypasss ewentualnie b7 ale tylko sedan
Opublikowano

stare i nie modne :decayed:

jak klasyk to E30

mniejszy - zapierdalak :kox:

no

nie wiem czy bym się na b6 przesiadł :rolleyes:

b6 wypasss ewentualnie b7 ale tylko sedan

a mnie kusi betka

tylko ten napęd :kwasny:

Opublikowano

a mnie kusi betka

tylko ten napęd :kwasny:

nom bety są śliczne :decayed::good:
Opublikowano

jeśli masz auto do jazdy - firmowe :)

to ja bym walił w coś mocnego... :decayed: zależy jeszcze to od budżetu[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:32_________________________________________________B6 ładnie wygląda w pełnym s-line :naughty:

pisze ze nie kupuję i na pewno do wakacji nic nie paluję zmieniać

Ale na pewno? :polew: :polew: :polew:

na pewno do wakacji nie zmienię, a później będę myślał, mam inne wydatki(niestety) ale do ogarnięcia, tak czy inaczej B6 będzie :jerk:

czyli wesele :decayed:

Opublikowano

kumpel kupił ostatnio b6 1.8 T z 2001 za 20 k niecałe

Opublikowano

kto mi podrzuci z 4 browary? :naughty:

Opublikowano

kto mi podrzuci z 4 browary? :naughty:

:polew:

Opublikowano

kto mi podrzuci z 4 browary? :naughty:

:polew:

to nie jest zabawne :confused4:
Opublikowano

kto mi podrzuci z 4 browary? :naughty:

Ile płacisz za dowóz :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 22:28_________________________________________________AAA żeby Ci smaki zrobić OKOCIM PsSsSyYyTtT :kox:
Opublikowano

kto mi podrzuci z 4 browary? :naughty:

Ile płacisz za dowóz :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 22:28_________________________________________________AAA żeby Ci smaki zrobić OKOCIM PsSsSyYyTtT :kox:

ledwo by mi na browary starczyło :confused4:

mam k**ewskie smaki ;/

Opublikowano

kto mi podrzuci z 4 browary? :naughty:

Ile płacisz za dowóz :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 22:28_________________________________________________AAA żeby Ci smaki zrobić OKOCIM PsSsSyYyTtT :kox:

ledwo by mi na browary starczyło :confused4:

mam k**ewskie smaki ;/

Odlej trochę z baku :naughty: Wygląd prawie jak piwo :decayed: Smaku i tak nie czujesz :polew:
Opublikowano

Odlej trochę z baku :naughty: Wygląd prawie jak piwo :decayed: Smaku i tak nie czujesz :polew:

tosz to właśnie o smak chodzi :tongue4:

pozatym przecież wiesz że w baku susza :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Odlej trochę z baku :naughty: Wygląd prawie jak piwo :decayed: Smaku i tak nie czujesz :polew:

tosz to właśnie o smak chodzi :tongue4:

pozatym przecież wiesz że w baku susza :polew: :polew: :polew:

:oops::polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.