Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: z rana
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: z rana

Co tam słychać :naughty: Kiedy nas odwiedzisz bo tęsknimy już :decayed::drunk:
Opublikowano

:bry: z rana

Co tam słychać :naughty: Kiedy nas odwiedzisz bo tęsknimy już :decayed::drunk:

siemano no jak sie nic nie zmieni to w tym tygodniu bede na spocie :kox::wink4:

Opublikowano

:bry: z rana

Co tam słychać :naughty: Kiedy nas odwiedzisz bo tęsknimy już :decayed::drunk:

siemano no jak sie nic nie zmieni to w tym tygodniu bede na spocie :kox::wink4:

Rozumie z flaszką na ponowne wkupienie :kox:
Opublikowano

:bry: z rana

Co tam słychać :naughty: Kiedy nas odwiedzisz bo tęsknimy już :decayed::drunk:

siemano no jak sie nic nie zmieni to w tym tygodniu bede na spocie :kox::wink4:

Rozumie z flaszką na ponowne wkupienie :kox:

a to nie przyjezdzam :decayed::tongue4:

Opublikowano

Dobra to może być z czerwoną kartką :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra to może być z czerwoną kartką :polew: :polew:

no to bede :wink4:

Opublikowano

Dobra to może być z czerwoną kartką :polew: :polew:

no to bede :wink4:

A zapomniałem dodać że mamy nowy zwyczaj. Nowy pije całą flaszkę sam :kox::sick3::polew:
Opublikowano

Dobra to może być z czerwoną kartką :polew: :polew:

no to bede :wink4:

A zapomniałem dodać że mamy nowy zwyczaj. Nowy pije całą flaszkę sam :kox::sick3::polew:

:sick3: :sick3: :)

Opublikowano

Dobra koniec głupot :wstydliwy:

Opublikowano

Dobra to może być z czerwoną kartką :polew: :polew:

no to bede :wink4:

A zapomniałem dodać że mamy nowy zwyczaj. Nowy pije całą flaszkę sam :kox::sick3::polew:

na ex i bez zapitki

Opublikowano

BRY!! :hi:

Lekki ból głowy, ale praktycznie nie zauważalny więc jest luz :naughty:

to wkleił Poziek :gwizdanie:

wNksS.jpg

ktoś jeszcze ma coś do gazu? :naughty:

Jazda za dwa zeta, miodzio skądś to znam i morda się cieszy :decayed:

to wkleił Poziek :gwizdanie:

wNksS.jpg

ktoś jeszcze ma coś do gazu? :naughty:

Przecież ile razy widziałem Subaru jak tankował gaz porażka :sick3::wallbash:

http://www.gaspoweruk.co.uk/v3/lpgconversions/porsche_cayenne-s-v8_4.5_2005/porsche_cayenne-s-v8_4.5_2005.html

Ogólnie spaprany montaż, jak widzę wyjebany błotnik po to żeby zawór do tankowania zamontować to się odechciewa gazu, ale może w anglii o to nie dbają..., ale wy***ać dziurę w błotniku Cayene :sick3:

Audi wraca w swoich sportowych modelach do R5, o czymś to świadczy :kox:

Ale co się tu będę napinał :polew:

Opublikowano

taką "szkołę" wlewów gazu znam z Holandii

Opublikowano

:hi:

mówcie co chcecie ale gaz w sportowym aucie to porazka :thumbdown:

:decayed: jak cię stać na konia stać na bat :decayed:

nowe R ki od audi...

http://www.v10.pl/VW,Group,szykuje,platforme,dla,nowych,superaut,Audi,Porsche,i,Lamborghini,51428.html

podaj jeden minus typowo techniczny że dobta instalacja gazowa powoduje cos negatywnego z pojazdem

Opublikowano

:hi:

mówcie co chcecie ale gaz w sportowym aucie to porazka :thumbdown:

:decayed: jak cię stać na konia stać na bat :decayed:

nowe R ki od audi...

http://www.v10.pl/VW,Group,szykuje,platforme,dla,nowych,superaut,Audi,Porsche,i,Lamborghini,51428.html

podaj jeden minus typowo techniczny że dobta instalacja gazowa powoduje cos negatywnego z pojazdem

Auto traci na uznaniu niektórych kolegów którzy nigdy nie mieli z gazem do czynienia, nie doznali żadnego negatywnego skutku użytkowania lpg w aucie, a powtarzają jedno i to samo :decayed::tongue4:

Opublikowano

siemka z rana

Dlaczego kobieta ma o jeden zwój w mózgu więcej od konia? Żeby jak sprząta w kuchni to się z wiadra nie napiła.

dobre :good: :good: :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano

:hi: z rana

a ciekawe czy żydzi montują gaz w swoich samochodach ? :mysli:

:polew:

Opublikowano

:hi: z rana

a ciekawe czy żydzi montują gaz w swoich samochodach ? :mysli:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

mówcie co chcecie ale gaz w sportowym aucie to porazka :thumbdown:

:decayed: jak cię stać na konia stać na bat :decayed:

nowe R ki od audi...

http://www.v10.pl/VW,Group,szykuje,platforme,dla,nowych,superaut,Audi,Porsche,i,Lamborghini,51428.html

podaj jeden minus typowo techniczny że dobta instalacja gazowa powoduje cos negatywnego z pojazdem

Auto traci na uznaniu niektórych kolegów którzy nigdy nie mieli z gazem do czynienia, nie doznali żadnego negatywnego skutku użytkowania lpg w aucie, a powtarzają jedno i to samo :decayed::tongue4:

dokładnie Gregory często słysze jak podjeżdżam na stacje i tankuje gaz a obok stoi cos w stylu civic, 316 ze do takiego audi i to z turbo gaz to pewna smierc a ja do niego każdy silnik ma swoj zywot policzony a mi zalezy na taniej jeździe, na instalce nie oszczędzałem i nie mam ani problemu z nia [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 10:46_________________________________________________

:hi: z rana

a ciekawe czy żydzi montują gaz w swoich samochodach ? :mysli:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie montują! mają fabryczny LPG w GAZikach :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.