Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zobaczycie że będzie tak jak pisałem, w grudniu wam to przypomnę :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

macie poryte :decayed:

zamykam to :gwizdanie:

nie zniechęcaj się przecież jeszcze inni później napiszą jakie mają plany :kox:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zobaczycie że będzie tak jak pisałem, w grudniu wam to przypomnę :naughty:

to przepowiedz mi coś :notworthy:

Opublikowano

zobaczycie że będzie tak jak pisałem, w grudniu wam to przypomnę :naughty:

to przepowiedz mi coś :notworthy:

przecież jedziesz do wisły za 1299 zl :decayed:

Opublikowano

zobaczycie że będzie tak jak pisałem, w grudniu wam to przypomnę :naughty:

to przepowiedz mi coś :notworthy:

będziesz dzisiaj pił :decayed:

:polew: 50zł za wróżbe dawaj

Opublikowano

zobaczycie że będzie tak jak pisałem, w grudniu wam to przypomnę :naughty:

to przepowiedz mi coś :notworthy:

przecież jedziesz do wisły za 1299 zl :decayed:

:lol1:
Opublikowano
  • Autor

zobaczycie że będzie tak jak pisałem, w grudniu wam to przypomnę :naughty:

to przepowiedz mi coś :notworthy:

przecież jedziesz do wisły za 1299 zl :decayed:

ta yhymm :polew: :polew:
Opublikowano

zobaczycie że będzie tak jak pisałem, w grudniu wam to przypomnę :naughty:

to przepowiedz mi coś :notworthy:

będziesz dzisiaj pił :decayed:

:polew: 50zł za wróżbe dawaj

mogę ci za***ać w ryja [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 17:56_________________________________________________

zobaczycie że będzie tak jak pisałem, w grudniu wam to przypomnę :naughty:

to przepowiedz mi coś :notworthy:

przecież jedziesz do wisły za 1299 zl :decayed:

ta yhymm :polew: :polew:

są takie wyjazdy ale mnie nie pojebało jeszcze [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 17:56_________________________________________________najebałem najwięcej postów w wątku o sylwestrze :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka chyba cię szukają łoju

GWALCICIEL_POSZUKIWANY.jpg

Opublikowano
  • Autor

mogę ci za***ać w ryja

myśle , że jak to nowi czytają to już sie rwą żeby przyjechać na spota :polew: :polew:
Opublikowano

mogę ci za***ać w ryja

za***ać w ryja to ty lubisz ale jak przyjadą do ciebie koledzy z toyoty :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

mogę ci za***ać w ryja

myśle , że jak to nowi czytają to już sie rwą żeby przyjechać na spota :polew: :polew:

miła atmosfera to podstawa :good:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 17:59_________________________________________________

mogę ci za***ać w ryja

za***ać w ryja to ty lubisz ale jak przyjadą do ciebie koledzy z toyoty :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mogę ci za***ać w ryja

myśle , że jak to nowi czytają to już sie rwą żeby przyjechać na spota :polew: :polew:

hehehe miła atmosfera u nas panuje :decayed:
Opublikowano

patrzcie, kawałek posta z tematu "imię dla kota"

Możesz go nazwać Kędzior, Gałka, Ruchałka

:polew:

Opublikowano

rozdupcyłeś mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

patrzcie, kawałek posta z tematu "imię dla kota"

Możesz go nazwać Kędzior, Gałka, Ruchałka

:polew:

To chyba duży ten kot jest :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

patrzcie, kawałek posta z tematu "imię dla kota"

Możesz go nazwać Kędzior, Gałka, Ruchałka

:polew:

To chyba duży ten kot jest :polew: :polew: :polew:

taki duży puchaty buc :polew:

Opublikowano

patrzcie, kawałek posta z tematu "imię dla kota"

Możesz go nazwać Kędzior, Gałka, Ruchałka

:polew:

To chyba duży ten kot jest :polew: :polew: :polew:

kędzior gałka i ruchałka to synonimy :polew: :polew:

Opublikowano

patrzcie, kawałek posta z tematu "imię dla kota"

Możesz go nazwać Kędzior, Gałka, Ruchałka

:polew:

To chyba duży ten kot jest :polew: :polew: :polew:

taki duży puchaty buc :polew:

Może rodzeństwo :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no i poszedł :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.