Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

qr**, dopiero 15:30 a ja już taki głodny :wallbash:

może miszka by mi jaką zupkę przywiózł.... :gwizdanie:

Opublikowano

Wszyscy tacy zarobieni? :mysli:

Opublikowano

Wszyscy tacy zarobieni? :mysli:

coś Ci się wydaje :decayed:

Opublikowano

Wszyscy tacy zarobieni? :mysli:

ja lecę w c**ja, dzisiaj się z tym nie kryję :polew:

Opublikowano

Wszyscy tacy zarobieni? :mysli:

ja lecę w c**ja, dzisiaj się z tym nie kryję :polew:

:polew:

ach ta szczerość :decayed:

Opublikowano

Wszyscy tacy zarobieni? :mysli:

ja lecę w c**ja, dzisiaj się z tym nie kryję :polew:

:polew:

ach ta szczerość :decayed:

No taka szczerość powinna być nagardzana jakąś podwyżką... :naughty:
Opublikowano

to ja też w pracy leciałem w ciula :decayed:

załatw mi podwyżkę :polew:

Opublikowano

to ja też w pracy leciałem w ciula :decayed:

załatw mi podwyżkę :polew:

ja staram się to robić codziennie, ale czasem ludzie mi to utrudniają :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 16:52_________________________________________________Pucek masz ten nr części co chciałeś żebym ci pochytał ?

Opublikowano

Arturze, kolega Tom pochytał mi fajny zamiennik, cóż z tego auto i tak stoi :disgust:

uznałem że nie ma co przesadzać, wahacz firmy TRW wystarczy

ale dzięki za chęci :wink4:

Opublikowano

czesc chlopaki, ja dzisiaj zwalczyłem ABS, działa nareszcie :evil: :evil:

Opublikowano

to ja też w pracy leciałem w ciula :decayed:

załatw mi podwyżkę :polew:

Idź do majstra i go o to poproś! :naughty::wink4:

Pucek masz ten nr części co chciałeś żebym ci pochytał ?

Ja mam parę duperelek, które bym potrzebował...? dasz rade Stan mi to zamówić?
Opublikowano

majstra? u mnie nie ma takiej osoby :gwizdanie:

jest tylko sztygar - poganiacz, inaczej zwany frajerem itd. :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 16:58_________________________________________________

:siema:

zaś ten ci... :polew:

Opublikowano

to ja też w pracy leciałem w ciula :decayed:

załatw mi podwyżkę :polew:

Idź do majstra i go o to poproś! :naughty::wink4:

Pucek masz ten nr części co chciałeś żebym ci pochytał ?

Ja mam parę duperelek, które bym potrzebował...? dasz rade Stan mi to zamówić?

hehe, podeślij mi konkrety na PW[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 16:58_________________________________________________

Arturze, kolega Tom pochytał mi fajny zamiennik, cóż z tego auto i tak stoi :disgust:

uznałem że nie ma co przesadzać, wahacz firmy TRW wystarczy

ale dzięki za chęci :wink4:

TRW produkuje części do audi :)

Opublikowano

majstra? u mnie nie ma takiej osoby :gwizdanie:

jest tylko sztygar - poganiacz, inaczej zwany frajerem itd. :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 16:58_________________________________________________

:siema:

zaś ten ci... :polew:

a co nie pasuje... :bicz3:

Opublikowano

majstra? u mnie nie ma takiej osoby :gwizdanie:

jest tylko sztygar - poganiacz, inaczej zwany frajerem itd. :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 16:58_________________________________________________

:siema:

zaś ten ci... :polew:

a co nie pasuje... :bicz3:

dzisiaj chyba nic nie zażywałeś :naughty:

Opublikowano

majstra? u mnie nie ma takiej osoby :gwizdanie:

jest tylko sztygar - poganiacz, inaczej zwany frajerem itd. :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 16:58_________________________________________________

:siema:

zaś ten ci... :polew:

a co nie pasuje... :bicz3:

dzisiaj chyba nic nie zażywałeś :naughty:

posłuchał rad prawdziwego mężczyzny i spuścił z krzyża :polew:

Opublikowano

majstra? u mnie nie ma takiej osoby :gwizdanie:

jest tylko sztygar - poganiacz, inaczej zwany frajerem itd. :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 16:58_________________________________________________

:siema:

zaś ten ci... :polew:

a co nie pasuje... :bicz3:

dzisiaj chyba nic nie zażywałeś :naughty:

posłuchał rad prawdziwego mężczyzny i spuścił z krzyża :polew:

:naughty:
Opublikowano

i się chłopak zmył :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.