Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

598444581024.th.jpg

:cool1: :cool1:

myślisz że tylko ty masz tak na imię :polew: :polew: :polew:

ładnieś sobie wmówił że to dla ciebie :polew: :polew: :polew:

Talib jest w tap 10 na fotce i może takie rzeczy robić w paincie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

łiiiikeeeend już chce :gwizdanie:

bunny.gif

Opublikowano

Kędzior ty pedale ja nie musze sobie takich rzeczy wmawiać, chodź wezme Cie kiedyś na impreze i sie sprawdzimy kto ile wyrwie d*p z klubu juz mnie twoje gadanie troche wk***ia, pokaz w koncu cos a nie tylko d*py z redtube.com :wink4: :wink4:

Opublikowano

Kędzior ty pedale ja nie musze sobie takich rzeczy wmawiać, chodź wezme Cie kiedyś na impreze i sie sprawdzimy kto ile wyrwie d*p z klubu juz mnie twoje gadanie troche wk***ia, pokaz w koncu cos a nie tylko d*py z redtube.com :wink4: :wink4:

:shocked:
Opublikowano
  • Autor

Kędzior ty pedale ja nie musze sobie takich rzeczy wmawiać, chodź wezme Cie kiedyś na impreze i sie sprawdzimy kto ile wyrwie d*p z klubu juz mnie twoje gadanie troche wk***ia, pokaz w koncu cos a nie tylko d*py z redtube.com :wink4: :wink4:

Kędzior jest romantykiem , także hamuj bajere :decayed:
Opublikowano

ale mu pojechałem, aż sobie przypale z tego powodu :evil: :evil:

Opublikowano

Kędzior ty pedale ja nie musze sobie takich rzeczy wmawiać, chodź wezme Cie kiedyś na impreze i sie sprawdzimy kto ile wyrwie d*p z klubu juz mnie twoje gadanie troche wk***ia, pokaz w koncu cos a nie tylko d*py z redtube.com :wink4: :wink4:

dając im kasę za dupcenie to nie zbyt wielka sztuka :tongue4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to sie nie nazywa romantyk ale jebak-teoretyk :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ale mu pojechałem, aż sobie przypale z tego powodu :evil: :evil:

:decayed:
Opublikowano
  • Autor

ale mu pojechałem, aż sobie przypale z tego powodu :evil: :evil:

:decayed:

nie nie jebniesz mu nie wierze :decayed: :decayed:
Opublikowano

Kędzior ty pedale ja nie musze sobie takich rzeczy wmawiać, chodź wezme Cie kiedyś na impreze i sie sprawdzimy kto ile wyrwie d*p z klubu juz mnie twoje gadanie troche wk***ia, pokaz w koncu cos a nie tylko d*py z redtube.com :wink4: :wink4:

dając im kasę za dupcenie to nie zbyt wielka sztuka :tongue4::polew: :polew: :polew:

załóżmy sie ... dostaniemy po 100 zł i idźmy do klubu... mamy 2 h i kto co wyrwie

Opublikowano

to sie nie nazywa romantyk ale jebak-teoretyk :tongue4: :tongue4:

ja się tym przechwalać nie potrzebuję :cool1:
Opublikowano

ale mu pojechałem, aż sobie przypale z tego powodu :evil: :evil:

:decayed:

nie nie jebniesz mu nie wierze :decayed: :decayed:

ja też
Opublikowano
  • Autor

Kędzior ty pedale ja nie musze sobie takich rzeczy wmawiać, chodź wezme Cie kiedyś na impreze i sie sprawdzimy kto ile wyrwie d*p z klubu juz mnie twoje gadanie troche wk***ia, pokaz w koncu cos a nie tylko d*py z redtube.com :wink4: :wink4:

dając im kasę za dupcenie to nie zbyt wielka sztuka :tongue4::polew: :polew: :polew:

załóżmy sie ... dostaniemy po 100 zł i idźmy do klubu... mamy 2 h i kto co wyrwie

Talib weź wyluzuj , krowa która dużo muczy mało mleka daje :) stare chińskie przysłowie tak mówi :) także nie dziw sie że tak niektórzy piszą :) a z nami nie byłeś nigdy na imprezie , to na żywo Cie nie widzieliśmy w akcji :gwizdanie:
Opublikowano

to sie nie nazywa romantyk ale jebak-teoretyk :tongue4: :tongue4:

ja się tym przechwalać nie potrzebuję :cool1:

nie, a przypomniec ci rozmowe z przed City Rock'a ostatnio :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to sie nie nazywa romantyk ale jebak-teoretyk :tongue4: :tongue4:

ja się tym przechwalać nie potrzebuję :cool1:

nie, a przypomniec ci rozmowe z przed City Rock'a ostatnio :gwizdanie:

Tyyyy, Wioli w to nie mieszaj :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Kędzior ty pedale ja nie musze sobie takich rzeczy wmawiać, chodź wezme Cie kiedyś na impreze i sie sprawdzimy kto ile wyrwie d*p z klubu juz mnie twoje gadanie troche wk***ia, pokaz w koncu cos a nie tylko d*py z redtube.com :wink4: :wink4:

dając im kasę za dupcenie to nie zbyt wielka sztuka :tongue4::polew: :polew: :polew:

załóżmy sie ... dostaniemy po 100 zł i idźmy do klubu... mamy 2 h i kto co wyrwie

Talib weź wyluzuj , krowa która dużo muczy mało mleka daje :) stare chińskie przysłowie tak mówi :) także nie dziw sie że tak niektórzy piszą :) a z nami nie byłeś nigdy na imprezie , to na żywo Cie nie widzieliśmy w akcji :gwizdanie:

Keżorku ja jestem spokojny, ja sie tak z Kędziorem tylko drocze :kox: :kox: a co do imprezy kiedys sie wybierzemy, ale to jak wydobrzeje na 100% :)

Opublikowano

Kędzior ty pedale ja nie musze sobie takich rzeczy wmawiać, chodź wezme Cie kiedyś na impreze i sie sprawdzimy kto ile wyrwie d*p z klubu juz mnie twoje gadanie troche wk***ia, pokaz w koncu cos a nie tylko d*py z redtube.com :wink4: :wink4:

dając im kasę za dupcenie to nie zbyt wielka sztuka :tongue4::polew: :polew: :polew:

załóżmy sie ... dostaniemy po 100 zł i idźmy do klubu... mamy 2 h i kto co wyrwie

i co osiągniesz tym że wygrasz? :polew: :polew: :polew: dawaj 100zł i nawet teraz idziemy :kox: jakoś sobie wolne na jutro załatwię :naughty::polew: :polew: :polew: kasę przechleję :polew: :polew: :polew:

kto widział to widział ja się tym niemuszę chwalić :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Kędzior ty pedale ja nie musze sobie takich rzeczy wmawiać, chodź wezme Cie kiedyś na impreze i sie sprawdzimy kto ile wyrwie d*p z klubu juz mnie twoje gadanie troche wk***ia, pokaz w koncu cos a nie tylko d*py z redtube.com :wink4: :wink4:

dając im kasę za dupcenie to nie zbyt wielka sztuka :tongue4::polew: :polew: :polew:

załóżmy sie ... dostaniemy po 100 zł i idźmy do klubu... mamy 2 h i kto co wyrwie

Talib weź wyluzuj , krowa która dużo muczy mało mleka daje :) stare chińskie przysłowie tak mówi :) także nie dziw sie że tak niektórzy piszą :) a z nami nie byłeś nigdy na imprezie , to na żywo Cie nie widzieliśmy w akcji :gwizdanie:

Keżorku ja jestem spokojny, ja sie tak z Kędziorem tylko drocze :kox: :kox: a co do imprezy kiedys sie wybierzemy, ale to jak wydobrzeje na 100% :)

i zakaz wyciągania kluczyków z kieszeni :) zakaz wspominania , że jeździsz audi i nie wolno wnosić do środka kierownicy albo felgi z audi :polew: :polew: :polew: i zobaczymy jak wyrywasz :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:
Opublikowano

ale jazda :polew:

i spotkały się klubowe jebaki :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.