Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde, dzisiaj mecz i tap madl, na co tutaj patrzeć :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurde, dzisiaj mecz i tap madl, na co tutaj patrzeć :mysli:

mecz nagrać i popatrzeć na Top Model :decayed:

Opublikowano

kurde, dzisiaj mecz i tap madl, na co tutaj patrzeć :mysli:

mecz nagrać i popatrzeć na Top Model :decayed:

raczej na odwrót :decayed:

co nie zmienia faktu, że trzeba drugi LCD kupić :polew:

Opublikowano

kurde, dzisiaj mecz i tap madl, na co tutaj patrzeć :mysli:

mecz nagrać i popatrzeć na Top Model :decayed:

pucol tap modl :doh1: niewiesz jak sie mówi :no:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:15_________________________________________________stan :naughty:http://www.skapiec.pl/szukaj/w_calym_serwisie/tanie+telewizory+lcd+32

Opublikowano

Bulik, ssij baciocha :decayed:

Arturze, wolisz fajne d*py czy grupę spoconych facetów? :decayed:

ja wolę d*py :>

Opublikowano

Bulik, ssij baciocha :decayed:

Arturze, wolisz fajne d*py czy grupę spoconych facetów? :decayed:

ja wolę d*py :>

wolę grupę :decayed:

Opublikowano

Arturze, wolisz fajne d*py czy grupę spoconych facetów? :decayed:

ja wolę d*py :>

odp narzucona z góry

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Arturze, wolisz fajne d*py czy grupę spoconych facetów? :decayed:

ja wolę d*py :>

odp narzucona z góry

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano

Arturze, wolisz fajne d*py czy grupę spoconych facetów? :decayed:

ja wolę d*py :>

odp narzucona z góry

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

co za p*da mi tu gwizda :wink4:
Opublikowano
  • Autor

no chyba, ze masz [..] Nankangi :decayed:

:polew:

chyba ktoś chce gołą d*pą w pysk dostać :decayed:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:28_________________________________________________kurde w ogóle w moim domu aktualnie nie ma normalnego piwa :/ musze pić desperadosa :thumbdown: :cwaniak1:
Opublikowano

no chyba, ze masz [..] Nankangi :decayed:

:polew:

chyba ktoś chce gołą d*pą w pysk dostać :decayed:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:28_________________________________________________kurde w ogóle w moim domu aktualnie nie ma normalnego piwa :/ musze pić desperadosa :thumbdown: :cwaniak1:

wołaj krola :decayed:
Opublikowano
  • Autor

no chyba, ze masz [..] Nankangi :decayed:

:polew:

chyba ktoś chce gołą d*pą w pysk dostać :decayed:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:28_________________________________________________kurde w ogóle w moim domu aktualnie nie ma normalnego piwa :/ musze pić desperadosa :thumbdown: :cwaniak1:

wołaj krola :decayed:

tyle dobrze że ma chociaż 6% :tongue4:
Opublikowano

no chyba, ze masz [..] Nankangi :decayed:

:polew:

chyba ktoś chce gołą d*pą w pysk dostać :decayed:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:28_________________________________________________kurde w ogóle w moim domu aktualnie nie ma normalnego piwa :/ musze pić desperadosa :thumbdown: :cwaniak1:

4żubry in maj hałs :decayed:
Opublikowano

no chyba, ze masz [..] Nankangi :decayed:

:polew:

chyba ktoś chce gołą d*pą w pysk dostać :decayed:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:28_________________________________________________kurde w ogóle w moim domu aktualnie nie ma normalnego piwa :/ musze pić desperadosa :thumbdown: :cwaniak1:

wołaj krola :decayed:

tyle dobrze że ma chociaż 6% :tongue4:

:doh1: i wywołuje czkawke

:tongue4:

Opublikowano

598444581024.th.jpg

:cool1: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

598444581024.th.jpg

:cool1: :cool1:

to po prawej to snoopy ? :decayed:
Opublikowano

598444581024.th.jpg

:cool1: :cool1:

sam robiłes ?
Opublikowano

598444581024.th.jpg

:cool1: :cool1:

myślisz że tylko ty masz tak na imię :polew: :polew: :polew:

ładnieś sobie wmówił że to dla ciebie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

598444581024.th.jpg

:cool1: :cool1:

myślisz że tylko ty masz tak na imię :polew: :polew: :polew:

ładnieś sobie wmówił że to dla ciebie :polew: :polew: :polew:

jeeeeeeeeb koledzy ,ale pojechali :thumbdown:
Opublikowano

niezłe co :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.